NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Złamany ząb - Dobry dentysta,
Posty: 38
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 11:34  
Cytuj
Witam. Czy mógłby mi ktoś polecić na prawdę dobrego dentystę do naprawy złamanej górnej jedynki? Wczoraj straciłam ją prawie w całości i szukam kogoś, kto zrobi to na prawdę dobrze, ponieważ moja zaufana dentystka jest w tej chwili na urlopie, a nie chcę chodzić tydzień bez zęba na przodzie :( potluczonyplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 11:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 12:58  
Cytuj
Pół jedynki lewej i kawałek dwójki stracilam w 2001 roku. Wybrałam się do J.Łupickiego zęby trzymały się nawet dobrze ale bardzo zczerniały, opadlo dziąsło i co jakis czas wydobywała się malenka ilosc ropy z nad zebow. W 2010 roku siedziałam na przystanku i nagle jedynki nadstawiony kawalek odpadł sam z siebie. Udałam się do Piotra Trafidły i to wtedy własnie poznałam dentyste do którego bede chodzic do konca zycia. Gdy zabrał sie za zeba okazalo sie ze mam ogromny torbiel który trzeba szybko usunac. Udalam sie wiec do M.Wrońskiego który wypisał mi skierowanie do Rzeszowa. Ale P.Trafidło podjął sie tego i wszystko jest ok to musiał usunąć 3 zęby. Okazało sie ze Łupicki nie wyczyscil dokladnie kanalow tak więc uwazaj do kogo idziesz. Bo niby to tylko nadstawienie. Ale zle wykonane moze sie skonczyc naprawde powaznymi powiklaniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 13:02  
Cytuj
strona internetowa Piotra Trafidły wraz z numerem telefonu i adresem
http://www.piotrtrafidlo.pl/

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 14:25  
Cytuj
Szoja

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 15:07  
Cytuj
T. Cubera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
UFO
UFO
UFO
Posty: 11
Dołączył: 12 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 16:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 20:27  
Cytuj
też miałam podobne problemy po łupickim. niby pieknie i drogo - ale w efekcie tylko problem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 13:24  
Cytuj
Ja nie polecam Lorkowskiego! Zapatrzony w siebie, arogancki i niemiły! zero podejścia do pacjenta! Umie się tylko wydzierać przez telefon jaki to on zapracowany jest, a ktoś mu pracę przerywa! To ja się pytam "od czego jest ten jego k....wa telefon podawany na wizytówce? dla zapełnienia kawałka papieru?" Wycwaniony buc! Teraz liczy się dla niego tylko kasa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 13:29  
Cytuj
Ja natomiast nie polecam Pani Zenobii Karbarz-Rypińskiej. Brak podejścia do pacjenta (zero delikatności,, niczym rzeźnik), nieprofesjonalna obsługa (nie potrafi w odpowiednie miejsce dać znieczulenie, wyrywa zęby,które da się wyleczyć), drogo.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »