NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Woodstock 2013!, Wyjazd ze Stalowej Woli :D
Posty: 3
Dołączył: 13 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 08:48  
Cytuj
Witajcie Ludziska!

Po latach obiecywania sobie "w nastepnym roku napewno pojade" nadejszla wiekopomna chwila, aby spelnic kolejne marzenie w zyciu. Jest nas trzech w kazdym z nas inna krew, sorry ponioslo czlowieka ;p.

Do rzeczy! W tym roku w koncu zbieramy swoje 4 litery i jedziemy! Porzucamy prace, rodziny, trzode chlewna i mozliwosc obcowania na rynku w sobote w Stalowej Woli. Plan jest prosty, kupic najtanszy namiot w tesco, spakowac stary plecak pamietajacy liceum, zabrac do kieszeni pare zlotych wystarczajacych na egzystencje i przezyc pare dni wsrod ludzi, dla ktorych muzyka znaczy cos wiecej jak MTV o 10 rano w niedziele.

Jesli macie tylko najmniejsza ochote piszcie, znajdziemy argumenty, aby Was przekonac i wpakowac sie wspolnie do 1 klasy orient express Stalowa Wola - Kostzyn nad Odra. Swoja droga brawa dla PKP za nazwanie bezposredniego pociagu dla Woodstockowiczow "Zelazny Pecherz" smiech2. Musieli przyjac tam niezlego swirusa ;p.

Z dnia na dzien powieksza sie nasza wesola gromada wariatow, jest Stalowa jest Rzeszow, ale tez i mala wioska w Bieszczadach wysyla swoje przedstawicielki. Tydzien przed zrobimy jakies spotkanie mocno alkoholowe w celach zapoznawczych smiech2.

Piszcie w temacie,
Pozdrawiam
Grzesiek

EDIT:

Zaproszenie na ten rok od ekipy owsiaknet.pl

http://www.youtu(...)0X5Ov9lM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 08:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 09:21  
Cytuj
Stalowy pęcherz!
Ale jadę, robię co mogę, żeby się udało dotrzeć. Ze Stalowej ekipa jeździ rok w rok umiech

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 10:03  
Cytuj
Racja, moj blad ;p. Zelazny okazuje sie po zastanowieniu bez sensu ;p.

Macie jakas stala paczke? Moze zrobmy jedna wielka ekipe? umiech Jak to mowia w kupie sila ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 23:27  
Cytuj
Witam ponownie,

odpowiedzi widze zadnej, ale mam nadzieje, ze jednak ktos ze Stalowej jedzie umiech. W kazdym badz razie ruszamy 31 stalowym pecherzem z Rzeszowa o 17:10 . Jestesmy w Stalowej o 19:39. Bilety zakupione i mozna spokojnie podejsc do kasy i kupic w dwie strony (79zl tam i 50zl powrot). Jesli macie ochote na wspolne biesiadowanie piszcie na moj priv to wymienimy sie telefonami umiech.

Do zobaczenia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 08:50  
Cytuj
Aleś się chłopie nakręcił... sciana

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
Aleś się chłopie nakręcił...


Widzę nick adekwatny do wypowiedzi...

Ja w tym roku niestety się nie wybieram, ale życzę powodzenia umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 10:26  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek

Nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 12:33  
Cytuj
Z tego co wiem to nazwy pociągów na woodstock były licytowane na wielkiej orkiestrze swiatecznej pomocy smiech2 wiec w pkp nie ma nic z tym wspólnego.


polecam link : http://pokazywarka.pl/472v14/

zobaczcie jakie są inne nazwy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 16:31  
Cytuj
Jado! jado!
Nie wiem, jak reszta będzie się teraz rozkładać, ale w tamtym roku duże skupisko ludzi z okolic stalowej było rozbitych w lasku pomiędzy pasażem a boiskiem. umiech

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 23:41  
Cytuj
Woodstokowicze w 2012 r.zadziwili cały świat.:szok:
Chlali więcej niż Rosjanie.chytry
Rzygali i sr...bardziej niż największe żule i menele.jezyk
Śmierdzieli mocnej niż rumuńscy cyganie.zarumieniony
Ciekawe czy teraz pobiją ubiegłoroczny rekord?co
http://www.youtu(...)Yk#at=25

Jak ktoś ma,nie wrzuci filmik o wkładzie Stalowiaków w ten festiwal.good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »