NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Alutek- ktoś tam wogole pracuje???, parodia???
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wolne na telefon. ha ha .zapomnij. a na wyplatę 400 mniej za ten telefon


EEE tam to normalkamlotekmlotekmlotek spytaj lepiej tych co mieli po ;premii za spozycie uśmiech albo spytaj lepiej robotnikow ile mieli dzis na hali bo te 35 stopni na dworze to nic w porownaniu z zamknietym pomieszczeniem


ciekawe ilu fiknie z wyczerpania w tym tygodniu???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 23:53  
Cytuj
To wszystko prawda o czym piszą wcześniejsze osoby.Sam tam pracowałem ale zwolniłem się w tamtym roku bo moje nerwy tego nie wytrzymały.O wolnym na żadanie można zapomnieć.Jeśli nawet ci sie zdarzy sytuacja wyjątkowa np wesele brata musisz sobie załatwić kogoś na swoje miejsce a nawet jak pójdziesz do dyrektora z tym problemem zacznie ci zdanie od "YYYYYYYYY-tu nie chodzi o wesele,chodzi o klienta".Z kamerami też jest prawda nie wiem czy na stołówce nie ma podsłuchów jeszcze tylko brakuje kamer tam gdzie robisz kloca codziennie ,slyszałem że niedługo mają nad bramą powiesić napis"ARBEIT MACHT FREI" który nie tak dawno zniknął z Auschwitz.Prawdopodobnie jeden z kierowników kazał go ukraść z Oświęcimia.
Z papierami też jest ciekawie.Zatrudniają coraz więcej baranów do biur,niektórzy z nich nawet podstawówki nie skończyli zaocznie bo są za głupi.Jedyne do czego się nadają to jest tarcie chrzanu.
Jakbym chciał napisać wszystko co się tam działo to więcej by mi to zajęło niż Trylogia Henryka Sienkiewicza.
A ci co bronią kierowników to barany i prostaki którzy dostali się po znajomości i teraz mieszają w bułach.
Jak tak dalej będzie to sami będą pracować jak czarnuchy bo teraz więcej ludzi się stamtąd zwalnia niż przychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
Sam tam pracowałem ale zwolniłem


I po co cała reszta ? Nie pasowało. Dowidzenia. Tyle.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 06:35  
Cytuj
CYTAT (syrena)


I po co cała reszta ? Nie pasowało. Dowidzenia. Tyle.


By pozostali wiedzieli czego maja się spodziewać.

syrena już kiedyś cię pytałem ale mi nie odpowiedziałeś. Czym ty się zajmujesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 07:53  
Cytuj
Andrzejek wychodzi na to, że syrena na takie pytanie nie zna odpowiedzi.Obserwując jego wpisy myslę,że zajmuje się wypisywaniem głupot na tym forum.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 11:28  
Cytuj
Sławomir Mrożek,napisał kiedyś petycję do ONZ,że nam,Polakom należą się takie same prawa jak Afroamerykanom,albowiem"My,Polacy,to też murzyni,tyle że biali".sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 19:15  
Cytuj
Te normy i ten system pracy to nie jest sprawka niemieckiego właściciela, tylko polskich dyrektorów i kierowników, którzy chcieli się wykazać. I tak właśnie zaczeli gnębić swoich rodaków ustalając im mordercze normy. Już nie wspomnę o brygadzistach, którzy liżąc dupy kierownikom wskoczyli na stołeczek, a wykształcenie posiadają takie, że zdania nie potrafią poprawnie sklecić(szlifierki).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 20:09  
Cytuj
Ale wlascicielowi to nie przeszkadza,jak wykorzystuje swoich podwladnych widzac zyski generowane na koncie dzieki swoim zarzadcom,pewnie mu mija wszelka niechec.
Az dziw ze przez tyle lat zadne audity w firmie nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci,widocznie firme doslownie stac na kazdego:cwaniak:
Od pracy w szkodliwych miejscach i ochronie zdrowia pracownikow,po sprawnosc niektorych urzadzen jak te na szlifierni po obkamerowanie moze i nie dlugo w sedesiesmiech2
Normalnie az dziw ze takie rzeczy sie dzieja,a polak jak ten osiol na wszystko sie godzi i urabia sie tam po pietnascie albo i wiecej godzin,wiedzac ze na starosc to w koncu bedzie plul aluminium i krwia przez pluca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »