NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kebab przy " rondzie",
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Nie ma to jak typowo polska kuchnia

CYTAT
Wolę bar przy bodajże ul.Popiełuszki 40

Potrawy z tego baru z polskiej kuchni posiadają chyba tylko nazwy. Rawiolka to zwykła stołówka, która można tak samo zmieszać z błotem jak kebabownie, pizzerie i zapierdalankownieumiech
Kaleczy polską kuchnie tak samo dobrze jak pizzerie włoską.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 15:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 21:26  
Cytuj
CYTAT

Potrawy z tego baru z polskiej kuchni posiadają chyba tylko nazwy. Rawiolka to zwykła stołówka, która można tak samo zmieszać z błotem jak kebabownie, pizzerie i zapierdalankownieumiech
Kaleczy polską kuchnie tak samo dobrze jak pizzerie włoską.

Lepsze takie"kaleczenie",niż włoskie czy tureckie żarcie.sciana
Niestety,ale w Stalowej nie ma jeszcze lokalu z gwiazdką "Michelina",więc póki co,Raviolka mi wystarczy.good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Lepsze...
a to już każdy woli co innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 18:48  
Cytuj
Mialem okazje ravioli poznac od kuchni, i nigdy w zyciu nic tam nie kupie i nie zjem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 18:51  
Cytuj
Ta kebabownia to zamiast schroniska dla psów?
Efekt będzie podobny - bezpańskie psy znikną z okolicy jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Mialem okazje ravioli poznac od kuchni, i nigdy w zyciu nic tam nie kupie i nie zjem...


może coś więcej napiszesz bo akurat ja i moi znajomi tam jadają niekiedy obiady zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Mialem okazje ravioli poznac od kuchni, i nigdy w zyciu nic tam nie kupie i nie zjem...

Stecyk
Nie mów,że Ty,tak jak Siwy z filmu"Poranek kojota"...(no wiesz co robiłzarumieniony),do głównej kadzi z jogurtem,albo co "lał" do frytek...chytry
Jeśli tak,to nie dziwię się,że niczego nie zjesz,bo masz skojarzenia ze sobą.zaklopotany
Wstydź się...good
Ale skoro Ciebie tam nie ma,to spoko jedzonko.Bez ulepszaczy i"poprawiaczy" smakupotluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 24 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 18:31  
Cytuj
Kebab w Luksorze jest dobry. Kiedyś chciałam zamówić, ale niestety zepsuł się samochód. No cóż, zdarza się umiech. Więc koleżanka zachęciła mnie do spróbowania od Nazira. Też jest smaczny. Jedyną wadą jest to, że trzeba czekać powyżej godziny na dowóz. Kebab wtedy jest zimny ! Co do Kebabu na Wojska Polskiego, teraz się poorszył. w zimie zamówiłam i niestety było w nim więcej sałatki niż mięsa. Ostatnio zamówiłam ponownie kebab z Wojska Polskiego, ponieważ denerwuje mnie czekanie na kebab od Nazira. Za kebab ok. 20 zł zapłaciłam ( chyba 19 zł ). Fakt, był on szybo po 20 minutach, ale zimny był i twarde mięso.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 18:37  
Cytuj
Jusek chciałeś być śmieszny a tak nie zabardzo Ci to wyszło... nigdy tam nie pracowałem, a wykonywałem dla nich pewną usługę dzięki której miałem okazję zobaczyć kuchnię, zaplecze itp., dlatego też mam takie zdanie a nie inne. Fakt faktem było to ze 3 lata temu, mogło się to zmienić ale ja już zdania nie zmienie. Co do luksora to chyba dalej jest nieczynny?? co tamtędy przejeżdżam to wyzamykane, no i w sumie te szybki w drzwiach takie brudne jakby świeżo były zacierane ściany heumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 12:42  
Cytuj
Stecyk, popatrz na to z drugiej strony. Może żona juska tam robi, że chłop nie widzi żadnych wad takiej garkuchniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 12:57  
Cytuj
A moze jusek sie zabawial z glowna kadzia z jogurtem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
A moze jusek sie zabawial z glowna kadzia z jogurtem jezyk

Uuuu la la...Jak widzę,zebrała się w komplecie cała trójka moich hokejowych wielbicieli.
Zwłaszcza ten DRUGI,co to po Poruhal...good
Wrzućcie sobie dzieciaki wzajemnie"na ręczny".chytry

Na zapleczu Raviolki nigdy nie byłem,ale też nie byłem na zapleczu jakiejkolwiek kebabowni,picerowni czy baru z zapierdalankami.
"Zapach" dochodzący z kuchni np.starego przepalonego oleju czy wygląd składników potrafi skutecznie zniechęcić do takiego jadła.
Nie jestem muchą i jakoś smród nie wzmaga we mnie apetytu.Nie jest też podnietą do odwiedzenia danego lokalu.
Ale co kto lubi.Tylko aby Wam od tych kebabów,flora bakteryjna na islam nie przeszła.potluczony

PS.A Ty Dedek, lepiej swoją babą się zajmij,bo podkabluję że nie lubisz jej garkuchni.good

KUPUJĄC KEBABY,WSPIERASZ ISLAM!wazne

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2013r. 17:07  
Cytuj
cool girl........no i jest od dziś otwarty.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2013r. 19:15  
Cytuj
Bylem i ... kurde jestem zawoedziony. Zadnych zmian wystroju ani nic nowego w menu. Lokal mniejszy i tyle. Nawet promocji zadnej na otwarcie. Ehh pozostaje dalej Nazir heh

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2013r. 19:38  
Cytuj
cool girl....promocja to jest...ale widziałam,że panie liczą jak chcą i komu chcą.......od nich zależy komu ta promocja i w jakiej wysokości .....chyba trzeba być wybrańcemjezyk .....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »