NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Klimatyzacja w Kościele p.w Opatrzności Bożej, Wasze opinie na temat tej klimatyzacji
Posty: 3
Dołączył: 23 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:49  
Cytuj
Wczoraj na mszy o 19 było tragicznie duszno w kościele, ludzie sapali , pocili się a klima nie uruchomiona. To ja mam pytanie? Na co my płacimy daninę. Może proboszcz to przeczyta i ustanowi specjalną składkę na opłaty za klimatyzacje. Jakie są wasze opinie na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:53  
Cytuj
Już nawet klimatyzacja musi być w kościele :cwaniak: Do czego to doszło ...

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:56  
Cytuj
Przez takich jak Ty mamy takie kaleki państwo.Zamiast ferment siać trzeba było po mszy pójść do księdza i zgłosić ten fakt zamiast tutaj się uzewnętrzniać.Naprawde myślisz że proboszcz czyta takie głupote jakie tutaj wypisujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj na mszy o 19 było tragicznie duszno w kościele, ludzie sapali , pocili się a klima nie uruchomiona. To ja mam pytanie? Na co my płacimy daninę. Może proboszcz to przeczyta i ustanowi specjalną składkę na opłaty za klimatyzacje. Jakie są wasze opinie na ten temat?


Apetyt rośnie w miarę jedzenia, kiedyś nie było klimatyzacji w tym kościele i tragiczna duszność nikomu nie zaprzątała głowy. Jest lato więc pewne sytuacje muszą mieć miejsce.

Moja opinia jest taka,że na siłę nie szukam problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »