NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet,
Posty: 6
Dołączył: 22 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:21  
Cytuj
Witam.
Mam internet ze stelli. Dokładnie się na tym nie znam, ale jest to chyba 2Mb więc sciąga mi się po ok. 250kb/s. Potrzebuje szybszego internetu, bo dojdą w domu 2 laptopy. Ten na jeden komputer nie wyrabiała co dopiero 3.. Zastanwiam się czy nie powiększyć transferu w stelli czy może wybrać innego operatora np. MTM czy np. stowarzyszenie interblock o którym nic nie wiem, ale słyszałem, że oferują szybki internet jednak bardzo awaryjny, a mi zalezy na czymś bezawaryjnym jak stella. Nie wiem za tem co opłaca się najbardziej. Interesuje mnie 6-10 Mb, tyle powinno mi wystarczyć. Dziękuję za odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Mam internet ze stelli. Dokładnie się na tym nie znam, ale jest to chyba 2Mb więc sciąga mi się po ok. 250kb/s. Potrzebuje szybszego internetu, bo dojdą w domu 2 laptopy. Ten na jeden komputer nie wyrabiała co dopiero 3.. Zastanwiam się czy nie powiększyć transferu w stelli czy może wybrać innego operatora np. MTM czy np. stowarzyszenie interblock o którym nic nie wiem, ale słyszałem, że oferują szybki internet jednak bardzo awaryjny, a mi zalezy na czymś bezawaryjnym jak stella. Nie wiem za tem co opłaca się najbardziej. Interesuje mnie 6-10 Mb, tyle powinno mi wystarczyć. Dziękuję za odpowiedzi.



CYTAT

Komunikaty
Atrakcyjne pakiety internetowe w ofercie sieci Stella.NET

Szybki Internet w promocyjnych cenach:

Internet 4 Mb/s - 39 zł (29 zł przez 6 m-cy)*
Internet 8 Mb/s - 59 zł (39 zł przez 6 m-cy)*
Internet 16 Mb/s - 99 zł (69 zł przez 6 m-cy)*
Internet 32 Mb/s - 119 zł (79 zł przez 6 m-cy)*

* przy umowie na 24 miesiące

http://www.stella.net.pl/

Nie ma opcji 2 Mb/s z tego co widzę. Ostatnio byłem sam się pytać to Pani powiedziała, że faktycznie co niektórzy mają po 2 Mb ale to są abonenci, którzy mają jeszcze stare umowy. Wystarczy przejść się do Stelli, aby zmienić umowę i wskoczyć na 4Mb. Jeżeli faktycznie masz 2 Mb to robią cię w bambuko.nie wiemgood

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 08:57  
Cytuj
Byłem się dowiedzieć w stelli. Okazuje się, że to prawda, że w ofercie nie ma już internetu o mojej prędkości, bo mam starą umowę. Wystarczy podpisać nową umowę i będzie od następnego miesiąca ten szybszy internet tj. 4mb z tym, że przez pierwsze 6 miesięcy płaci się 29zł, a kolejne 18 miesięcy 39zł. Według mnie jak za taką prędkość internetu tj. nternet 4 Mb/s to internet nie jest zbyt szybki i w tej cenie można zdecydowanie coś lepszego mieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 21:13  
Cytuj
Czy wy też nie możecie połączyć się z XMPP / Jabber (port 5222) w Stelli?

Pewnie mało kto korzysta z tego protokołu. Bazują na nim m.in. chat Facebooka i NKTalk. Można rozmawiać przez zewnętrzny komunikator. Sieci Tlen i Spik też wykorzystują XMPP. Dziś bezskutecznie próbuję połączyć się z kilkoma serwerami za pomocą WTW. Poza tym Tlen 6 za Chiny nie połączy się z GG (port 8074 jeszcze ze starych wersji).

Tlen łączy, ale używa portu 12080.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 22:30  
Cytuj
Ja w stelli od 16 nie mam w ogóle internetu, wychodzi na to, ze część użytkowników/usług maja puszczone innym łączem TP.SA i TK-TELEKOM, na interblock.pl wiecej info. Przez tk-telekom stella nie jest osiągalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 22:37  
Cytuj
o! właśnie przełączyłem się telefonu na stelle i jak widać działa, przed sekundą musiało zacząć działać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 09:23  
Cytuj
Tylko który internet teraz wybrać, zależy mi na bezawaryjności również, ale w stelli są niskie prędości. Polecacie ten mtm? W sumie ceny nie są złe tylko jak z awariami?
ps
wie ktoś gdzie podpina się kabel w internecie mtm? do telefonu czy jak? w stelli mam od anteny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 12:43  
Cytuj
na jakim osiedlu chcesz podlaczyc internet? Co do kabla - Jesli droga radiowa to i tak idzie z anteny do mieszkania kabel skretka z wtyczka rj45, ktora mozesz podlaczyc bezposrednio do komputera lub do routera. W stelli ja mam modem z ktorego rowniez mam podlaczenie po skretce. W mtm z tego co widac na stronie maja rowniez podlaczenie swiatlowodem. W takim przypadku montuja ci urzadzenie aktwywne w domu ONU/ONT, ktore to ty zasilasz i od niego znow idzie skretka do komputera/routera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 16:58  
Cytuj
16pietrowy wierzowiec przy ulicy okulickiego obok pks.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 17:17  
Cytuj
Zona miala mtm i masakra byla, wiecznie awarie a ten ich serwis to sobie mozna bylo wsadzic gdziesjezyk wielka laske robili jak mieli przyjechac. Moze sie i teraz cos zmienilo ale wtedy jak zona miala to byla tragedia, no i mega wolny byljezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:03  
Cytuj
Wielką laske robili?chytry

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 01:57  
Cytuj
Stecyk
potwierdzam - mtm u mnie to wieczne awarie, niestety,,, a i z prędkością nienajlepiej,,,

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
hiu
hiu
hiu
Posty: 2
Dołączył: 26 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 14:55  
Cytuj
mtm - mam od 2009 roku. Przez ten czas dlugo było dobrze, przez 4 lata moze dwie awarie. natomiast od dwoch miesięcy jest tragedia,naliczyłem już 5 kolejnych awarii. najdłuzsza przerwa trwała prawie 4 dni. Nigdy nie wiedzą kiedy przyjedzie ekipa ani na kiedy naprawią. Nie znają też słowa "przepraszam".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »