NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Sytuacja na rynku wynajmu mieszkań, Czy jest problem z wynajmem mieszkania?
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 08:51  
Cytuj
Witam. Przymierzam się do zakupu mieszkania w Stalowej Woli pod wynajm. Niewielkiego do 40m2, 1-2 pokoje. Czy jest problem z wynajmem takiego mieszkania, odstępne jakie by mnie interesowało to 300-400zł w zależności od stanu mieszkania. Proszę o opinię osoby które są w temacie tzn. wynajmują lub poszukują najemcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 08:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 09:43  
Cytuj
Polecam zakupić 2 - 3 pokojowe. Takie mieszkania bardzo dobrze się wynajmują. Wystarczy je wyposażyć w sprzęt AGD, kilka mebli i średnio można dostać od 400 do 700 zł odstępnego w zależności od standardu i liczby pokoi.
Nie ma problemu z wynajmem mieszkania. Mówię to z własnego doświadczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 10:03  
Cytuj
Powiem tak, sam wynajmowalem i szukalem mieszkan, i bardzo duzo cen nie bylo adekwatnych do ich stanu. Mysle ze 400zl odstepnego za 40m to cena przystepna dla szarego obywatela, no chyba ze mieszkanie jakis wysoki standart to nawet mozna wolac wiecej. Ja za 38m placilem 300zl odstepnego, nie powiem nie bylo jakis kokosow ale tez nie bylo jakas ruina. Za 4 stowki na 100% bedzie duzo chetnych na mieszkanie 40 metrowe. Grunt zeby kuchnia byla umeblowanajezyk Mam nadzieje ze cos pomoglemjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 10:29  
Cytuj
cool girl...dokładnie jak kolega Stecyk
CYTAT
Grunt zeby kuchnia byla umeblowana
...osobiście wynajmowałam mieszkanie i powiedzmy szczerze,nie widziałam sensu inwestować w kuchnię ,która wiadomo nie była by moja....jeszcze wynajmując patrzyłam na stan łazienki i tu chodziło mi o pralkę...a że takiego mieszkania nie znalazłam owszem kupiłam pralkę ale wyprowadzając się na "stare śmieci" tu już była i co z tym fantem zrobić....po pół roku używania musiałam ją sprzedać za grosze .......cool girl Odradzam Ci inwestowanie w kawalerki :/ .... ale za cenę jaką podajesz z chęcią nie jeden wynajmie od Ciebie mieszkanie jeśli będą w nim podstawowe meble...jak pisałam dla mnie liczyła się kuchnia i łazienka..... Niedługo wrzesień i studenci zaczną szukać czegoś wiadomo w kilka osób ....polecam 2-3 pokoje cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »