NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dentysta Radomyśl - R.Białecki.??????,
Posty: 4
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 17:51  
Cytuj
Jakie macie opinie o tym dentyście??Kiedy przyjmuje??
Czy na wizyte trzeba umawiać się telefonicznie???

Proszę o odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 17:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 18:33  
Cytuj
Dentysta bardzo dobry, szybko wykonuje swoją pracę i co najważniejsze dobrze, choć jest do niego dość długi czas oczekiwania. Jest też dosyć tani w porównaniu do dentystów w Stalowej Woli. Wizyty umawia się przez telefon.

http://www.pkt.p(...)908/5-1/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 20:46  
Cytuj
Tak jak powiedział przedmówca dentysta bardzo dobry chodzę do niego chyba już od 10 lat i sobie chwalę. Polecam serdecznie, jedyny "minus" to długi czas oczekiwania 2-3 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Tak jak powiedział przedmówca dentysta bardzo dobry chodzę do niego chyba już od 10 lat i sobie chwalę. Polecam serdecznie, jedyny "minus" to długi czas oczekiwania 2-3 miesiące.

Zapomniałeś dodać,że jest miły jakby miał zespół napięcia miesiączkowego.potluczony
Wiem co mówię,bo byłem u niego raz(o jeden za dużo,ale akurat tam musiałem).Jestem żonaty i wiem jak się zachowuje kobieta "w tych dniach"...wszystko się zgadzało.Foch-mówi Ci to coś?chytry
Gdybym musiał,wybieram samoobsługę-wiertarka Boscha,worek cementu i kielnia ,albo łom do wyrwania.
Never,never again...sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 21:08  
Cytuj
najlepszym dentysta w radomyslu jest TEOFIL TONDEL polecam w 100 %

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
najlepszym dentysta w radomyslu jest TEOFIL TONDEL polecam w 100 %

Przepraszam za głupie pytanie,ale to on żyje?
Faktycznie,legendy o nim krążyły,ale było to tak dawno...Wydaje mi się iż ma z 80-90 lat.ok
Jego córka ma gabinet na Brandwickiej.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 22:00  
Cytuj
Pan Tondel żyje i czuje się dobrze umiech Co ciekawe ma te ~80-90 lat i aktywny w zawodzie, normalnie przyjmuje umiech a jego plomby wytrzymują wszystko bo ma Gość dojścia do materiałów.
Co do pana Robercika to ma specyficzny chumor smiech2 ale to naprawdę spoko Kolo, nawet pogadać z nim idzie choć ciekawe wrażenie sprawia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »