NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
dzwony - kościół IGLO, dzwony w iglo
Posty: 10
Dołączył: 2 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 13:23  
Cytuj
Do arek1s:

W pierwszym poście w tym wątku piszesz:

CYTAT
Mieszkam obok "iglo" i kilkakrotnie pisałem na Stalowym Mieście o dzwonach. Zasze przez osoby, których problem nie dotyczy, byłym potem wyśmiewany i obrażany.


następnie anitex69 wyraziła swój pogląd na temat , inny niż Twój

Twoja odpowiedź:

CYTAT
Może śpią jeszcze wtedy twardo uśmiech , albo tak jak u nas, boją się, że ich kiedyś "ksiundz" nie pochowa jak będą mieli swoje zdanie smiech2 .
Religia to najlepszy totalitaryzm.


Najpierw wyrażasz ubolewanie nad tym,że przez ludzi których problem nie dotyczy jesteś wyśmiewany, obrażany , a potem sam piszesz prześmiewczo na ich temat,prowokujesz i obrażasz.

PS: Nie atakuje Cię, nie jestem bojownikiem religijnym, rozumiem Twój problem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 13:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 17:24  
Cytuj
Gratuluję analizy.
Biję się w piersi. Masz rację, nabijałem się z nich, ale w pierwszym poście, kiedy pisałem, że mnie wyśmiewali, nie zastrzegałem, że ja tak nie będę robił.
Mimo, że sprawa z dzwonami jest dla ludzi uciążliwa, traktuję ją raczej na wesoło.
Księża utrudniają życie nam, - wymyślmy jak utrudnić im ;)
Wiesz, thunder, mi pisał ktoś, żebym spie...lał do lasu, tam będę miał spokój, jak między ludźmi mi się nie podoba, - jest drobna różnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
arek1s u mnie na osiedlu nie usłyszałam nigdy zeby ktoś się skarżył na te dzwony o 5:30 widocznie nikomu nie przeszkadzają.

A z kim rozmawiałaś? Kogo pytałaś? Sąsiadki-dewotki?
Mnie przeszkadza obowiązkowe budzenie o 5:30 i co mam zrobić? Proboszcz przyprowadzi do sądu 100 świadków takich jak anitex69, a reszta boi się wychylić, więc wyjdę na awanturnika.
Zresztą sędzia też nie zechce narażać się księżom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 20:31  
Cytuj
nooo...to są prawdziwe problemy, aż mi żal...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 21:09  
Cytuj
Jak Ci żal to po co w ogóle piszesz?

Ja tam się ludziom nie dziwię. Księża robią w PL co chcą, a ludzie jeszcze im przyklaskują. Jest cisza nocna? Jest, to każdy się powinien do niej stosować. Koniec i kropka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 07:25  
Cytuj
CYTAT
nooo...to są prawdziwe problemy, aż mi żal...


Wygląda więc na to, że nie wiesz o czym tu piszemy.
Ustawiaj sobie codziennie budzik na godzinę wcześniej niż zawsze wstajesz. Zobaczysz o co biega.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 16:44  
Cytuj
Kiedy słyszę dzwony kościelne o 6.30 to jest dla mnie sygnał aby kończyć poranny spacer z psem i szybko gonić do pracy. zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Kiedy słyszę dzwony kościelne o 6.30 to jest dla mnie sygnał aby kończyć poranny spacer z psem i szybko gonić do pracy. zarumieniony

W niedzielę i kiedy jesteś na urlopie też?chytry
Jeśli tak,to gratuluję uregulowanego trybu życia.ok
Będziesz miała łatwiej stać się moherem,kiedy przejdziesz na emeryturę.good
Niestety,ale nie wszyscy mają ten luksus obowiązku udania się rano do pracy i chcieliby w związku z tym kimać np.do 7-mej.Do czasu kiedy to dzieci idą do szkoły.
A teraz nawet i to nie...neutralny


Już o 6.20 widzę jak pierwsze babki wypadają na ostatnią prostą przed kościołem,aby zdążyć na ...7.30.
Bimbanie o 7-mej jest więc dla dewotek jedynie wezwaniem na do wejścia do kościoła,aby tam ,zająć strategiczne punkty obserwacyjne.
Tak jak było przed mszą, tak po niej,mają jeszcze pół godzinki na obrabianie dup i inne ploty.zaklopotany

A jak wam ksiądz dzwoni,powiedzcie mu że oddzwonicie później.potluczony

http://demot(...)rsynowie

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 22:35  
Cytuj
A z kim rozmawiałaś? Kogo pytałaś? Sąsiadki-dewotki?
Mnie przeszkadza obowiązkowe budzenie o 5:30 i co mam zrobić? Proboszcz przyprowadzi do sądu 100 świadków takich jak anitex69, a reszta boi się wychylić, więc wyjdę na awanturnika.
Zresztą sędzia też nie zechce narażać się księżom.[/cytat

Przede wszystkim to z ludźmi rozmawiałam nie ze zwierzętami. Druga sprawa dzwony dzwonią na tyle często ze już się przyzwyczaiłam. A ludzie się czepiali czepiają i będą się czepiać byle pierdol . Równie dobrze można by złożyć skargę na głośne samochody bo np miszkam przy głównej drodze. Ludzie nie róbcie z igły widły. Co do dzwonów mi nie przeszkadzaja i jak już wyżej wspomniałam jest 3-4pogrzeby dziennie więc włosów z głowy nie będę sobie rwać dzwony podzwonia i przestaną. Jest tyle ludzi ze każdy znajdzie jakiś powód do narzekań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 08:43  
Cytuj
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11905846,Sad__ksiadz_zaklocal_cisze_nocna____koscielnymi_dzwonami.html

http://kwidz(...)d,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »