NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kebab przy " rondzie",
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:23  
Cytuj
Czy ktoś może wyrazić opinie na temat kebaba który jest sprzedawany przy rondzie w Stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:37  
Cytuj
cool girl...szczegółowo czy mniej szczegółowo? uśmiech....tak nie zgłębiając się zbytnio to miało być otwarte ponad tydzień temu ale się nie otwarło placze Jak przechodzę obok i patrzę co się tam dzieje to się chyba prędko nie otworzy..chociaż niby ma być otwarte już pojutrze ( ciekawe czy zniżki tj. 50% z poprzedniego nie otwartego otwarcia będą obowiązywać uśmiech )...Po kilku interwencjach stalowowolskiej policji jakoś nie zaskarbili sobie zbytniej sympatii okolicznych mieszkańców uśmiech .... jak pisze na szybie kebab ma być opiekany na ogniu ....tylko ten ogień to ogień złowrogich spojrzeń dzięki swoim imprezkom tuż obok placu zabaw dla maluchów chyba udało im się rozniecić i bynajmniej nie w piaskownicy.... na temat smaku się nie wypowiem --> jeszcze na tyle nie otworzyli bądź też nie byli w stanie uśmiech by obsłużyć klientów poza gronem swoich znajomych,którzy to pokazali jak się tam pije bo jedzenia w ich ręce też nie widziałam uśmiech itd.... wczoraj było zamknięte w związku z sobotnią interwencją ale być może to cisza przed burzą....cool girl Moje dotychczasowe przemyślenia dotyczą kebabu Luksor uśmiech zaraz obok Pierogarni ,żeby nie było niedomówień jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 10:49  
Cytuj
Potwierdzam opinie anulki dodając jeszcze od siebie, że reklame jaką sobie zrobili a raczej krypto reklamę z imprezy z piątku na sobote można wyciągnąć wiele wniosków. Nie mam pojęcia, który normalny właściciel otwierając swój nowy lokal, w który włożył sporo pracy i pieniędzy użądza w nim popijawę dla swoich znajomych, a kto tak naprawdę wie co działo się w śodku, skoro na zewnątrz około godziny 23.30 ekipa pijanych gości urządziła sobie konkurs rzucania butelkami po piwie kto dalej w stronę hotelu stal, gdzie mało brakowało aby uszkodzili przejeżdzające auta. Ja za kebaba z takiego miejsca podzięuję i nie skożystam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 10:54  
Cytuj
Czyli gościu jeszcze nie otworzył a już pasowałoby zadzwonić po Gesler i zrobienie rewolucji
a miałem tam iść niedługo :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 10:59  
Cytuj
Może kebabami rzucali ?smiech2 Wszędzie znajdzie sie banda kretynów, którzy mogą pić conajwyżej cole z biedronki a nie browarek. A co do kebaba jezyk Mi tam smakuje lepiej od Nazira czy Kleopatry, Emre czy innych . Co mnie interesuje banda pijanych kretynów, byli, są i bedą umiech Czy to w Luksorze czy w Bili, Quattro, Oskarze, Ósemce czy kasynie. A w Luksorze kebab mi smakuje mimo wszystko umiech I jak otworzą to zagoszcze. TYlko kiedy otworzą chytry Anulka podalabys date otwarcia.

A i mam nadzieje, że ruszą dowozy umiech Co bym mógł sobie zamówić wieczorkiem przy piciu piwa w terenie !!!! Oooo zgrozo ja też jestem decydentem pijącym w tereni :(

Pozdrawiam wszystkiich abstynentów.


Aaaa btw na staszica też dzwonili po policje mieszkancy i co im to dalo ?

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 11:00  
Cytuj
cool girl.... nawet by im i Magda nie pomogła chyba po takim rewolucyjnym wejściu jak mieli good .....

CYTAT
TYlko kiedy otworzą chytry Anulka podalabys date otwarcia.

A i mam nadzieje, że ruszą dowozy umiech Co bym mógł sobie zamówić wieczorkiem przy piciu piwa w terenie !!!! Oooo zgrozo ja też jestem decydentem pijącym w tereni :(


cool girl... podobno ma być to 20-go sierpnia br. ale jak będzie (o ile takowe będzie) otwarte osobiście dam Ci znać....pewnie na rowerku nie dojedziesz ale zawsze pod 'kebabem' możemy się .....uśmiech ....cool girl.....

CYTAT
Pozdrawiam wszystkiich abstynentów.



cool girl...hmmmm... a dziękujemy uśmiech....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 11:09  
Cytuj
Pozdrawiam abstynentów a nie alkofanów smiech2

Idz tam Ci mowie i mow mi tu zaraz kiedy otwarcie jest to bede pierwszy w kolejce co by nie brakło mi mięsssssssaaaaaa smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 11:13  
Cytuj
cool girl....poszłam i ...dalej zamknięte...placze....hmmm.. od wczoraj z tym 'lokalem' mamy spokój zarumieniony oby tak dalejgood....zapomnieli tylko po sobie wynieść śmieci(od środy tak lekko)...ale to nic wielkiegouśmiech ...........cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 20:33  
Cytuj
Nie ogarniam to ten kebab jest otwarty czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 20:38  
Cytuj
cool girl.... podobno otwarty od jutra....podobno....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 20:52  
Cytuj
Gdzie to ten nowy kebab dokladnie bedzie otwarty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 21:13  
Cytuj
No ok a virus pisze ze jadl juz tam kebaba i mu smakuje.zaklopotany Wiec jak jadl jak jutro otwarcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Gdzie to ten nowy kebab dokladnie bedzie otwarty?

Po starym sklepie RONDO obok pierogarni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 21:35  
Cytuj
Przepraszam, ale tak lekko zboczę z kursu.
Zawsze się zastanawiałem co tak ludzie widzą w kebabach, więc z 2 miesiące temu zamówiłem, chyba u Nazira. Zjadłem, wymęczyłem, zły nie był, ale żeby mnie to łechtało? :szok: No i stwierdziłem, że był to mój pierwszy i ostatni kebab. Wolę pizzę albo dobrą zapiekankę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 22:07  
Cytuj
cool girl.........
CYTAT
No ok a virus pisze ze jadl juz tam kebaba i mu smakuje.zaklopotany Wiec jak jadl jak jutro otwarcie?
------>----->------>
CYTAT
Idz tam Ci mowie i mow mi tu zaraz kiedy otwarcie jest to bede pierwszy w kolejce co by nie brakło mi mięsssssssaaaaaa
.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 08:02  
Cytuj
Anulka pewnie Yetiemu chodziło o ten kawałek:
CYTAT
...Czy to w Luksorze czy w Bili, Quattro, Oskarze, Ósemce czy kasynie. A w Luksorze kebab mi smakuje mimo wszystko umiech I jak otworzą to zagoszcze. TYlko kiedy otworzą chytry Anulka podalabys date otwarcia.
...


ale to pewnie przeklawiaturzenie bo raczej nie może smakować kebab którego się jeszcze nie jadło good,

.... choć są tacy, którzy podchodzą do życia jak do pustej kartki, na której to ludzi zapisują swoje historie i każdy człowiek jest z samej istoty stworzenia dobry.
Może tak jest z Virusem kebab z założenia ma być dobry i ma smakować a to dopiero trzeba samemu zweryfikować smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
venka87
na zewnątrz około godziny 23.30 ekipa pijanych gości urządziła sobie konkurs rzucania butelkami po piwie kto dalej w stronę hotelu stal, gdzie mało brakowało aby uszkodzili przejeżdzające auta. Ja za kebaba z takiego miejsca podzięuję i nie skożystam.

Chyba trochę wcześniej, albo na kacu widać było jednego z gości, który w kulturalny sposób opróżnia zawartość żołądka do jakiejś większej miski szklanej. umiech
Chyba nie skorzystam z sałatek good

venka87 odbiegając od tematu.
Masz dostępną opcję:
"Sprawdź pisownie "
Czasem warto skorzystać.

CYTAT
virus
A w Luksorze kebab mi smakuje mimo wszystko umiech I jak otworzą to zagoszcze.

CYTAT
Yeti
Nie ogarniam to ten kebab jest otwarty czy nie?

Virus czy Ty tam balowałeś i skosztowałeś przed nami kebab,
czy gdzieś w innym miejscu jest dostępny kebab "Luksor" ?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 08:52  
Cytuj
Wlasnie dokladnie o to mi chodzilo! Zbojkotujmy ten "kebab" niedawno ktos pytal na forum czy bar kanapkowy ma sens i uzytkownicy go zjechali ze nie, a tu co? Powstal nowy kebab i nie dosc ze pewnie sie utrzyma to takie jaja sie dzieją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 09:05  
Cytuj
CYTAT

Virus czy Ty tam balowałeś i skosztowałeś przed nami kebab,
czy gdzieś w innym miejscu jest dostępny kebab "Luksor" ?


Hahaha nieee nie balowałem. A czy skosztowałem przed Wami ?? Pisałem wcześniej, że LUKSOR (wraz z tym samym właścicielem) mieli lokal obok numerato. Nazywało się to KUCHNIA EGIPSKA - Luksor. Więc jeżeli taki sam kebab będzie przy rondzie jak i tam to "cód, miót i ożeszki" smiech2


CYTAT
Może tak jest z Virusem kebab z założenia ma być dobry i ma smakować a to dopiero trzeba samemu zweryfikować

Z założenia to pomyśl czy masz mózg w tym pustym łbie i czytaj ze zrozumieniem zanim coś "mądrego" wymyślisz umiech Już wiem skąd ten Twój tajemniczy nick.

anulka jak tam sytuacja ?? Dalej zamknięte ?? jezyk

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
anulka jak tam sytuacja ?? Dalej zamknięte ??



cool girl..... cicho, pusto....ni żywego ducha nie ma...pozamykane na cztery spusty....więc moje podejrzenia zaczynają się sprawdzać --> chyba to otwarcie znów się opóźni lub wcale go nie będzie.....cool girl ....no ale dzień się jeszcze nie skończył,więc mogę się mylić jezyk .....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 10:29  
Cytuj
Wow napiecie rosnie prawie jak przed porodem ksieżnej Kaśki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Zawsze się zastanawiałem co tak ludzie widzą w kebabach

Może widzą tyle samo co Ty w pizzy i dobrej zapiekanceumiech
CYTAT
Wolę pizzę albo dobrą zapiekankę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam, ale tak lekko zboczę z kursu.
Zawsze się zastanawiałem co tak ludzie widzą w kebabach, więc z 2 miesiące temu zamówiłem, chyba u Nazira. Zjadłem, wymęczyłem, zły nie był, ale żeby mnie to łechtało? :szok: No i stwierdziłem, że był to mój pierwszy i ostatni kebab. Wolę pizzę albo dobrą zapiekankę umiech

Osobiście nie lubię też pizzy i zapierdalanek.
Nie ma to jak typowo polska kuchnia,a nie jakieś podpłomyki z mięsem z barana,ośmiornicy czy innego kota,z dodatkiem zielska.sciana
Dlatego nie chodzę po żadnych kebabowniach.
Wolę bar przy bodajże ul.Popiełuszki 40.Tyle,że do posiłku nie można było kupić zimnego browara.
A szkoda...neutralny

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 12:06  
Cytuj
CYTAT

Hahaha nieee nie balowałem. A czy skosztowałem przed Wami ?? Pisałem wcześniej, że LUKSOR (wraz z tym samym właścicielem) mieli lokal obok numerato. Nazywało się to KUCHNIA EGIPSKA - Luksor. Więc jeżeli taki sam kebab będzie przy rondzie jak i tam to "cód, miót i ożeszki" smiech2


Spokojnie nie ma co się tak denerwować nikt Cię tu nie oskarża o nic a Ty tu robisz wywody jakby Cię ktoś molestował.
Żadnej zmianki o kuchni egipskiej - Luksor w powyższych postach nie ma więc wybacz. Jeśli ta "kuchnia" jak napisałeś "była", to tak średnio znana i już jej nie ma (tak wynika z Twojej wypowiedzi), jak się nie utyrzymała to się trzeba zastanowić czy nowy Luksor da radę przetrwać z tak dobrymi kebabami jakie mamy w Stalowej.

CYTAT


Z założenia to pomyśl czy masz mózg w tym pustym łbie i czytaj ze zrozumieniem zanim coś "mądrego" wymyślisz umiech Już wiem skąd ten Twój tajemniczy nick.



Jeśli chodzi o osobiste przytyczki to nie stresuj się tak bo Ci się procesorek przegrzeje i będzie problem z wystartowaniem smiech2
Czasami lepiej mieć pusty łeb i kilka zwoi i dawać sobie w życiu radę niż taką banię jak Ty i z niej nie korzystać.
Ja jestem zwykłym szarym człowiekiem gdzież mi porównywać się do wielkiego Virusa chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 15:24  
Cytuj
i am a god !! Big Virus !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »