NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Najgorsza i nalepsza placówka bankowa, i bank
~~klient
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 09:59  
Cytuj
Taki sobie przegląd-ranking na stalowowolskim rynku-piszcie swoje spostrzezenia.Przyda się innym...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 09:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~klyent
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:04  
Cytuj
Taki obrazek: rok 2008, wakacje. Pies podarł mi banknot, nie było może 0,5 cm, środkowej części, numery na awersie i rewersie były.
Wpadłem do filii banku PKO BP i usłyszałem, że spoko wymienię ten banknot w centrali, przy Popiełuszki. Wpadłem tam, przy wejściu zapytałem czy rzeczywiście, tak trzeba to zrobić w okienku takim a takim. A do okienka długa kolejka. Stałem 30 min., baba gruba i po 50-tce gdzieś, do mnie że nie wymieni, co ja wogóle robie z banknotami.
Wiec po ch..ja stałem tyle i 2 osoby poinformowały mnie że wymienie banknot, jak babsztyl przy kasie grubiańsko mówi że nie.
Stać ich na koncerty bajmów, londyńskie imprezy dla motłochu, a nie porządną obsługę klienta.

 
 
 
 
~~stalowa
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:36  
Cytuj
MultiBank ma miła obsługe, a PKO do bani.

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:44  
Cytuj
Oceńmy również wszelkie instytucje-placówki bankowe udzielające kredyty.Jest tego w mieście naprawde bardzo dużo. Chodzi o to, aby potencjalnie "złapany" klient nie wpadł w pułapkę bez wyjścia , co często się zdarza - np nie te odsetki, raty , obsługa itd. Moj faworyt ,jak narazie to BS.Lubię go.

 
 
 
 
~~cccc
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:56  
Cytuj
http://banki.onet.pl/1915159,wiadomosci.html - fajne jest rownież forum

 
 
 
 
~~wally
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 11:04  
Cytuj
Zgadzam się, że MultiBank ma bardzo miłą obsługę.

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 12:38  
Cytuj
ja jestem za BPH

 
 
 
 
~~były klient BS
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 12:53  
Cytuj
Oj, kliencie - jesteś pracownikiem tego banku? Byłeś kiedyś w oddziale obok Urzędu Miasta? Tam stoi się przed drzwiami, bo ludzie się nie mieszczą. Dwie Panie nie wyrabiają się z pracą, nie znają aktualnych promocji, nawet nie posiadają ulotek. To osiedle ludzi starszych, a oni są odsyłani na Popiełuszki, gdzie albo remont, albo coś innego. Nasuwa się myśl, że robisz reklamę, bo niby po co Ci ranking, jak tak lubisz BS. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~stalowiec
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:15  
Cytuj
Identyczną miałem sytuację, wyprany banknot 100 zł ale z widocznymi znakami, poszedłem do PKO, ostałem się 20 minut, gdysz doszedłem do pani, też grubszej, krzyknęła na mnie: BYŁO TRZEBA NISZCZYĆ!!
... i nie wymieniła.

Poszedłem do PEKAO SA, powiedziałem w okienku o co mi chodzi Pani nic nie powiedziała tylko wymeniła na nowy.

Propozycja dla Kierownictra PKO: WYSŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ OBSŁUGĘ NA SZKOLENIA!! tak być nie może, za duża konkurencja, więc trzeba dbać o klienta

 
 
 
 
~~bankowiec
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:41  
Cytuj

Przyznaje się, że osobiście też krzyknąłem na klienta, przyczyną był fakt, że spokojnie powiedziałem klientowi o chwilowej przerwie w kasie z powodów technicznych, która potrwa 3 minuty, po chwili klient ponownie zaczął komentować zamkniętą kasę i awanturować się i obrażać pracowników, więc krzyknąłem na niego i powiedziałem, że jeżeli chce szacunku dla siebie musi też go dać innym i nie uzywac przezwisk.


 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:06  
Cytuj
korzystam z BS-u na KEN- jestem zawsze zadowolony, oczywiście wpadam tam wtedy gdy jest mało ludzi-jestem emeryt , mieszkam obok.
Ale mam inne złe doświadczenia w palcówkach bankowych np getin

 
 
 
 
~~były klient BS
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:53  
Cytuj
Bankowiec przyznaje się do czegoś, czego nigdy nie wolno mu zrobić. Żeby nawet klient obraził go, powinien zachować pokerową twarz. Tego wymaga od niego charakter pracy. Widocznie tego nie rozumie. Może to nie ta praca - bankowcu? Osobiście w BS prz Urzędzie Miasta pani nie wyrabiająca się mówiła zgromadzonym klientom, że to jeszcze tylko trzy minuty. Tłumaczyła to powodami technicznymi. Czekałam czterdzieści minut. Razem ze mną kilkunastu klientów, głównie starszych ludzi.

 
 
 
 
~~razmus
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 15:40  
Cytuj
potluczony... oczywiście najlepiej to jak klient znieważa drugą osobę i nie ma racji. Super!

 
 
 
 
~~fgg
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 15:48  
Cytuj
pol bank najgorsze co moze byc nigdy tam nie bierzcie pozyczek!!!

 
 
 
 
~~fatall
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 17:56  
Cytuj
jestem klientem bph ale zmnieniam, gdyz jestem bardzo niezadowolny z obecnej obsługi. doradca, ktory odszedł do alior banku był super, teraz po prostu kichaaaaaaaa!!!!

 
 
 
 
~~Mirek
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 18:05  
Cytuj
Nie ma co mówić, ale w Alior Bank kobitki sa naprawde miłe i bardzo konkretnie rozmawiaja nie ma owijania w bawełne i mydlenia oczu to mi się podoba Polecam!!!

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 19:11  
Cytuj
PKO BP=TRAGEDIA!!!BEZ ZADNYCH ZŁOŚLIWOŚCI.a w Pekao na J.P.II bylem kilka razy bylo milo...

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 19:24  
Cytuj
a co myslicie o Dominet Banku? byl tam ktos z Was kiedys?Jak sie Wam tam podoba?Jaka obsluga?

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
a co myslicie o Dominet Banku? byl tam ktos z Was kiedys?Jak sie Wam tam podoba?Jaka obsluga?


Jakoś nazwa banku działa na mnie odstraszająco zarumieniony

DOMINET potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rba
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 22:29  
Cytuj
A ja lubię PKO BP,z wyjątkiem arcyniemiłej baby z czarnymi włosami i rzęsami pomalowanymi na niebiesko,wstrętne babsko można spotkać teraz w głównym ich oddziałe,kiedyś "pracowała"na Wojska Polskiego.

Polbank to porażka,takich mondziołów,jak pracownicy stalowowolskiego oddziału ze świecą szukać,niekompetenti i niemili!

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 10:01  
Cytuj
spieszcie się bo banki zamykają sklepiki z kredytami - http://finan(...),1259143

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 10:07  
Cytuj
ja należałem do bph i byłem bardzo zadowolony z tego banku, bardzo miłaobsługa za równo na okulickiego w stw jak i na słowackiego w rze, jednak w wyniku fuzji jestem teraz klientem pko sa, i zauważyłem że obsługa stw na popiełuszki zawsze musi mi działać na nerwy.. i jedna baba w kasie hehe

i jeszcze jedna rzecz w zwiąku z pko bp i pko sa

tragicznie długie kolejki zawsze w placówkach banku!!!

gdyby nie stypa to już bym zmienił bank ale poczekam do wakacji i zmieniam na ing lub wbk

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ferss
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 10:16  
Cytuj
w AIG smierdzi jednej pani z gęby;/

 
 
 
 
~~Mikołaj
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 10:37  
Cytuj
Aliorek na KEN ma świetna obsługę.

 
 
 
 
~~pss
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 13:24  
Cytuj
Aliorem nie ma sie co podniecać. Właścieciel Polak z pochodzenia wtopił na stali i teraz ma poważne kłopoty. Facetowi jedna firma juz pada, a ta jest jego nowa inwestycja. A tak dla ciekawostki facet jest zadłuzony we Włoszech w Unicredit a w Polsce robi mu konkurencje. Patrzecie na to jaki bank ma aktywa, a nie na ładne Panie.

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »