NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Bank który w STW ma bankomat z wpłatomatem ,
Posty: 20
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 09:38  
Cytuj
Szukam odzdziału banku który posiada wpłatomat - oraz oferuje w miare tani rachunek internetowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 09:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 10:35  
Cytuj
obok multibank tez posiada wplatomatgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 16:37  
Cytuj
Polecam multiBank na alejach naprzeciw białych bloków.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 16:49  
Cytuj
ing bank slaski na jana pawla

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 21:37  
Cytuj
No i co w tym nowego, ING ma to samo od lat. Darmowe wszystkie bankomaty i konto też darmowe dla miesięcznych płatności kartą pow 200zł, jeżeli nie zrobisz na tyle to masz prowizje od karty 7zł za miesiąc. Ja mam u nich konto z 6 czy 7 lat i jest świetne, stabilne konto internetowe, awarii praktycznie nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
No i co w tym nowego,


A kto twierdził, że oferta konta to jest jakaś nowość?

CYTAT
ING ma to samo od lat. Darmowe wszystkie bankomaty i konto też darmowe dla miesięcznych płatności kartą pow 200zł, jeżeli nie zrobisz na tyle to masz prowizje od karty 7zł za miesiąc. Ja mam u nich konto z 6 czy 7 lat i jest świetne, stabilne konto internetowe, awarii praktycznie nie ma.


Przewaga mBanku jest taka, że jak będzie awaria wpłatomatu to w placówce ING w Stalowej nie wpłacisz pieniędzy, bo oni nie mają kasy! hehehe super bank... A jak będziesz miał Euro to ci każą jechać do Reszowa by je wpłacić lub wypłacić... Super! umiech
Placówka multi kasę ma i obsługuje gotówkę, więc w razie problemów z wpłatomatem nie zostajesz na lodzie.
Dodatkowo w mBanku są mOkazje http://www.mbank(...)dex.html
i najnowocześniejszy serwis transakcyjny. Zresztą wystarczy wejść na www.ing.pl i www.mBank.pl by zobaczyć, że ING zatrzymał się w rozwoju z 10 lat temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 22:55  
Cytuj
Wiesz, wpłatomat to akurat nie pamiętam, żeby się zepsuł choć nie wykluczam takich sytuacji, to tylko urządzenie. Poza tym jak będzie zepsuty to nie miesiąc tylko kilka godzin...

Co do wpłacania to nie wiem czy nie wpłacisz. Tutaj nie próbowałem w Stalowej Woli, ale w innych miastach, gdzie placówki były podobne była taka możliwość. Nie musi być typowej kasy, żeby wpłacić pieniądze.

Natomiast serwis internetowy... hmmm. Zaloguj się jako użytkownik do bankowości internetowej to zmienisz zdanie umiech

Oczywiście nie mówię, że ING ma lepszą ofertę. Faktycznie mbank idzie z duchem czasu i bardzo dobrze, że jest konkurencja, bo to jest z korzyścią dla klienta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 08:27  
Cytuj
Czy w naszej placówce Multibanku jest możliwość darmowej wpłaty pieniędzy na rachunek w mBanku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 09:09  
Cytuj
chyba tak bo nie ma juz multibanku a wszystko jest teraz mbank wszystkie odnogi bre banku zostaly polaczone od listopada w jedno good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i co w tym nowego,


A kto twierdził, że oferta konta to jest jakaś nowość?

CYTAT
ING ma to samo od lat. Darmowe wszystkie bankomaty i konto też darmowe dla miesięcznych płatności kartą pow 200zł, jeżeli nie zrobisz na tyle to masz prowizje od karty 7zł za miesiąc. Ja mam u nich konto z 6 czy 7 lat i jest świetne, stabilne konto internetowe, awarii praktycznie nie ma.


Przewaga mBanku jest taka, że jak będzie awaria wpłatomatu to w placówce ING w Stalowej nie wpłacisz pieniędzy, bo oni nie mają kasy! hehehe super bank... A jak będziesz miał Euro to ci każą jechać do Reszowa by je wpłacić lub wypłacić... Super! umiech
Placówka multi kasę ma i obsługuje gotówkę, więc w razie problemów z wpłatomatem nie zostajesz na lodzie.
Dodatkowo w mBanku są mOkazje http://www.mbank(...)dex.html
i najnowocześniejszy serwis transakcyjny. Zresztą wystarczy wejść na www.ing.pl i www.mBank.pl by zobaczyć, że ING zatrzymał się w rozwoju z 10 lat temu.


mają tam dwa wpłatomaty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 11:32  
Cytuj
Konsultant mBanku rozwiał moją wątpliwość. Wpłata w placówce Multibanku na konto mBanku to koszt 9zł. Dziękuję za tak niską opłatę w banku, który niby połączył się z mBankiem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Konsultant mBanku rozwiał moją wątpliwość. Wpłata w placówce Multibanku na konto mBanku to koszt 9zł. Dziękuję za tak niską opłatę w banku, który niby połączył się z mBankiem...


A po co masz wpłacać w kasie skoro masz przy wejściu do placówki wpłatomat w którym wpłata nic nie kosztuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
A po co masz wpłacać w kasie skoro masz przy wejściu do placówki wpłatomat w którym wpłata nic nie kosztuje?


Dlatego, iż nie posiadam karty do rachunku bankowego i nie mogę skorzystać z wpłatomatu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 10:51  
Cytuj
Sorry, mamy 21 wiek, dla mnie tłumaczenie, że nie mam karty jest bzdurne. Albo chcesz stać w kolejkach jak w PKO w latach dziewięćdziesiątych, albo masz kartę i lejesz na wszystko. W dzisiejszych czasach za wydanie karty w normalnym banku nic nie płacisz, za obsługę też nic, albo prawie nic (w zależności od banku).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
A po co masz wpłacać w kasie skoro masz przy wejściu do placówki wpłatomat w którym wpłata nic nie kosztuje?

CYTAT

Dlatego, iż nie posiadam karty do rachunku bankowego i nie mogę skorzystać z wpłatomatu!


Trudno mieć pretensje do banku, że chce zapłatę za swoje usługi, za pracę swojego pracownika. A to, że nie chcesz mieć karty to twój problem i nie miej pretensji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 19:32  
Cytuj
Wpłaty w placówkach banku na własne konto powinny być darmowe. Multibank połaczył się z mBankiem, dlatego uważam, że tak powinno być.

Co do karty to jej nie posiadam na aktualną chwilę, więc jak już coś komentujecie to spróbujcie analizować konkretną sytuację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
Wpłaty w placówkach banku na własne konto powinny być darmowe. Multibank połaczył się z mBankiem, dlatego uważam, że tak powinno być.

Co do karty to jej nie posiadam na aktualną chwilę, więc jak już coś komentujecie to spróbujcie analizować konkretną sytuację.


Ad. 1.
Dlaczego? To też musi wykonać człowiek, jemu trzeba zapłacić.
Wpłatomat to maszyna, nie wymaga zarobku, oprócz okresowych napraw i konserwacji.

Ad. 2.
Nie jestem jasnowidzem.
Zdobądź sobie kartę i żyj jak człowiek w 21 wieku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Gru 2013r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Ad. 1.
Dlaczego? To też musi wykonać człowiek, jemu trzeba zapłacić.
Wpłatomat to maszyna, nie wymaga zarobku, oprócz okresowych napraw i konserwacji.


Każdy szanujący sie bank ma darmowe wpłaty w placówce na własne konto. Jeżeli w twoim banku masz inaczej, to ładnie cię doją - współczuję!

CYTAT
Ad. 2.
Nie jestem jasnowidzem.
Zdobądź sobie kartę i żyj jak człowiek w 21 wieku...


Nie musisz być jasnowidzem. Jest napisane jasno i wyraźnie - nie posiadam karty, a z jakiego powodu to nie powinno cię interesować. Być może dotychczasowa jest zastrzeżona, bądź straciła ważność ze względu na okres na jaki została wydana, a moze po prostu się "zawieruszyła"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2013r. 09:54  
Cytuj
Reiffeisen który jest tam gdzie dawny Polbank ma wpłatomat. Wybierasz bezpłatnie tylko w jego bankomatach oraz euronetu - tesco, kaufland może gdzies jeszcze. Jak dokonasz kilku transakcji karta (kwota bez znaczenia)to rachunek bezpłatny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2013r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Wpłaty w placówkach banku na własne konto powinny być darmowe. Multibank połaczył się z mBankiem, dlatego uważam, że tak powinno być.


Ale mając w mBanku mKonto Multi lub mKonto Aquarius nie płacisz za obsługę gotówkową w placówce. Jak masz bezpłatne eKonto to nie oczekuj, że inne usługi też będą bez opłat. Klienci Multi przy najtańszym koncie też płacą za wpłatę gotówki, jeśli wpłacają mniej niż 10.000zł. Masz drobnicę do wpłaty - masz czynny całą dobę wpłatomat, który kasę przyjmuje bez opłat i nie musisz się urywać w trakcie dnia, by zdążyć wpłacić w godzinach otwarcia placówki.


CYTAT
Co do karty to jej nie posiadam na aktualną chwilę, więc jak już coś komentujecie to spróbujcie analizować konkretną sytuację.


Zamówienie nowej karty to 5 kliknięć myszką w internecie i karta przychodzi do domu, więc nie marudź, że Cię sytuacja zmusiła. Zawsze możesz mieć 2 karty do konta, które będą bezpłatne, wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe choć jedną kartą na odpowiednią kwotę (100 lub 200zł, zależy od rodzaju eKonta). Te 2 karty na wypadek kolejnej "sytuacji".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2013r. 09:48  
Cytuj
CYTAT

Każdy szanujący sie bank ma darmowe wpłaty w placówce na własne konto. Jeżeli w twoim banku masz inaczej, to ładnie cię doją - współczuję!



No widzisz i tu znowu piszesz bzdury.
Żyję w 21 wieku i za usługi bankowe nic nie płacę. Mam kartę, wpłat dokonuję w darmowym wpłatomacie, pieniądze wypłacam za darmo w każdym bankomacie w Polsce, robię darmowe przelewy internetowe.
Nie interesuje mnie stanie przy okienku i wdzięczenie się do pani w kasie bo bank daje mi możliwość uniknąć tych przestarzałych praktyk.

Nie czuję się wydojony bo za nic nie płacę.
Uważam, że mam bardzo dobry układ z bankiem, on mi daje możliwość wygodnych, darmowych operacji na moich pieniądzach, a w zamian ma moje pieniądze na koncie.

Zrozumiano?

Jak ktoś dobrze napisał powyżej, to nie PRL żeby stać z pieniędzmi w okienku i pitolić o głupotach z sąsiadem, który stoi za plecami. Jak masz kolego/koleżanko zacofane wizje o usługach bankowych w 21 wieku to już nie mój problem, tylko Twój i to Tobie będzie niewygodnie funkcjonować w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Gru 2013r. 09:58  
Cytuj
irkuck najpierw odpisujesz, na moje stwierdzenie że każdy szanujący sie bank ma darmowe wpłaty w placówce na własne konto:
CYTAT
To też musi wykonać człowiek, jemu trzeba zapłacić.
, a później, że ty masz wszystko za darmo. Taki troche hipokryta z ciebie, co? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2013r. 11:56  
Cytuj
Nie, po prostu wypisujesz tu głupie farmazony i tyle, kończę moje wypowiedzi w tym wątku bo wyczerpałem temat i nie widzę w Tobie godnego partnera do dalszej dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Gru 2013r. 17:40  
Cytuj
Widzisz wyczerpałeś się w tych kilku zdaniach, bo pisałeś nie na temat. Przytaczałeś wątki o kolejkach jak za PRLu, a chodziło o jednorazową wpłatę kilkunastu złotych na konto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2013r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
Widzisz wyczerpałeś się w tych kilku zdaniach, bo pisałeś nie na temat. Przytaczałeś wątki o kolejkach jak za PRLu, a chodziło o jednorazową wpłatę kilkunastu złotych na konto.


O tym, że chodzi o jednorazową wpłatę kilkunastu złotych wiedziałeś tylko ty, bo nas o tym nie raczyłeś poinformować. Szklanej kuli nie mamy. Ehh.. żeby tyle jęczeć o całe, aż ogromne 9zł... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »