NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupić sztachety olchowe,
Posty: 57
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 10:37  
Cytuj
Potrzebuje kupić sztachety olchowe wysokość 160 cm, szerokość 9-10 cm, z góry zaokrąglone. Mógłby ktoś polecić jakieś miejsce? Namiary najlepiej z nr telefonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 10:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 13:46  
Cytuj
POLECAM W NISKU kierunek racławice od ronda jakieś 300 m po lewej stronie taki tartak i tam PAn Zadruzniak telefonu niemam
polecam solidna firma i towar i mająwybór "modeli "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 14:00  
Cytuj
Tez tam kiedys kupowalem sztachety ok roku temu, tyle ze troche krotsze niz 160, po 2och miesiacach tak mi powykrzywiało sztachety i popekaly ze sie wkurzylem i pojechalem zlozyc reklamacje. Wlasciciel mi powiedzial ze to moja wina bo zle je zabezpieczylem ( malowalem drewnochronem 2 x ) :/ jak sie pozniej okazalo sprzedaje sztachety mokre w srodku, nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 17:41  
Cytuj
Dziś odbierałem sztachety u tego pana i szczerze to jestem nie zbyt zadowolony :/ miałem je malować bezbarwnym impregnatem itd ale tak jedne ciemniejsze drugie jaśniejsze gdzie nie gdzie duże sęki ,przebarwienia, powyszczerbiane niektóre i chyba bedzie reklamacja tym bardziej ze wiedział że będą na bezbarwnym malowane.Raczej odradzam.Są również i ładne ale takie powinny być wszystke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 19:30  
Cytuj
Hmmm a wydawało by się że sztachet nie da się spier...niczyć

Ja dorabiałem 10 szt na Pysznicy ale nie mam pojęcia ani jaka to ulica ani jak nazywa się koleś ... dojechać dość łatwo kierunek Słomiana za mostkiem 2 ul w lewo (pierwsza to Topolowa dawny Kaczyłów) ... Koleś dorabia każdy wzór więc z tym co chcesz nie będzie miał problemów gorzej bo nie wiem z czego mi dorobił ... nie miałem specjalnych wymagań więc podejrzewam że z sosny zarumieniony sztachety 2 lata stoją bez widocznych uszkodzeń ja malowałem olejem więc nie zwracałem uwagi na przebarwienia

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 20:26  
Cytuj
Ludzie nie dajcie sie zwiesc niskimi cenami, cos co jest tanie to jest do dupy, to tak jak chinskie podróby. Koles sprzedaje dziadostwo i tyle, dobrze ze na forum mozna wymienic opinie

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 20:51  
Cytuj
Popieram przedmówcę.
Taka olcha kiedy teraz piszę,rośnie sobie dumnie w lesie.Za tydzień będzie dumnie stała w Twoim płocie,a za następnych kilka,tak ją pokrzywi,że sprzedasz sztachety w Turbii,jako śmigła do samolotów.sciana

Liczy się nie tylko gatunek np.olcha,ale miejsce wycięcia z pnia,sposób suszenia i obróbki.
"Dobry"stolarz to i z malin wytnie brusy.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 12:06  
Cytuj
wyrobyZdrewna masz do sprzedania sztachety takie co mnie interesują? daj jakieś namiary na siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 19:44  
Cytuj
sztachety Kłyzow 880402024 i jest jeszcze gosc w Kurzynie Małej 158765188, niewiem czy te tel sa nadal aktualne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »