NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Najgorsza i nalepsza placówka bankowa, i bank
~~cccc
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:19  
Cytuj
może by tak założył taki sklepik z kredytami/super nazwa/-mam lokal - od czego zacząć...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~Łukasz
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:47  
Cytuj
[cytat]Alior Właścieciel Polak z pochodzenia Patrzecie na to jaki bank ma aktywa.

No własnie patrzyłem i mam duze porównanie wszystko jak narazie OK, a ty jak z konkurecji to ludzi w bład nie wprowadzaj bo narazie to na lokaty maja najlepsza oferte i jak mysle to sie nie zmieni!!!!

 
 
 
 
~~eryk
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
Alior bank.

 
 
 
 
~~egon
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 17:17  
Cytuj
Daje duze odsetki po co.....bo ma mało własnych pieniędzy..proste czy jeszcze nie dociera. Dlaczego duze banki mają niskie oprocentowanie na lokatach ? bo mają dużo własnych pieniędzy i nie pozyczają od klientówi na rynku międzybankowym a zarabiają na kredytach. Gdyby banki zyły z lokat to juz by ich dawno nie było. Żeby wbic sie na rynek Alior daje wszystko darmowe i duże oprocentowanie....a na czym zarabia? bo z kredytami u nich cienko? Pozyjemy zobaczymy.

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 17:22  
Cytuj
Alior fajny, ale nie zostawie kaski w banku co działa 2 miesiące. Mam nadzieje że przetrwają kryzys bo jeden bank wiecej to konkurencja, a to działa na naszą korzyść.

 
 
 
 
~~aaaa
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 11:25  
Cytuj
Co to za kretyn napisał alior bank, tam pieniadze rasna tylko w nocy czyli 4,5 oprconetowanie i jakie to jest najwyzsze, a pozatym panstwo gwaratuje sumy w wyskosci 50 tys euro jesli bank upadnie LOL macie pojecie a piszecie

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
alior bank, tam pieniadze rasna w nocy czyli 4,5 oprconetowanie jest najwyzsze, a pozatym panstwo gwaratuje sumy w wyskosci 50 tys euro


Chłopie ty to dopiero jestes inbecyl do potegi bo baran to za mało jakie 4.5 procent i w nocy.kopnij sie w głowe Alior ma najlepsze narazie oprocentowanie a twoje pienadze pajacu jeszcze rosna dodatkowo w nocy wiecej niz gdzie indziej.Pisze taki palant ,a nie wie co pisze poirytowałes mnie .

 
 
 
 
~~Igor
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 13:07  
Cytuj
http://www.aliorbank.pl/pl/ tu jest cała prawda warto poczytac!!!

 
 
 
 
~~myślący
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 13:36  
Cytuj
Krzysiu nie irytuj sie i nie wyzywaj jak nie masz racji. Jest 9% ale pracuje połowa środków czyli wychodzi 4.5% a to wcale nie rewelacja. Poczytaj ze zrozumieniem umowe którą pewnie podpisałeś, a teraz masz otwarta buzię i oczy szeroko ze zdumienia że tak Cie przerobili. Więcej pokory życzę...

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 13:59  
Cytuj
CYTAT

Jakoś nazwa banku działa na mnie odstraszająco zarumieniony

DOMINET potluczony


A do czego byś chciał?

@Krzysiek, dałeś radę. potluczony
Temat jest o obsłudze, więc pod tym względem moim zdaniem w Stalowej wygrywa ING. Szczególnie Pani z tatuażem na plecach. Alior i Spółdzielczy też dają radę.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Marcin
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:04  
Cytuj
[cytat]Krzysiu nie irytuj racji. Jest 9% ale pracuje połowa środków


To nie była zadna tajemnica ten co umie czytać to to wie. NIE MA WTYM NIC NIENORMALNEGO I NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE ALIOR MA NAPRAWDE DOBRA OFERTE.

 
 
 
 
~~Dawid
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Alior fajny, ale nie zostawie kaski w banku co działa 2 miesiące. Mam nadzieje że przetrwają kryzys bo jeden bank wiecej to konkurencja, a to działa na naszą korzyść.



Alior Bank otrzymał prestiżową nagrodę Gazety Giełdy "Parkiet" za "Debiut Roku 2008" w kategorii Rynek Finansowy. Jest to nagroda za udany debiut rynkowy pomimo kryzysu, niepewności i ostrej konkurencji w sektorze bankowym.

Statuetkę Byka i Niedźwiedzia dla Alior Banku oraz gratulacje od wiceministra skarbu Michała Chyczewskiego, wiceministra skarbu Dariusza Barana oraz członka Zarządu NBP Jerzego Stopyry odebrał Marcin Mierzwa z Biura Maklerskiego Alior Banku.

Przyznawane już po raz piętnasty statuetki otrzymały osoby, spółki i instytucje rynku kapitałowego, które w szczególny sposób wyróżniły się na rynku. Tegoroczne wyróżnienia mają również szczególne znaczenie, gdyż stanowią nagrodę za odwagę i bardzo dobrą pracę w ekstremalnych warunkach, podkreślił podczas Gali wręczania nagród Ludwik Sobolewski, Prezes Giełdy Papierów Wartościowych.

 
 
 
 
~~Dawid
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Alior fajny, ale nie zostawie kaski w banku co działa 2 miesiące. Mam nadzieje że przetrwają kryzys bo jeden bank wiecej to konkurencja, a to działa na naszą korzyść.



Alior Bank otrzymał prestiżową nagrodę Gazety Giełdy "Parkiet" za "Debiut Roku 2008" w kategorii Rynek Finansowy. Jest to nagroda za udany debiut rynkowy pomimo kryzysu, niepewności i ostrej konkurencji w sektorze bankowym.

Statuetkę Byka i Niedźwiedzia dla Alior Banku oraz gratulacje od wiceministra skarbu Michała Chyczewskiego, wiceministra skarbu Dariusza Barana oraz członka Zarządu NBP Jerzego Stopyry odebrał Marcin Mierzwa z Biura Maklerskiego Alior Banku.

Przyznawane już po raz piętnasty statuetki otrzymały osoby, spółki i instytucje rynku kapitałowego, które w szczególny sposób wyróżniły się na rynku. Tegoroczne wyróżnienia mają również szczególne znaczenie, gdyż stanowią nagrodę za odwagę i bardzo dobrą pracę w ekstremalnych warunkach, podkreślił podczas Gali wręczania nagród Ludwik Sobolewski, Prezes Giełdy Papierów Wartościowych.

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Jakoś nazwa banku działa na mnie odstraszająco zarumieniony

DOMINET potluczony


A do czego byś chciał?

@Krzysiek, dałeś radę. potluczony
Temat jest o obsłudze, więc pod tym względem moim zdaniem w Stalowej wygrywa ING. Szczególnie Pani z tatuażem na plecach. Alior i Spółdzielczy też dają radę.


mam takie..osobiste pytanko....zarumieniony
a skąd ..do diaska....Ty wiesz ze w/w Pani ma tatuaż na plecach?
to tam obsługują w bikini....cool girlcool girlcool girl

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 17:28  
Cytuj
[cytat][cytat]Alior Właścieciel Polak z pochodzenia Patrzecie na to jaki bank ma aktywa.

http://www.alior(...)powiedzi

Tu masz odpowiedz na wszystkie pytania i zagadki i o aktywach tez piszą.Jak to przeczytasz to mozesz dyskutowac!!!!

 
 
 
 
~~klient alioru
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Aliorem nie ma sie co podniecać. Właścieciel Polak z pochodzenia wtopił na stali i teraz ma poważne kłopoty. Facetowi jedna firma juz pada, a ta jest jego nowa inwestycja. A tak dla ciekawostki facet jest zadłuzony we Włoszech w Unicredit a w Polsce robi mu konkurencje. Patrzecie na to jaki bank ma aktywa, a nie na ładne Panie.

Masz racje tez to czytalem i nawet mowili w telewizji wiec wszystko sie sprawdza a co do obslugi to chyba nie maja az tak perfekcyjnego personelu osobiscie bylem i pani ktora mnie obslugiwala strasznie motala powiem tyle ze chyba wczesniej pracowala w bs jak ktos wspomnial wczesniej jej tez bylo czuc bardzo z ust i smierdziala potem.....

 
 
 
 
~~Rudy
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 18:55  
Cytuj
... a ja lubię PKO BP na Wolności .. bo jest tam Baśka co ma fajny biust he he good

 
 
 
 
~~spacerowicz
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 18:57  
Cytuj
Do klient alioru zapamniałas ciemna babo ,ze moze jednak tobie jechało z geby.Matka cie chyba po pozyczke do alira wysłała zebys sobie szare mydło kupiła bo jedzie od ciebie na kilometr cały KEN śmierdział po twojej wizycie w tej dzielnicygood

 
 
 
 
~~spacerowicz
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 19:03  
Cytuj
Zapomiałem spytac ,a moze tobie tak z jaj w spodniach capiało tylko ze sie nie zorientowałes palacie pomysl zanim bedziesz kogos obrazał

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Jakoś nazwa banku działa na mnie odstraszająco zarumieniony

DOMINET potluczony


A do czego byś chciał?

@Krzysiek, dałeś radę. potluczony
Temat jest o obsłudze, więc pod tym względem moim zdaniem w Stalowej wygrywa ING. Szczególnie Pani z tatuażem na plecach. Alior i Spółdzielczy też dają radę.


mam takie..osobiste pytanko....zarumieniony
a skąd ..do diaska....Ty wiesz ze w/w Pani ma tatuaż na plecach?
to tam obsługują w bikini....cool girlcool girlcool girl


I to się właśnie nazywa ta dobra obsługa, moja droga. ;)

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~renia
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:37  
Cytuj
bardzo lubie BGŻ ,bardzo miło i przyjaźnie nastawiony .Bank spółdzielczy tani ,obsługa niedouczona .PKO SA drogo i niemiło .najlepsza lokata w SKOKu .a najgorsze wspomnienia w BPH.Nie miła obsługa ,drogo .takie jest moje zdanie...

 
 
 
 
~~klient mBanku
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:51  
Cytuj
mBank - jedyne i słuszne rozwiązanie jeżeli chodzi o bankowość
Obsługa przez mLinie, Chat i inne formy kontaktu są po prostu wyśmienite.

 
 
 
 
~~basienka
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 09:26  
Cytuj
A ja tam lubię PKO BP na Wolności...kolejki niemiłosierne,ale dziewczyny fajne...

 
 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
Zapomiałem spytac ,a moze tobie tak z jaj w spodniach capiało tylko ze sie nie zorientowałes palacie pomysl zanim bedziesz kogos obrazał


A ty tam pracujes ze sie tak podniecasz? bo kultura zablysnales niesamowicie. Jak was tam wiecej siedzi takich jak ty to rzeczywiscie nie ma tam czego szukac

 
 
 
 
~~szkoda słów
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 16:04  
Cytuj
Dyskusja na poziomie StaloweMiasto. Konkretne pytanie kończy się pyskówką. Oby tak dalej.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »