NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Pobito 16 letniego chłopaka., 20 czerwca

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 20:04  
Cytuj
Było to 20 czerwca we czwartek tydzień przed końcem roku szkolnego, koło sklepów na ul.Poniatowskiego, około godz. 22.30 Sprawców było dwóch jeden czarne włosy i czapka z daszkiem, drugi wygolony na łyso. Obaj mieli rowery i nie byli trzeźwi. Ktokolwiek może pomóc w tej sprawie, proszę bardzo, napiszcie. Na forum lub na e-maila pomoz.nam_(at)_tlen.pl Chłopak ma połamane zęby i inne obrażenia. Wracał z zajęć organizowanych przez jego szkołę, taki projekt gimnazjalny obserwacja gwiazd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 20:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 20:26  
Cytuj
nie wiem jak inni, ja sklepów na Poniatowkiego kojarzę co najmniej kilkanaście, jakby dobrze policzyć to będzie ich może nawet kilkadziesiąt, w kilku grupach.
Uściślij może o które "sklepy na Poniatowskiego" ci chodzi.
Będę staroświecki, ale 16 latek o 22:30 to raczej już w domu powinien być. Inaczej może się to skończyć jak w tym wypadku.
Ale wiem, dzisiejszej młodzieży nic nie można powiedzieć a już broń Boże kazać lub zabronić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 21:18  
Cytuj
Czyli nie powinno się wychodzić z domu po 22 bo inaczej sam się człowiek prosi o pobicie? Błagam Cię... Pobitym można zostać i w południe i będąc dorosłym więc nie wyskakuj z takimi mądrościami. Winni są Ci co pobili a nie pobity.
Niestety nie mogę pomóc ale mam nadzieję, że sprawcy się znajdą i chłopakowi nic poważniejszego się nie stało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 06:47  
Cytuj
CYTAT

Będę staroświecki, ale 16 latek o 22:30 to raczej już w domu powinien być. Inaczej może się to skończyć jak w tym wypadku.


zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 08:57  
Cytuj
i to są właśnie typowe wypowiedzi na forum. Zadasz pytanie nie dostaniesz odpowiedzi tylko durne pouczenie. Nie wnosisz nic do tematu, nie wypowiadaj się.

Może porozglądaj się, może przy którymś sklepie jest monitoring. wiem, że tam jest bankomat może któraś kamera objęła ich jak wcześniej przejeżdżali...???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 09:57  
Cytuj
Straszne. Czy juz sie jacys swiadkowie znalezli? Cos wiecej na temat sprawcow, w jakim wieku byli? Tam pod sklepami stoi czesto stala ekipa, moze to jeden z lokalnych kowbojow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 19:19  
Cytuj
CYTAT

Będę staroświecki, ale 16 latek o 22:30 to raczej już w domu powinien być. Inaczej może się to skończyć jak w tym wypadku.
Ale wiem, dzisiejszej młodzieży nic nie można powiedzieć a już broń Boże kazać lub zabronić.


To nauczycielka miała takie pomysły robić zajęcia o tej porze. Obecność była obowiązkowa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
To nauczycielka miała takie pomysły robić zajęcia o tej porze. Obecność była obowiązkowa!


Tylko nie zwalajcie prosze winy na nauczycielke. Nalezy tepic PENERSTWO I ZULERSTWO stojace pod sklepami. Tego wieczoru w ryj dostac mogl kazdy przechodzacy tym chodnikiem, a nie tylko 16 latek wracajacy z zajec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 07:45  
Cytuj
CYTAT

Było to 20 czerwca we czwartek tydzień przed końcem roku szkolnego, koło sklepów na ul.Poniatowskiego, około godz. 22.30 Sprawców było dwóch jeden czarne włosy i czapka z daszkiem, drugi wygolony na łyso. Obaj mieli rowery i nie byli trzeźwi. Ktokolwiek może pomóc w tej sprawie, proszę bardzo, napiszcie. Na forum lub na e-maila pomoz.nam_(at)_tlen.pl Chłopak ma połamane zęby i inne obrażenia. Wracał z zajęć organizowanych przez jego szkołę, taki projekt gimnazjalny obserwacja gwiazd.

Zgłosiłaś pobicie na Policję? Jeśli szukasz tutaj świadków lub kogoś, kto mógłby ewentualnie pomóc, to musisz przede wszystkim umieścić dokładniejszy opis sprawców. W jakim byli mniej więcej wieku, ile mieli wzrostu, jakiej byli postury. Czy te ich rowery to zwykłe "górale" lub "składaki" czy też jakieś "wyczynowe". Czy byli ubrani jak jacyś skejci, czy zwyczajnie. Im dokładniejszy opis, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś skojarzy, że widział tam tego dnia, mniej więcej o takiej porze takich osobników. A co było motywem? Po prostu pobili go ot tak, czy chcieli pieniędzy? Chodziłaś po pobliskich sklepach? Może tam któraś ekspedientka skojarzy po dokładniejszym opisie, że tacy goście kupowali tam piwo?
Ja miałem kiedyś podobną sytuację i na prawdę nie jest prosto znaleźć sprawców. Mnie się nie udało, mam nadzieję, że Tobie się uda. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 09:34  
Cytuj
CYTAT

Wracał z zajęć organizowanych przez jego szkołę, taki projekt gimnazjalny obserwacja gwiazd.
dlaczego nie byli pilnowani przez nauczycieli ..gdzie oni byli ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To nauczycielka miała takie pomysły robić zajęcia o tej porze. Obecność była obowiązkowa!


Tylko nie zwalajcie prosze winy na nauczycielke. Nalezy tepic PENERSTWO I ZULERSTWO stojace pod sklepami. Tego wieczoru w ryj dostac mogl kazdy przechodzacy tym chodnikiem, a nie tylko 16 latek wracajacy z zajec.









TO CZEMU NIE ZROBIŁEŚ Z TYM PORZĄDKU . ;; Nalezy tepic PENERSTWO I ZULERSTWO stojace pod sklepami. '''' .TYLKO NIEWINNY CHŁOPAK OBERWAŁ..........;; POWINNA W ZĘBY DOSTAĆ KADRA NAUCZYCIELSKA KTÓRA ICH TAM WYPROWADZILA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To nauczycielka miała takie pomysły robić zajęcia o tej porze. Obecność była obowiązkowa!


Tylko nie zwalajcie prosze winy na nauczycielke. Nalezy tepic PENERSTWO I ZULERSTWO stojace pod sklepami. Tego wieczoru w ryj dostac mogl kazdy przechodzacy tym chodnikiem, a nie tylko 16 latek wracajacy z zajec.


DO

northern_petrol




TO CZEMU NIE ZROBIŁEŚ Z TYM PORZĄDKU . ;; Nalezy tepic PENERSTWO I ZULERSTWO stojace pod sklepami. '''' .TYLKO NIEWINNY CHŁOPAK OBERWAŁ..........;; POWINNA W ZĘBY DOSTAĆ KADRA NAUCZYCIELSKA KTÓRA ICH TAM WYPROWADZILA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »