NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zgubiono torebkę., Zgubiono torebkę z dokumentami i pieniędzmi.
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 13:42  
Cytuj
kobieta 53 lata zgubiła torebkę były tam 2 dowody osobiste pełno ważnych dokumentów prosimy o zwrot pilne.

podleśna 2/21
tel 15 642 75 93
oferuje 200zł !! to ważne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 13:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 15:13  
Cytuj
Może więcej informacji. Jak wyglądała. Gdzie prawdopodobnie została zagubiona (w jakich okolicach).

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 16:08  
Cytuj
zgubiono torebkę trasa od podleśnej 2 na poczte na ul siedlanoskiego

to ważne telefon wciąż działa ta torebka widocznie gdzieś leży
dam nawet 300zł telefon i dokumenty są da mnie ważne telefon stary ale dla mnie wartość sentymentalna

Moderowano przez: Kamil
Nie używanie funkcji edytuj/zmień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 16:10  
Cytuj
czarna torebka jak to starsze panie noszą mama bardzo przeżywwa torebka była pełna dokumentów 2 dowody karty debetowe i kredytowe prosimy o pomoc kto znajdzie czeka nagroda pieniazna prosze o odzew

Moderowano przez: Kamil
Nie używanie funkcji edytuj/zmień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 16:11  
Cytuj
przepraszam biała torebka miało być :(


Moderowano przez: Kamil
Nie używanie funkcji edytuj/zmień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 16:38  
Cytuj
najważniejszy jest dla mnie ten telefon i dokumenty prosze niech ktos da znac biala torebka dzieci z osiedla już szukają póki co mogę powiedzieć że dzieci znalazły dowód osobisty i prawo jazdy pani TOCZYSKA DOROTA EWA wziełam od dzieci ten dowód i prawo jazdy jeśli to ktoś znajomy pani Doroty czyta dajcie znać oddam

Moderowano przez: Kamil
Nie używanie funkcji edytuj/zmień.4 posty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 18:19  
Cytuj
dlaczego moje odp są moderowane jak ktos znajdzie stara motorolev8 z tylu zdarta srebrna blaszka prosze niech odda zaplace

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 19:03  
Cytuj
Może troszeczkę podpinam się pod temat ale wczoraj na parkingu Tesco zgubiłem portfel. Jestem przekonany że kwota jak była w środku spokojnie wystarczyłaby na znaleźne, niestety komuś najwyraźniej potrzebne są moje dokumenty wraz z dowodem rejestracyjnym auta. Życzę powodzenia.neutralny

TurboDymoMan lepszy od Chucka Norrisa!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 20:33  
Cytuj
ja znalazlam prawo jazdy i dowod to znaczy dzieci z osiedla znalazly nazwisko znalazcy wyzej pisze oddam osoba z zaklikowa przekazcie tej pani jak ja znace

u mnie niestety nic mam nadzieje ze ten telefon i dokumenty wroca do nas oferujemy nadal pieniazki dowody osobiste juz sa zablokowane nikt na nie pozyczek nie wezmie prosimy o zwrot !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 08:35  
Cytuj
Mam informacje na temat portfela z TESCO. Wysłałam wiadomość na PRIV do zainteresowanej osoby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 09:36  
Cytuj
Być może nic nie wniosę do tematu, ale przydałoby się dokładniejsze określenie okoliczności. Piszesz o tym, że dzieciaki suzkają. To tak, jakby Twoja mama zgubiła torebkę idąc ulicą, tj. spadła by jej z ramienia, upadła na chodnik, ona poszłaby dalej, a torebka wciąż by tam leżała (chyba, że znajdowała się w jakimś wózku dziecięcym etc.) Zwykle gdy gubi się torebki, to się je po prostu zostawia gdzieś z rozpędu, w sklepie, urzędzie, w banku. Może warto by uściślić trasę, którą mama szła, sklepy które odwiedziła, jeśli gdzieś między blokami przemykała to tam bym szukał. Nie możliwym jest, że torebka wypadła jej na środku chodnika i leży tam od kilku dni. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 09:43  
Cytuj
Moja mama jechała rowerem na poczte ze miala dużą paczke doslania i musiala ja trzymac na kierownicy torebke umocowala na bagazniku (wiem głupota ludzka) no ale torebka w ktoryms momencie spadla z bagaznika jednak mama zauwazyla ze jej nie ma na poczcie na siedlanowskiego

ktos znalazl ją nachodniku ona jechala chodnikiem
z pod podlesnej 2 caly czas prosto do skrzyzowania za ulicą Bema (domki) główną drogą pojechała chodnikiem przy tej ruchliwej ulicy za skrzyzowaniem jak sie jedzie w stronę poczty na ul siedlanowskiego to jest krótka droga nawet na nogach przeszlismy ja kilka razy i nic

najlepsze ze telefon dzialal ok 4 godzin pisalam sms prosilam aby ktos oddal ze zaplace i nic :(

mam dzialalnosc dowod mi jest potrzebny na juz jestem zalamana

a telefon naprawde jest dla mnie wazny jest dla mnie sentymentalnie wazny bo ma tresci dla mnie wazne w sobie i zdjecia dziecka malutkiego.

prosze niech ktos odda

wczoraj zamiescilam ogloszenie ze dzieci szukajac znalazly jakiejs pani dowod i prawo jazdy i pani sie do mnie zglosila i dzis jej oddam
prosze niech nam tez ktos odda nawet jesli stracil pieniazki z portfela prosimy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 10:04  
Cytuj
Obawiam się, że skoro nikt nie odebrał telefonu i nikt nie oddzwonił (chyba, że była blokada na hasło) to prawdopodobnie telefonu nie ma zamiaru oddać. Spróbowałbym (wiem, głupio to aż wygląda) udać się na policję. Oni są go w stanie namierzyć, jeśli im siębędzie chciało. Jeżeli ktoś go znalazł i zatrzymał, to jest to przywłaszczeni podlegające zgodnie z Art 284 kk § 3. karze grzywny, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Jeżeli istnieje wysokie prawdopodobnieństwo, że ktoś go znalazł i zatrzymał sobie, są przesłanki ku temu, iż popełniono przestępstwo, a teoretycznie rolą policji jest ściganie przestępcy. Próbuj, ja moge jedynie trzymać kciuki. Nie rozumiem takiego prostactwa, żeby nie zwrócić komuś znalezionego tel. czy dokumentów. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 12:07  
Cytuj
moja mama ma 54 lata i przeżywa jest smutna bardzo miała w tej torebce wszystko :(

byłam na policji ale oni nic nie zrobią :(


jedno jest pewne zło yrządzone komuś wraca jak bumerang jeśli ktoś specjalnie nie oddaje przekona się o tym że los bywa mściwy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 16:33  
Cytuj
Ona80 mam nadzieję, że dokumenty i torebka odnajdą się. Nie poddawajcie się może akurat ktoś się odezwie. Forum czyta sporo osób.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 17:14  
Cytuj
Ja się podepnę do tematu troszkę z innej beczki, 10.05.13. zgubiono pęk kluczy około 8-10 sztuk wraz z kartą breloczkiem CLUBCARD TESCO na trasie od ul. Siedlanowskiego dalej Kilińskiego i kładką na bazar- warzywniak, wiem, iż upłynęło już sporo czasu ale klucze nadal są potrzebne, nie wiedząc czemu założony od razu po zgubie wątek został usunięty, może teraz ktoś coś sobie przypomni w sprawie. Odnośnie portfela życzę powodzenia w odnalezieniu, za chwilę będę spacerował akurat w tym miejscu i przy okazji rozglądnę się za tą zgubą.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 18:15  
Cytuj
Kochani w tym naszym nieszczęściu znalazła się łaścicielka prawo jazdy i dowodu z zaklikowa i pan ze zgubionym portfelem z tesco mam nadzieje że ma juz info odnosnie portfela

teraz mam kolejną wiadomość dużo osób dzwoni i mówi że cos znalazło
dzwoniła pani która była w kawiarni koło Ballady i jakaś kobieta zostawiła tam torebke czarną UWAGA !! pani od zgubionej czarnej torebki -torebka jest w tej restauracji i kelnerów jutro pytać bo dziś chyba już zamknięta jest najważniejsze że pani to zaaoberwowała i oddała za bar bo torebka wisiała na krzesłe niech ta pani od zguby jutro tam idzie i odzyska torebke .


natomiast my wciaz prosimy jesli zauwazycie wsrod znajomych telefon motorola v8 z tylu ze zdarta srebrna blaszką prosimy ko kontakt ten telefon ma wazne dla nas rzeczy .

dowody osobiste i karty są już poblokowane ale dobrze bym spala jakby sie odnalazły i mogla bym przeciąć je takze bardzo bardzo prosimy nadal

kontakt

15 6427593

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 09:19  
Cytuj
Piątek, 5 lipca 2013 r. godz. 20:24
Lokalizacja: stalowa wola
znaleziono portfel z dokumentami wystawionymi na Krzysztof B....
tel. kom.: 515 098 872

może i sa dobrzy ludzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 11:04  
Cytuj
jak ktoś znajdzie mojej mamy portfel z dowodem wystawionym na

Maria M
Sylwia S

proszę niech tu ta osoba napiszę

to samo się tyczy telefonu motorola08 ze srebrną zdartą blaszką z tyłu chętnie go odkupie:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »