NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zbędne kilogramy pomocy, Zbędne kilogramy
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 12:18  
Cytuj
Witam,
Proszę o powazne odpisywanie. Potrzebuje schudnąc nie dużo jakies 10 kg mam 176 cm wzrostu i 87 kg mam lekkie sadełko i potrzebuje go zniszczyć ;-) zaproponujcie prosze jakąś dietę w ramach rozsądku i ćwiczenia które mozna wykonywać w domu bardzo często jeżdzew delegacje i nie mam za bardzo kiedy iść na siłownie . POMOCY placze

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 12:18  
Cytuj

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 12:43  
Cytuj
Poczytaj:
http://www.sfd.pl
Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 17:13  
Cytuj
Po pierwsze dieta, nie chodzi o to , żeby sie katować i doprowadzić sie do niedobrow witamin i mikroelementow, ale po prostu zwracac uwage co sie je. Mozna jesc prawie wszystko ale mniej i w wiekszej ilosci posilkow. Jesli jemy 2 razy dziennie organizm bedzie bardziej sklonny do tycia niz 5 razy dziennie ta sama ilosc jedzenia. Dobrze zrezygnowac ze slodyczy i slodzenia kawy czy herbaty. Jesc to samo za wyjatkiem jakis bardzo tlustych potraw ale po prostu nakladac na talerz 1/3 mniej lub poloweumiech. Z zup mozna zrezygnowac.
Nic to jednak nie da jesli nie bedzie przy tym wysilku fizycznego. Organizm jest sprytny, szybko zauważy ze cos jest nie tak i bedzie za wszelka cene sie bronil przed spadkiem wagi zwalniajac metabolizm. To mechanizm wytworzony w wyniku ewolucji sluzacy temu zeby przetrwac.
Jako cwiczenia polecalbym trening aerobowy czyli tlenowy- cyt:
"Nie wdając się w zawiłości metablizmu w naszym organiźmie, napiszemy po prostu że podczas ćwiczeń tlenowych, krew jest w stanie dostarczyć wystarczająco dużo tlenu do mięśni, aby wystarczyło go do produkcji energii. Dzięki temu, że mięśnie otrzymują odpowiednie ilości tlenu, mogą one pozyskiwać energię ze spalania związków takich jak tłuszcze czy białka. Dlatego też ten typ ćwiczeń rekomenduje się często osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy."
Chodzi o to, żeby nie szarpac na maksa, ale powoli i dluzej na ok 70-80% tetna, jakis wolny bieg , jakies spokojne plywanie itd.
To pokrotce, najlepiej sobie dokladnie poczytac o tym wszystkim na jakis fachowych stronach ajest ich sporo. Najwazniejsza jest motywacja i systematycznosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 09:54  
Cytuj
Pij, herbatki ziołowe, z pokrzywy, rumianek, na trawienie, są rewelacyjne, oprócz wody i regularnego odzywiania, pomogą ci zrzucic zbędne kilogramy!! No i trzeba się od czasu do czasu poruszac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 10:10  
Cytuj
Nie napisales w jaki wieku jestes, zbicie 10 kg moze byc latwiejsze badz trudniejsze w zaleznosci od wieku wlasnie, bardzo latwe nie jest nigdy.
Niestety (lub na szczescie) bez cwiczen fizycznych sie nie obejdzie. Jezeli nie chcesz chodzic na silownie (czas sie zawsze znajdzie) mozna pomyslec o bieganiu (jezeli wiek i ogolna kondycja na to pozwoli), wzglednie bezpieczna jest jazda na rolkach, czy rowerze. Najlepsze i najskuteczniejsze sa jednak jakies zajecia grupowe z cwiczeniami aerobowymi + lekkie silowe.
Zadna dieta-cud nic Ci nie pomoze, efekt jojo gwarantowany (wiem, bo sam przez to przechodzilem). Konieczne jest normalne zbilansowane odzywianie, jesc malo a czesto (5 razy dziennie). Odpowiednio wypoczywac i prowadzic uregulowany tryb zycia. Zadnych fastfoodow i slodkich napojow.
Ogolnie jest to do zrobienia ale 87 kg przy takim wzroscie oznacza juz istotna nadwage i konieczna jest swiadoma, stala zmiana stylu zycia, zeby uniknac powaznych problemow zdrowotnych w niedalekiej przyszlosci. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Witam,
Proszę o powazne odpisywanie. Potrzebuje schudnąc nie dużo jakies 10 kg mam 176 cm wzrostu i 87 kg mam lekkie sadełko i potrzebuje go zniszczyć ;-) zaproponujcie prosze jakąś dietę w ramach rozsądku i ćwiczenia które mozna wykonywać w domu bardzo często jeżdzew delegacje i nie mam za bardzo kiedy iść na siłownie . POMOCY placze


Powiem tak... nie schudniesz jeśli nie będziesz ćwiczyć przynajmniej 3x w tygodniu po godzinie czasu. Niestety trzeba ciężko pracować taka jest prawda i przy okazji zdrowo się odżywiać jeść co najmniej 3-4 razy dziennie mniejsze porcje (unikać jasnego pieczywa, tłustych potraw, najlepiej gotować na parze i pić 2 litry wody) Jeśli nie chcesz ćwiczyć to jedynym rozwiązaniem jest pójść do dietetyka, który skomponuje Ci diętę indywidualną, dostosowaną do Twoich porzeb. Z ćwiczeń polecam aerobik na bieżniach, jumping czy rowerki wysiłek niesamowity ale jak się zaprzesz sama w sobie to dasz rade i efekty zobaczysz po miesiącu :-) Godzinka czasu to niewiele w ciągu dnia, trzeba tlyko chcieć. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 13:31  
Cytuj
Autor prosil o poważne odpisywanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 23:03  
Cytuj
ja jak nie mialam czasu na aerobik w klubie to wieczorami cwiczylam z treningami Ewy Chodakowskiej ktore sa na youtube, albo mozna kupic jej plytke i robic w tym samym czasie co ona i duzo mi dały plus zdrowe odzywianie i usuniecie przedewszystkim slodyczy z jadlospisu i fast foodow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 23:55  
Cytuj
Mniej żarcia!ok
Proponuję spożywanie monotlenku diwodoru z minerałami,ale niegazowanego kiedy tylko poczujesz głód.
Ta ciecz wypełni żołądek i nie pójdzie Ci w sadełko, w oponki ani w dupę.good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2013r. 00:23  
Cytuj
tak jak wyżej mniej żarcia na noc w 80% wystarczy,żadne głodzenie się to jest najgorsze co moze być efekt jojo z podwójnym brzuchem gwarantowanyuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 22:04  
Cytuj
Witam,
Ja równiez postanowiłam wziąść swoje ciało na warsztat ;) Polecam...ogromnie Ewę Chodakowską - Skalpel ( jest filmik na you tube- 45min), Turbo spalanie i Killer( dla zaawansowanych ) oraz Skalpel II ( modelowanie ciała przy pomocy krzesła). Zestawy treningowe mozna zakupić na allegro jak również i ksiażkę, w której Chodakowska zamieściła rózne diety.
Ja cwiczę już 3 tygodnie i widzę spadek brzuszka , który pozostał mi po ciąży, uda i pośladki mam bardziej ujedrnione.
Ogromna poprawa samopoczucia - naprawdę warto!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »