NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam kogos z kim moglabym pogadac, , wyjsc gdzies
Posty: 4
Dołączył: 5 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 00:25  
Cytuj
Witam. Mam 23 lata, szukam znajomych ze Stalowej, mieszkam tu u chłopaka, ale nikogo nie znam. Chciałabym poznać kogoś z kim mogłabym gdzieś wyjść. Potraktujcie to poważnie. Tak wiem, pewnie napiszecie: "Wyjdż na miasto i kogoś poznasz", ale to nie jest takie proste. Piszcie na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 00:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 00:49  
Cytuj
Wyjdź z chłopakiem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 15:24  
Cytuj
Mieszkasz u chłopaka czyli posiadasz takowego więc... po co ci ktoś do wyjść? ten chłopak jezdzi na wózku? nawet jesli jezdzi na wózku to też możecie wspólnie spędzać czas umiech
a ten chłopak nie ma znajomych? może z nimi skumplujesz sie jakoś?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 15:30  
Cytuj
Nie ogarniacie systemu, dziewczyna potrzebuje czasami oderwac sie od jednego czlowieka, ktorego ma na co dzien, potzebuje zadzwonic i pogadać np o problemach jeżeli takie by wystapily w ich zwiazku. Podejrzewam, że to pytanie jest głównie skierowane do dziewczyn w podobnym wieku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 15:48  
Cytuj
niedzwiadek dzięki za zrozumienie, widać, że jesteś inteligentnym facetem. Nie musiałam tłumaczyć tego pozostałym.


Stefanie, oczywiście mój chłopak ma znajomych, ale ja też chcę mieć swoich, chcę dać mu przestrzeń, niech sam sobie pójdzie do kumpli i pogada bez stresu, ja wiem, że on tego potrzebuje, jak każdy facet. Ty chyba nie chciałbyś mieć dziewczyny, która by ciągle za Tobą chodziła. A ja w tym czasie nie chcę siedzieć sama w domu.

Taa, mam się skumplować z jego znajomymi, żeby potem obrabiali mi d**e. W dzisiejszych czasach trudno zaufać ludziom...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
niedzwiadek dzięki za zrozumienie, widać, że jesteś inteligentnym facetem. Nie musiałam tłumaczyć tego pozostałym.

Niedźwiadki bywają również dziewczynami umiech Choć o tym konkretnym nic mi nie wiadomo.

CYTAT
Stefanie, oczywiście mój chłopak ma znajomych, ale ja też chcę mieć swoich, chcę dać mu przestrzeń, niech sam sobie pójdzie do kumpli i pogada bez stresu, ja wiem, że on tego potrzebuje, jak każdy facet. Ty chyba nie chciałbyś mieć dziewczyny, która by ciągle za Tobą chodziła.

Kobieeetoo, po tym co tu napisałaś, podejrzewam, że każdy facet chętnie by gdzieś z Tobą wyszedł, pogadał, wypił drinka, ożenił się umiech Sam śmiem stwierdzić, że takie to wszystko piękne co napisałaś, że aż jakoś nie do końca autentyczne. Aczkolwiek jeśli się mylę, to gratulacje dla chłopaka. Z drugiej jednak strony sytuacja jaka go zastanie po Waszym ślubie, może być dla niego szokiem. Nie przyzwyczajaj go zbytnio do swobody ;)

CYTAT
Taa, mam się skumplować z jego znajomymi, żeby potem obrabiali mi d**e. W dzisiejszych czasach trudno zaufać ludziom...

To się kumpluj z jego kolegami. Mężczyźni nie obrabiają dziewczynom dup. Oni je co najwyżej komplementują umiech Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 16:06  
Cytuj
SzoPeN ufamy sobie ;) ja wiem, że to dla niektórych jest nienormalne, jak będąc z związku można robić wszystko "osobno", ale powiem Ci, że taki związek jest super. Dlatego szukam swoich znajomych, mogą być też chłopcy jezyk, znam kumpli mojego chłopaka, ale sama się z nimi nie spotykam, jakoś tak mi głupio ;/ a po ślubie, to będzie jeszcze lepiej jezyk

Pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 16:11  
Cytuj
nie wiem czemu tu sie dziwic ja rowniez mam chlopaka i moze bez problemu wychodzic gdzie chce. A Co do facetow ktorzy nie plotkuja to mam dobrych przyjaciol ktorzy sa gorsi od kobiet smiech2 Plotkuja i obrabiaja konkretnie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
ja wiem, że to dla niektórych jest nienormalne, jak będąc z związku można robić wszystko "osobno", ale powiem Ci, że taki związek jest super.

No jak się jest w związku i się robi wszystko "osobno" to fakt, nawet ja przyznam, że jest to nienormalne. Mam nadzieję, że ten cudzysłów jest znaczący umiech

CYTAT
nie wiem czemu tu sie dziwic ja rowniez mam chlopaka i moze bez problemu wychodzic gdzie chce. A Co do facetow ktorzy nie plotkuja to mam dobrych przyjaciol ktorzy sa gorsi od kobiet smiech2 Plotkuja i obrabiaja konkretnie jezyk

Myślałem, że moja żona jako jedna z nielicznych jest tak wspaniałomyślna, że respektuje moje prawa do wieczornego piwka z kolegami i inne "fanaberie" umiech Wielu znajomych nie ma jednak tak dobrze. A co do obrabiania i plotkowania, to cóż, facet może być plotkarzem, nawet zniewieściałym, ale gorszy od kobiety nie będzie, bądźmy poważni jezyk

Pozdrowienia i tak, już, rzućcie się na mnie. Obrabiarki jedne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 16:22  
Cytuj
SzoPen jak najbardziej znaczący, chyba każdy wie o co mi chodzi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 21:00  
Cytuj
Ja nie wiem, chyba musimy się umówić i dogadać szczegóły. Ile wzrostu ma Twój chłopak? Ile lat? Chodzi na siłownię? smiech2

A na poważnie, cóż, od wielu słyszałem, że to miasto towarzysko umiera, może będziesz miała szczęście, życzę Ci tego. A myślałaś o uczęszczaniu na jakieś zajęcia typu aerobiki itp.? Może tam udałoby Ci się zdobyć nowe znajomości? Na forum przyczepiają się sami brzydcy zboczeńcy. Także jakby, to możemy pójść na browara ;) Powodzenia życzę, trzymaj się umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 11:38  
Cytuj
Miałam podobny problem swego czasu jak ppaulinaa90. Z tym, że ja swego czasu umieściłam ogłoszenie, a nie załozyła wątek na forum.
Napisało do mnie mnóstwo gości i tylko jedna dziewczyna. Jestem zdania, że dziś kiedy juz nie chodzimy do szkoły, a w pracy niekoniecznie jest ochota na zacieśnianie znajomości takie szukanie znajomych jest jak najbardziej ok.
Sama mam męża, który ma do mnie zaufanie. Oczywiście działa to w obie strony. On ma przyjaciół (w tym przyjaciółki), a ja podtrzymuje przyjaźnie, niestety juz na odległość i zawieram w międzyczasie nowe. Wiem jak ważne jest posiadanie swoich znajomych, więc spotkałam się z paroma osobami. Było pozytywnie. SzoPeNa chętnie też bym poznała, ale nie będę Ci ppaulinaa90 zabierać możliwości. No chyba, że spotkamy sie w trójkę jezyk umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
SzoPeNa chętnie też bym poznała, ale nie będę Ci ppaulinaa90 zabierać możliwości. No chyba, że spotkamy sie w trójkę jezyk umiech

Możemy się umówić... jaaasne. Gdybym nie przyszedł, to znaczy, że żona mnie jednak (prewencyjnie) utłukła jezyk Także musiałbym się poważnie zastanowić czy ryzykować. Ewentualne CV ze zdjęciem proszę mi przesyłać na PW umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 18:18  
Cytuj
SzoPeN jak Twoja żona przeczyta Twoje posty w tym temacie to do końca życia sprzatąsz i zmywasz gary (vel naczynia jak kto woli)good

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 18:31  
Cytuj
Dobrze, że tylko na tym się skończy w takim przypadku jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 19:46  
Cytuj
Zniszczylyscie mi zycie. Dzieki :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 20:18  
Cytuj
cool girl...może trzeba przygarnąć Cię SzoPeN ? cool girl uśmiechuśmiechuśmiech

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 20:31  
Cytuj
Kop lezacego, a co mi tam. A tak w ogole to wszyscy zboczyliscie z tematu nie wiem dlaczego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 21:45  
Cytuj
Jaka miła, na poziomie i z humorem dyskusja ; ) chce umówić się z wami wszystkimi ;D choć jestem straszną zazdrośnicą i mego męża chętnie zamknęła bym w klatce ;) miłego wieczoru ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 14:02  
Cytuj
Najgorsze w takim ogłaszaniu się jest ta niepewność, czy czasem nie odpisze do nas osoba, której nie warto znać.
Jednakże głód na mozliwość spotkania się i poznania kogoś jest bardzo silny.
Daj znać jak Ci poszło ppaulinaa90.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 20:20  
Cytuj
ten wątek jest jakimś żartem...?
żałosny temat i komentarze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
ten wątek jest jakimś żartem...?
żałosny temat i komentarze...

Tak, to był żart. Przyłapałaś nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »