NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Problem z WINDOWSEM, pomocy
~~POMOCY
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:09  
Cytuj
Co jest nie tak z moim WINDOWSEM XP?
Kupiłem komputer z zainstalowanym Win XP pro. Działa na nim jednocześnie kilka programów P2P, często Winamp lub Vplayer, oczywiście GG i czasem Skype oraz 2 antywirusy. Do tego non-stop przeglądarka i niekiedy Word. I zauważyłem, że komputer się nie zawiesza, nie zamula, programy się nie zacinają, nie muszę używać "trzech króli". Często chodzi 3-4 dni non stop. Próbowałem coś z tym zrobić - zapełniłem dysk, dołożyłem kość ramu innej firmy, posadziłem przy nimi dziewczynę ale ciągle działa stabilnie. Już nie wiem co robić. Pomóżcie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~3e4t535
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:13  
Cytuj
posadź chłopaka

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 18:39  
Cytuj
TY, pożycz tej dziewczyny, muszę sprawdzić czy rzeczywiście problem nie tkwi w niej - może windows niekompatybilny z nią, odpowiedź otrzymasz niebawem, obiecuję;-)

 
 
 
 
~~informatyk
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:23  
Cytuj
Twoja winda jest po prostu lux SPIRACONA. Po pierwsze: Na Win XP Pro cię nie stać za drogi, najw. na home edition. Po drugie i najważniejsze: Kup oryginał, a kłopoty ze stabilnością gwarantowane.

 
 
 
 
~~radek
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:36  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
Co jest nie tak z moim WINDOWSEM XP?
Kupiłem komputer z zainstalowanym Win XP pro. Działa na nim jednocześnie kilka programów P2P, często Winamp lub Vplayer, oczywiście GG i czasem Skype oraz 2 antywirusy. Do tego non-stop przeglądarka i niekiedy Word. I zauważyłem, że komputer się nie zawiesza, nie zamula, programy się nie zacinają, nie muszę używać \"trzech króli\". Często chodzi 3-4 dni non stop. Próbowałem coś z tym zrobić - zapełniłem dysk, dołożyłem kość ramu innej firmy, posadziłem przy nimi dziewczynę ale ciągle działa stabilnie. Już nie wiem co robić. Pomóżcie.


Proste jak fix ok

Musisz dołożyć mu jeszcze przynajmniej dwa antywirusy umiech i wraz z tym całym szajsem który masz odpalony jezyk rozpocząć ripowanie dvd do divx ok

Zwiecha gwarantowana 100% cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bill
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 22:20  
Cytuj
Bo trzeba miec ORYGINALNY system, wszyscy z piratami nie maja co sie tu wypowiadac...

 
 
 
 
~~Wtrącę
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:10  
Cytuj
Wystarczy że odpalisz NOD32 razem z CA Trust Antyvirus umiech Efekt błyskawiczny i nawet restart nie pomoże umiech

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:20  
Cytuj
ten nod 32 jest gowno wart wpuscil mi ~~300 wirow .... big shit nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »