NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Operacja oka w Stalowej woli,
Posty: 1
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 15:38  
Cytuj
Witam.
Wybieram się na operację oka na zaćmę do Stalowej Woli.
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy to jest dobry wybór czy raczej powinienem wybrać się do innego szpitala.
Proszę o szybka odpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 15:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 16:02  
Cytuj
Co do oko to najlepsi specjalisci sa w klinice w Lublinie

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 18:31  
Cytuj
Nie! Nie! Nie i jeszcze raz nie! Mojej babci tak zrobili operacje na zaćmę że uszkodzili rogówkę. W dodatku pani doktor powiedziała że to babcia sobie skaleczyła rogówkę co nie jest prawdą bo już po operacji było coś nie tak (babcia miała czyszczone oko na drugi dzień dwa razy). Niestety cierpiała przez ponad rok czasu pani doktor co rusz stosowała inne krople, maści. Co wiadomo nie było tanie a bólu i przeżyć i tak nic babci nie zwróci. Po operacji na zaćmę w Stalowej Woli potrzebny był przeszczep w Lublinie niestety dwukrotny bo pierwszy się nie przyjął. Najlepszy LUBLIN !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 19:06  
Cytuj
Znam parę osób które wykonywały ten zabieg w stalowej i są bardzo zadowolone ,natomiast koledze opadała powieka i lublin źle to wykonali.Należy pamiętać i przestrzegać
wielu zasad po zabiegu oka bo NIE przestrzeganie zasad
powoduje bardzo wiele komplikacji jak odklejanie się siatkówki,kłopoty z rogówką a nawet utrata wzroku.
Atak na marginesie nie wieszajcie psów na stalowowolskim szpitalu bo fachowców mają bardzo dobrych!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 19:45  
Cytuj
w lublynie to raczej amputacje sa zdatni wykonac a i to jak dobrze posmarujesz jelopom tam to po spirytus mozna jechac i ruskie fajki.... sprawdz i przejrzyj lepiej dostepne materialy i informacje gdzie sa specjalisci ktorzy maja jakiekolwiek pojecie o chirurgii oka jest ze dwie kliniki w kraju a najblizsze w miare renomowane to Ostrava i Bratyslawa .. tyle ze sa pewne koszty....pozdrawiam.cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2013r. 21:24  
Cytuj
Moja mama miala dwa zabiegi usunięcia zaćmy z obu oczu i oba wykonane w klinice w Janowie Lubelskim.
W Stalowej Woli musielismy czekac 22 miesiące natomiast do Janowa udało sie dostac po 13 miesiącach.
wszystko przeszlo łagodnie,bez komplikacji i po roku czasu mielismy juz z glowy takze drugie oko.Zabieg wykonywala dr Szosler.
Klinika przy rondzie w kierunku Zamościa.
Nowoczesna,odnowiona kilka lat temu,dobra opieka,szybkie zabiegi i co najwazniejsze udane.
Oczywiscie na NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 16:36  
Cytuj
ponawiam temat jacy specjaliści są w Lublinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 25 Paź 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 22:51  
Cytuj
ja polecam Starachowice, dr Dębicka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 13:40  
Cytuj
ja polecam klinike w Janowe Lubelskim, bardzo miła atmosfera i fajne podejscie do pacjenta, pelena profesja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »