NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Byle jaka organistka,
Posty: 80
Dołączył: 29 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Gru 2013r. 20:22  
Cytuj
Fiodor, katolu. Po pierwsze - możesz śpiewać w domu, nikt Ci nie będzie przeszkadzał. Po drugie - Ciebie nikt nie wyrzuca z kościoła, więc i ty zostaw panią organistkę. Po trzecie - było pójść po mszy do Pani i walnąć jej w twarz swoje żale. Na ch.. chodzisz do świątyni skoro nie pasuje Ci ów klimat jaki tam panuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2013r. 20:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2013r. 21:36  
Cytuj
Fiodor, uważam iż w Stalowej Woli jest tyle kościołów do wyboru, że na pewno któryś organista przypadnie Ci do gustu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Gru 2013r. 22:26  
Cytuj
Takich ludzi jak Fiodor i moryc trzeba zwyczajnie ignorowac grzecznie mowiac. Jak by nie pani organistka w Iglo to by 1/3 mniej ludzi chodzila to tego kosciola, no i drugi fakt tak jak ktos napisal bardzo duzo ludzi z innych parafi zamawia ja na slub. A panowie jak chca posluchac starszego pana organiste ktory zasypia za klawiszami moga chodzic do floriana czy duzego kosciola.

A kolego moryc masz jakis problem ze sluchem i ja byl sie na twoim miejscu do laryngologa wybral chyba masz gowno w uszach.

Pozdrawiam.

PS: Pozdrawiam pania Organistke z Iglo, asz sie milo do kosciola idzie posluchac tak pieknego glosu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 07:18  
Cytuj
CYTAT
Takich ludzi jak Fiodor i moryc trzeba zwyczajnie ignorowac grzecznie mowiac. Jak by nie pani organistka w Iglo to by 1/3 mniej ludzi chodzila to tego kosciola, no i drugi fakt tak jak ktos napisal bardzo duzo ludzi z innych parafi zamawia ja na slub. A panowie jak chca posluchac starszego pana organiste ktory zasypia za klawiszami moga chodzic do floriana czy duzego kosciola.

A kolego moryc masz jakis problem ze sluchem i ja byl sie na twoim miejscu do laryngologa wybral chyba masz gowno w uszach.

Pozdrawiam.

PS: Pozdrawiam pania Organistke z Iglo, asz sie milo do kosciola idzie posluchac tak pieknego glosu.

Ja jednak też chciałbym pośpiewać w kościele,to nie mają być solowe występy tej pani.Jej głos nie nadaje się do świątyni i tyle.
P.S.Podszkol się troche w pisaniu

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 09:17  
Cytuj
W temacie organistki nic nowego.Z konieczności poszedłem w Trzech Króli do iglo.Szanowna pani organistko może zaczęłaby pani dawać solowe popisy.Dzieci same z siebie pięknie śpiewały ale pani musiała upiększać i przyspieszać jakby chciała Je pogonić.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 11:57  
Cytuj
Niech śpiewa jak chce, byle by tylko samochodu notorycznie nie parkowała na chodniku! Wszystkie miejsca parkingowe pod kościołem wolne a ona zawsze na chodniku. Czy w powiecie lubaczowskim nie ma chodników i kodeksu drogowego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 12:13  
Cytuj
W żadnym kościele w Stalowej Woli organista lub organistka nie śpiewa tak pięknie jak w Opatrzności. A ci co piszą o niej negatywnie to tylko przez zazdrość!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 12:34  
Cytuj
Ja regularnie chodzę z dziećmi na 11.30na mszę dla dzieci i szkoda że kiedy śpiewa schola dziecięca to organistka też wyje i musi je zagłuszać jakby czuła się pominięta. Osobiście powiem że bardziej podobał mi się głos jakiegoś młodego organisty który śpiewał ostatnio kilka razy w okresie międzyświątecznym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 14:37  
Cytuj
[cytat]Niech śpiewa jak chce, byle by tylko samochodu notorycznie nie parkowała na chodniku! Wszystkie miejsca parkingowe pod kościołem wolne a ona zawsze na chodniku. Czy w powiecie lubaczowskim nie ma chodników i kodeksu drogowego?[/cytat

Aleś teraz dowalił.Samochód ważniejszy

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 14:41  
Cytuj
[cytat]Ja regularnie chodzę z dziećmi na 11.30na mszę dla dzieci i szkoda że kiedy śpiewa schola dziecięca to organistka też wyje i musi je zagłuszać jakby czuła się pominięta. Osobiście powiem że bardziej podobał mi się głos jakiegoś młodego organisty który śpiewał ostatnio kilka razy w okresie międzyświątecznym.[/cytat

Czyli ktoś jeszcze zauważył manierę śpiewaczą tej pani.Dziwne że tyle ludzi chodzi do tego kościoła a nikomu to nie przeszkadza.Wyje i przeszkadza śpiewać innym.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 14:41  
Cytuj
[cytat]Ja regularnie chodzę z dziećmi na 11.30na mszę dla dzieci i szkoda że kiedy śpiewa schola dziecięca to organistka też wyje i musi je zagłuszać jakby czuła się pominięta. Osobiście powiem że bardziej podobał mi się głos jakiegoś młodego organisty który śpiewał ostatnio kilka razy w okresie międzyświątecznym.[/cytat

Czyli ktoś jeszcze zauważył manierę śpiewaczą tej pani.Dziwne że tyle ludzi chodzi do tego kościoła a nikomu to nie przeszkadza.Wyje i przeszkadza śpiewać innym.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
W temacie organistki nic nowego.Z konieczności poszedłem w Trzech Króli do iglo.Szanowna pani organistko może zaczęłaby pani dawać solowe popisy.Dzieci same z siebie pięknie śpiewały ale pani musiała upiększać i przyspieszać jakby chciała Je pogonić.



Fiodor lecz sie psychicznie, stary temat a ty nadal swoje wypociny po 2 latach, widocznie masz jakis problem personalny z pania organistka. Jestem ciekaw twoich jekow jak spiewasz mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 14:51  
Cytuj
Organistka śpiewa bardzo ładnie, ale fakt faktem, że cięzko razem z nią śpiewać bo mocno przyśpiesza. Moze spieszy sie jej do domu.. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 28 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 15:06  
Cytuj
Pani organistka z Opatrzności to profesjonalna osoba.Posiada właściwe przygotowanie,piękny głos i przy tym aktualizuje i unowocześnia swój zawodowy repertuar.Ktoś pisze,że przyśpiesza śpiewanie...bo tak ma być,musi przewodzić chórowi kościelnemu,w innym przypadku msza trwałaby 2 godz.Ten kto krytykuje panią organistkę to z całą odpowiedzialnością mówię,że...NIE MA POJĘCIA o śpiewaniu i zawodowej pracy organistki kościelnej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 15:10  
Cytuj
Jakoś w innych kościołach nie ma problemu i msza nie trwa 2godziny

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 16:03  
Cytuj
Pani organistka mszę traktuje jak solowy występ, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 28 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 16:40  
Cytuj
Organistka spiewa bardzo ladnie a ten co uznaje to za wycie chyba ma problemy ze sluchem, ja chociaz naleze do Katedry odkad wprowadzilam sie do Stalowej 4 lata temu, co niedziele chodze do Igloo. wszystko w tym kosciele jest super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 17:45  
Cytuj
Fiodor, RRJ, zapraszam do floriana lub duzego kosciola tam mozecie pokazac swoje zdolnosci wokalne i nikt was nie bedzie "pospieszal" .

Ja proponuje kupic wacik do uszu, za duzo wosku ktory juz sie chyba przedostal do mozgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Fiodor, RRJ, zapraszam do floriana lub duzego kosciola tam mozecie pokazac swoje zdolnosci wokalne i nikt was nie bedzie "pospieszal" .

Ja proponuje kupic wacik do uszu, za duzo wosku ktory juz sie chyba przedostal do mozgu.



Słuchaj,głupie,nie wiesz o co chodzi to po co się udzielasz?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Fiodor, RRJ, zapraszam do floriana lub duzego kosciola tam mozecie pokazac swoje zdolnosci wokalne i nikt was nie bedzie "pospieszal" .

Ja proponuje kupic wacik do uszu, za duzo wosku ktory juz sie chyba przedostal do mozgu.



Słuchaj,głupie,nie wiesz o co chodzi to po co się udzielasz?



Fiodorek spokojnie, bez wulgaryzmu bo grzeszysz, spowiedz cie czeka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 21:27  
Cytuj
Dobrze, ale gra dla ludzi. To nie Mam talent czy Must be the music. Skoro gra dla ludzi to powinna tempo dostosować. Atak ona sobie ludzie sobie i jedna chała wychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 22:48  
Cytuj
jak wam się nie podoba jej spiew to zmiencie kosciol, albo nie chodzcie wcale. Kosciol opatrzności ma najlepsza organistkę i nie piszcie głupot, pozatym niech sobie każdy parkuje jak chce i gdzie chce. Czepiacie się tego jak ona spiewa, a nikt nie napisze ze jak leci sama melodia to ludzie nie spiewaja, każdy rusza gębą, a nikogo nie slychac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 23:34  
Cytuj
Nie mam zamiaru zmieniać kościoła bo to nie kościół mi nie pasuje. Mnie irytuje że na mszy dziecięcej gdzie specjalnie przygotowuje się schola dziecięca i człowiek przygrywający jej na gitarze też musi wtrącić swoje trzy grosze lub w ogóle nie dopuści dzieciaczków do śpiewania pomimo że czekają przygotowane przy mikrofonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 09:33  
Cytuj
Dziwię się że w tak dużej parafii gdzie jest tyle ludzi nikomu to zawodzenie nie przeszkadza

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 10:15  
Cytuj
Bo to nie jest zawodzenie, tylko całkiem ładny śpiew. Jak chcesz posłuchać zawodzenia, proponuję wycieczkę do sanktuarium w Nisku.
W opatrzności zawodzi nie organistka, tylko ludzie, którzy śpiewają wszystko za wolno, nawet kolędy, które powinny być wesołe wyja jak pieśni pogrzebowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »