NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Fotogrtaf ślubny i nie tylko, Tani fotograf
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2013r. 20:17  
Cytuj
witam, od jakiegos czasu zaczalem robic fotki na imprezach okolicznosciowych takich jak sluby,chrzty,komunie,studniowki itp jednak moje portfolio jest jeszcze dosc biedne dlatego prosze was o pomoc, jezeli wasi znajomi szukaja taniego fotografa z dobrym sprzetem bardzo chetnie sie podejme kazdego wyzwania, oczekiwan pienieznych nie mam wysokich takze jestem otwarty na wszystki propozycje dziekuje wam z gory i pozdrawiam czekam na jakies ofertyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2013r. 20:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 12:18  
Cytuj
napisz tylko jak się ceniszumiech np. za sesje taką narzeczeńską w plenerze...umiech??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 13:00  
Cytuj
za wesele ok 300zl za sesje 100zl, tylko prosze pamietac ze nie jestem zawodowcemumiech koncepcje na zdjecia plenerowe mam ale wlasna inicjatywa tez mile widziana kazdy klient ma inne wymagania, jednak najchetniej podejme sie fotografowania wesel oraz roznego rodzaju imprez okolicznosciowych, zdjecia bez obrobek itp mozliwosc nagrania na plyte dvd lub pendrive po uzgodnieniuumiech na weselu wystarczy jeden cieply posilek i moge cykac fotki do bialego rana az sie pamiec na karcie zakonczy pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »