NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Bar kanapkowy,
Posty: 9
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2013r. 19:58  
Cytuj
Witam.Mam w plnie otworzyć w Stalowej bar z kanapkami na wynos. Nie wiem o takim w mieście więc może by się przyja . Chcialym otrzymać jakieś opinie na ten temat.Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2013r. 19:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2013r. 20:33  
Cytuj
Już od dawna jest kryjówka i tzw. Kanapki z kryjówki, z tego co wiem to mają również konkurencje (ostatnio w ogłoszeniach była oferta pracy przy rozwożeniu kanapek) także takie bary już są i raczej nie ma szans aby kolejny się utrzymał chyba że zejdziesz z ceną kanapki (bułki) do 2-2,5zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sie 2013r. 21:08  
Cytuj
cool girl ... z tego co wiem ,to również Kryjówka ma catering w większych firmach na terenie stalówki i okolic...cool girl Osobiście odradzam tego typu bar,ze względu na mała liczbę osób,które po te kanapki by przychodziły chyba ,że bar będzie 24h/dobę....( tak mi się wydaje)cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2013r. 21:23  
Cytuj
Mam podobne zdanie jak przedmówcy - w Stalowej są już dwie firmy działające w branży kanapkowej, a dodatkowo, biorąc pod uwagę nasycenie miasta pizzeriami, barami z kebabem i innymi jadłodajniami, powodzenie takiego biznesu wydaje mi się wątpliwe.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 09:13  
Cytuj
Skoro jest kilka (kilkanascie?) barów kebab, mnóstwo pizzerii a firmy kanapkowe tylko dwie to czy trzecie nie ma absolutnie zadnych czans? Dobra kanapka może spokojnie zastapić taka ciepla zapiekanke przechodniowi na ulicy i ja osobiscie wole dobrą bułe z warzywami, sosem niż śmierdzący i tłusty kebab. Autorze napisz jaka mniej wiecej lokalizacja Cie interesuje? To tez jest wazne;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 09:21  
Cytuj
Ja mam podobne zdanie co moja przedmówczyni. Wcale barów kanapkowych nie jest dużo, a taka Kryjówka już dawno podupadła na renomie. Warto spróbować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 09:39  
Cytuj
Tak samo uwazam jak wyzej, jezeli beda smaczne i swieze buly to bedzie sie krecic umiech Tej kanapki z kryjowki to malo gdzie mozna kupic, a jak juz maja na sklepie to jedna czy dwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 09:39  
Cytuj
Dodatkowo: tamta nowopowstala firma od kanapek swiadczy uslugi roznoszenia po biurowcach wiec idac ulicą ja np nie mam szans kupienia a zrobilabym to chetnie. Podsumowujac baru kanapkowego w stalowej nie magood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 11:00  
Cytuj
Popieram - brakuje mi takiego miejsca w Stalówce. Chętnie bym kupował od czasu do czasu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 11:07  
Cytuj
bardzo trafiony pomysł,według mnie.good
napewno będę klientkąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 12:26  
Cytuj
a i tak wszystko to kwestia ceny i jakosci trzeba byc konkurencyjnym przynajmniej dla znanej juz i lubianej kryjowki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 13:43  
Cytuj
a może ktoś otworzy bar sałatkowysmiech2?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 14:14  
Cytuj
Jeśli miałoby to być coś jak subway
http://www.subwa(...)layouts/
NO TO SUPER POMYSŁ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
a i tak wszystko to kwestia ceny i jakosci trzeba byc konkurencyjnym przynajmniej dla znanej juz i lubianej kryjowki


Znanej i lubianej? :szok:
Znana i lubiana może była 6 lat temu, gdy w kanapce nie była sama margaryna i sos, a danie obiadowe było wielkości dla dorosłego człwieka, a nie dziecka. Już z 5 lat temu jakość zaczęła spadać, gdy w kanapce coraz mniej było dodatków (mięsa, warzyw) a coraz więcej zapychaczy typu margaryna i sos, czesto nie pierwszej świeżości. Kiedyś często do firmy zamawialiśmy obiady z cordon blue, ale odkąd kotlecik jest wielkości jaja przepiórki zrezygnowaliśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
Witam.Mam w plnie otworzyć w Stalowej bar z kanapkami na wynos. Nie wiem o takim w mieście więc może by się przyja . Chcialym otrzymać jakieś opinie na ten temat.Dzięki.


Pamiętaj o jednym - coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko za ile coś kupuje, ale także co kupuje. Pomysł z kanapkami może być dobry, ale do tego przydałyby się również zestawy sałatek, w tym i kanapki i sałatki dla osób dbajacych o linię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 16:42  
Cytuj
Bardzo dobry pomysł. W Stalowej brakuje porządnego baru z kanapkami. Radziłbym pokierować się słowami kilku forumowiczów i zwrócić szczególną uwagę na jakość dodatków i ich ilość. Jakością i ilością spokojnie można zmieść konkurencję. Do tego przystępna cena, rabaty dla dzieci, firm i można na tym zrobić niezły interes.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 18:03  
Cytuj
zacznijmy od tego, kto w Stalowej zapłaci między 7 a 10 zł za kanapkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
...sosem niż śmierdzący i tłusty kebab.
.

Kebab wcale nie musi być smierdzący, ani tłusty. Spróbujcie nowego Kebaba z kurczakiem, grillowanymi warzywami i fetą na WP 4A! Więcej info na www.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
zacznijmy od tego, kto w Stalowej zapłaci między 7 a 10 zł za kanapkę


Dlatego najpierw trzeba dobrze zbadać rynek. W Stalowej istnieje mnóstwo pizzerii o wątpliwej renomie - do tego drogich. Myślę, że dobry jakościowo bar kanapkowy by się sprawdził. Wystarczy go tylko (a może aż?) uczciwie prowadzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Kebab wcale nie musi być smierdzący, ani tłusty. Spróbujcie nowego Kebaba z kurczakiem, grillowanymi warzywami i fetą na WP 4A! Więcej info na www.


goodgoodgood Dobre... Zacznijmy od tego, że kebab z kurczakiem to nie jest kebab. U nas na wszystko co kiedyś biegało, a potem wsadzili to do buły, mówią kebab... potluczony

FoxyLady - a kto powiedział, że 7 czy 10zł? nie wiem Tyle to nikt by pewnie nie dał, jeżeli to będzie zwykła kanapka, ale to już leży po stronie założyciela takiego baru co będzie serwował i za ile.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
goodgoodgood Dobre... Zacznijmy od tego, że kebab z kurczakiem to nie jest kebab. U nas na wszystko co kiedyś biegało, a potem wsadzili to do buły, mówią kebab... :


No to jesteś w błędzie kolego, poczytaj wikipedię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2013r. 19:46  
Cytuj
Co do kanapek, to bardzo dobre kanapki już funkcjonują w STW i są dystrybowane po firmach.Cena kanapki 4,50 PLN.

Może akurat będzie się chciał zareklamować-Panno Pinuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 10:55  
Cytuj
Przykładowa kanapka:

ciabatta z salami, twarożkiem z ogórkiem i czosnkiem z suszonymi pomidorami i czerwoną cebulą + dressing

Nigdy w życiu nie będzie kosztowała poniżej 7zł. Zwykle panini chodzą między 6 a 12zł.

Także nie jestem pewna, że jest to biznes na Stalową Wole. Chyba, że to ma być zwykła buła z szynką, serem i listkiem sałaty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 11:08  
Cytuj
Jeżeli buła będzie swieża i dodatki zresztą też to zapłace z miłą chęcią te 12 zł, w takim barze powinny być i takie za 3-5 zł i takie za 15zł. Jakiś lokalik żeby można było sobie klapnąć i w spokoju opałaszowaćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
goodgoodgood Dobre... Zacznijmy od tego, że kebab z kurczakiem to nie jest kebab. U nas na wszystko co kiedyś biegało, a potem wsadzili to do buły, mówią kebab... :


No to jesteś w błędzie kolego, poczytaj wikipedię.


ok. wystarczy aby to nie była wieprzowina. nazwa oznacza pieczone/grillowane mięso- może być drobiowe




CYTAT
Jeżeli buła będzie swieża i dodatki zresztą też to zapłace z miłą chęcią te 12 zł
chyba żartujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »