NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
prawko na motor, prawko na motor
Posty: 37
Dołączył: 14 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 17:33  
Cytuj
Witam. Jaka szkołe i instruktora polecacie w Stalowej woli na prawko na motor kategoria A /powyżej24 roku/.
dzieki za info

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 17:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 21:57  
Cytuj
hej, ja robiłam w rotransie ale to bylo jakis czas temu.Jeździłam z Robertem Gumiela. nie wiem czy dalej tam pracuje ale mozesz zapytac bo mial calkiem spora grupe;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 22:31  
Cytuj
Jedyną poważną ofertę na kat. A ma w tej chwili Rotrans, co rozumiem przez poważną: nowy motocykl Kawasaki igła jak na egzaminie, wystarczająco duży do szybkich manewrów plac, instruktorów którzy potrafią jeździć motocyklem i nauczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 11:31  
Cytuj
Hej. Ja robie teraz właśnie w Rotransie. Motocykl Kawasaki, taki jak w Tbg na egz. Instruktor miły i kompetentny. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
Jedyną poważną ofertę na kat. A ma w tej chwili Rotrans, co rozumiem przez poważną: nowy motocykl Kawasaki igła jak na egzaminie, wystarczająco duży do szybkich manewrów plac, instruktorów którzy potrafią jeździć motocyklem i nauczyć.


Wybacz kolego, że Ci przerwe, ale Akademia Nauki Jazdy również posiada Kawasaki takie jakie jest na egzaminie w tbg, porządny plac jak i ludzi, którzy potrafią nauczyć. Dlatego jeżeli już tak bardzo chcesz zrobic reklame to zapłać za to, a nie bzdury piszesz.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 08:48  
Cytuj
Virus gdzie akademia jazdy ma plac na motor bo chce zobaczyć na ich stronie ale jakiegoś wirusa mi wykrywa i nie chce jej otworzyć a widzę, że jesteś mocno zorientowany co do ich oferty.

I wogóle jak ktoś robił lub aktualnie robi w akademii na motocykl prawko proszę o opinie, bo ponoć najtansi, ale mnie trochę zniechęciła jakaś babka co ich motorem jezdziła kiedyś po Stalowej w krótkich portkach z goła d... w ubiorze mało odpowiednim na motor, mam nadzieje, że pożyczyła tylko motor ale nie jest instrukorką

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2013r. 17:48  
Cytuj
Rotrans.Rotrans i jeszcze raz Rotrans.Uzasadnienie że posiadają motor taki jak w wordzie to mało. Kwestia, aby przekazać wiedzę co i jak zrobić, żeby zdać, a w Rotransie potrafią zrobić.Nowe zasadny niestety do najłatwiejszych nie należą, ale wszystko do opanowania z odpowiednim instruktorem.Polecam z autopsji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »