NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Poradnia Zeza na Szpitalu, Jakie macie opiie na temat poradni???
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 18:53  
Cytuj
Witam Mam pytanie czy polecacie poradnie na szpitalu??? Bo kazdy stwierdza ze moja mala powinna miec okulary a nie samo zklejanie oka. I jestem ciekawa opini dotyczacych tej poradni czy jest dobra czy lepiej zmniec lekarza ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 18:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 19:49  
Cytuj
na moje dziecko byli za słabi. Bardzo dobry jest Rzeszów. My trafiliśmy do Katowic - podobno najlepsi w kraju. Jak chcesz więcej informacji to się odezwij

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 14:04  
Cytuj
W Stalowej moje dziecko też nie potrafili trafnie zdiagnozować, byłam z małym jak miał pół roku, później, jak miał rok i za każdym razem odsyłali do domu i kazali wrócić jak dziecko będzie umiało odgadnąć obrazki z tablicy. Natomiast wiem że w Krakowie i Rzeszowie leczy się dzieci od momentu jak skończą poł roku.
Poza tym bardzo długo się czeka w szpitalu, niby pani doktor przyjmuje od 12 do 14 a przychodzi czasem po godzinie 14,a w kolejce jest z dziesięć osób, ciężko z małym dzieckiem wysiedzieć tyle godzin.
Sama szukam jakiejś alternatywy dla Stalowej i na razie znalazłam tylko Rzeszów. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce gdzie dobrze leczą małe dzieci proszę o namiary na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 19:29  
Cytuj
Mój syn przeszedł juz 2 operacje prostowania zeza, dwoje oczu, koszt jednej to 2000 zł prywatnie, szukałem lekarzy w całej Polsce. Bardzo dobra specjalistka w leczeniu zeza u dzieci to Pani Jakubiec - Blajer w Rzeszowie, sprawdzona !! polecam. To ona prowadzi i operuje dziecko.
W razie pytań piszcie, odpowiem w miarę możliwość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
Mój syn przeszedł juz 2 operacje prostowania zeza, dwoje oczu, koszt jednej to 2000 zł prywatnie, szukałem lekarzy w całej Polsce. Bardzo dobra specjalistka w leczeniu zeza u dzieci to Pani Jakubiec - Blajer w Rzeszowie, sprawdzona !! polecam. To ona prowadzi i operuje dziecko.
W razie pytań piszcie, odpowiem w miarę możliwość.



Do tej okulistki jesteśmy zarejestrowani, idziemy do niej pierwszy raz, jednak dużo jest opinii że pani doktor przyjmuje w ekspresowym tempie a większość badan przeprowadza jej asystentka. Mam nadzieje ze to nieprawdziwe informacje.
A po tych operacjach zez zniknął czy jest nadal? i czy syn musi nadal zaklejać oczka? i najważniejsze pytanie czy wada wzroku się zmniejszyła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 19:58  
Cytuj
Wizyty są szybkie, to prawda, asystentka wykonuje proste badania, to też prawda, ale zawsze pani Blajer zbada oko i wyda opinie, opowie o wszystkim i powie jak dalej postępować. Krótko ale konkretnie. U syna zez miną, nadal nosi okulary +1,5 na każde oko, ale do max roku okulary do ściągnięcia. Syn nie zaklejał oka prawie wcale, po operacji jakiś czas, 2 godziny dziennie.
Pierwsza wizyta 80 zł, każda następna 70 zł. Dziecko na koniec wizyty zawsze dostaje zabawkę umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Wizyty są szybkie, to prawda, asystentka wykonuje proste badania, to też prawda, ale zawsze pani Blajer zbada oko i wyda opinie, opowie o wszystkim i powie jak dalej postępować. Krótko ale konkretnie. U syna zez miną, nadal nosi okulary +1,5 na każde oko, ale do max roku okulary do ściągnięcia. Syn nie zaklejał oka prawie wcale, po operacji jakiś czas, 2 godziny dziennie.
Pierwsza wizyta 80 zł, każda następna 70 zł. Dziecko na koniec wizyty zawsze dostaje zabawkę umiech.



Interesuje mnie jeszcze w jakim wieku syn miał robioną operacje i od jakiej wady wzroku zaczynał? pytam gdyż mój szkrab zdaniem Stalowowolskiej pani doktor ma bardzo duża wadę wzroku i zastanawiam się czy uda się nam kiedyś pozbyć okularów. W tej chwili zaklejamy oko na cały dzień, meczące to jest dla dziecka ale podobno skuteczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 19:15  
Cytuj
Źle napisałem, miał +1,5 teraz ma 0,7 bodajże, pierwsza operacja w wieku 3 lat, druga w tym roku, w marcu syn ma 5 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »