NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Najgorsza i nalepsza placówka bankowa, i bank
~~ocytany
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 18:26  
Cytuj
[A ty tam pracujes ze sie tak podniecasz? bo kultura zablysnales niesamowicie. Jak was tam wiecej siedzi takich jak ty to rzeczywiscie nie ma tam czego szukac[/cytat]

Lila szczel sobie minetke albo zwal konika to głupio nie bedziesz poytac o kulura jak to napisałas. debile

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 18:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~szkoda słów
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 18:52  
Cytuj
Administratorzy - bawi Was to?

 
 
 
 
~~Tory
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 22:08  
Cytuj
Lila szczel sobie minetke albo zwal konika to głupio nie bedziesz poytac o kulura jak to napisałas. debile[/cytat]

PO jakiemu ty piszesz? poytac o kulura? co to niżańska gwara? zaklopotany

 
 
 
 
~~INES
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapomiałem spytac ,a moze tobie tak z jaj w spodniach capiało tylko ze sie nie zorientowałes palacie pomysl zanim bedziesz kogos obrazał


A ty tam pracujes ze sie tak podniecasz? bo kultura zablysnales niesamowicie. Jak was tam wiecej siedzi takich jak ty to rzeczywiscie nie ma tam czego szukac


Lila to gwara nie z Niska, tylko z dzielnicy "Pławo"mlotek

 
 
 
 
~~PŁOWIOK
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zapomiałem spytac ,a moze tobie tak z jaj w spodniach capiało tylko ze sie nie zorientowałes palacie pomysl zanim bedziesz kogos obrazał


A ty tam pracujes ze sie tak podniecasz? bo kultura zablysnales niesamowicie. Jak was tam wiecej siedzi takich jak ty to rzeczywiscie nie ma tam czego szukac


Lila to gwara nie z Niska, tylko z dzielnicy \"Pławo\"mlotek


JK MACIE BARANKI JESZCZE JAKIES PYTANIA TO PISZCIE.JĘZYKOZNAWCY ZAKICHANE.

 
 
 
 
~~Piotr
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:54  
Cytuj
Mam konto w Kredyt Banku i jestem bardzo zadowolony.0 klejek przy kasie,dużo bankomaów,konto internetowe.Natomiast strasznie mnie wk...a PKO BP to jakaś tragedia,chciałem wpłącić pieniądze na konto,stałem jakieś 40 min.Dotego dwie niemiłe baby.które achowują się jakbym robił im łaskę,lże wpłącam pieniądze,poza tym nic sie niemożna dowiedzieć.Ten bank jest największy i dlatego najgorszy.

Tragediaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~Dominik
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Mam konto w Kredyt Banku i jestem bardzo zadowolony.0 klejek przy kasie,dużo bankomaów,konto internetowe.Natomiast strasznie mnie wk...a PKO BP to jakaś tragedia,chciałem wpłącić pieniądze na konto,stałem jakieś 40 min.Dotego dwie niemiłe baby.które achowują się jakbym robił im łaskę,lże wpłącam pieniądze,poza tym nic sie niemożna dowiedzieć.Ten bank jest największy i dlatego najgorszy.

Tragediaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!


Piotrus idz do Aliorka moze tam bedzie inaczej.

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 12:00  
Cytuj
A ja mam konto w Dominet Bank i jestem bardzo zadowolona bardzo mila obsluga zalatwiaja wszystko sprawnie .Pozdrawiam

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »