NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Grasująca banda w centrum miasta,
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 23:31  
Cytuj
Co to się działo koło 23:30 w centrum miasta (ok. Bazyliki)? Grupka ok. 25 osob biegala po miescie i ewidentnie szukala kogos zeby sie wyzyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 23:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 07:48  
Cytuj
A polucjanty pewnie spali koło działek, albo opitalali jakieś buły z azorem u jakiegoś allaha... good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 10:15  
Cytuj
Co za pierdoły. To kto tych ludzi wychowuje? Od czego są rodzice? Debili faktycznie jest sporo ale nie co drugi, chyba że faktycznie w twojej rodzinie wojtek01? Po prostu ci normalni nie rzucają się tak w oczy jak debile.

A jeśli padi00 widziałeś (aś) takie zajście to co zrobiłeś (aś)? Napisałeś na forum? Jak by zaczęli coś demolować lub kogoś bić też byś o tam napisał na forum?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 11:24  
Cytuj

Bezstresowe wychowanie to raz a dwa to szkola. Gnojki w szkole juz takie sie robia. Przeciez nauczyciel nie moze sie krzywo na ucznia popatrzec bo to jest znecanie psychiczne. Al uczen nauczyciela pomiatac moze bez konsekwencji powaznych.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 11:30  
Cytuj
CYTAT (Tommi)

Bezstresowe wychowanie to raz a dwa to szkola. Gnojki w szkole juz takie sie robia. Przeciez nauczyciel nie moze sie krzywo na ucznia popatrzec bo to jest znecanie psychiczne. Al uczen nauczyciela pomiatac moze bez konsekwencji powaznych.



Rozumiem, że masz dzieci w szkole, twoje dzieci się tak zachowują i wiesz o czym piszesz?
Ewentualnie jesteś nauczycielem, który pozwala sobie wejść na głowę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 11:59  
Cytuj
Nie wiem czemu od razu oceniacie że co 2 to debil. A może to były jakieś wsiury które jak to wiadomo jak to jest, przyjdzie jakiś jeden nawalony zacznie kozaczyć dostanie na mieście to zaraz cała wioska za nim już nie raz takie akcje widziałem. A co do szkoły to większość nauczycieli jak umie to sobie poradzi mam bardzo dużo nauczycieli co są respektowani i jakby ktoś im wszedł na głowe to by chyba szukał innej szkoły bo by mu ładny płotek w dzieniku zrobili umiech 111111111 umiech A co do ateistów to już pan na górze nie miał się do czego chyba przyczepić jak tylko do nich sam jestem ateistą i jakoś nie głoszę "debilizmu", więc ocb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 12:05  
Cytuj
gość pytał co się działo a te matoły kłucą się między sobą jak te właśnie debile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
gość pytał co się działo a te matoły kłucą się między sobą jak te właśnie debile


To się mędrzec znalazł. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 15:31  
Cytuj
CYTAT


Rozumiem, że masz dzieci w szkole, twoje dzieci się tak zachowują i wiesz o czym piszesz?
Ewentualnie jesteś nauczycielem, który pozwala sobie wejść na głowę.







Tyle mojego komentarza w tej kwestii.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 19:10  
Cytuj
CYTAT (Tommi)


Tyle mojego komentarza w tej kwestii.[/justify]


No to się nie popisałeś umiech Pokazałeś, że nawet nie masz własnego zdania tylko posługujesz się ogólną opinią, nie masz pojęcia o czym piszesz. To przykre.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 21:45  
Cytuj
Madralo Ty to nawet smieszny nie jestes, wrecz zalosny...sciana wydaje ci sie ze wszystkie rozumy pozjadales a tak naprawde to w glowie kaszanka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 21:59  
Cytuj
Panie Andrzejek, możesz Pan skończyć ze swoimi mądrościami w prawie każdym temacie ? Żyjesz w jakiejś utopii, że nawet nie wiesz jakie są obecnie warunki w szkołach ? Skończ waść...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
Jak na tym przykładzie budujesz swoją opinię to wybacz ale to Ty jesteś śmieszny umiech


Nie Andrzejek. Moja opinie nie buduje na tym przykladzie. Ten przyklad potweirdza moja opinie. A to jest dla mnie zasadnicza opinia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 23:56  
Cytuj
Tommi, Przecież to proste. Masz dzieci w szkole i one zachowują się własnie tak jak te na tych filmikach? Stad twoja opinia a filmiki tylko ja potwierdzają?

Damian1989r, sprawdź zanim napiszesz prawie mądrze.


Stecyk, a coś w temacie? Takimi wpisami pokazujesz że twoi rodzice też nie przyłożyli się do swoich obowiązków.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 06:54  
Cytuj

Sluchaj andrzejek mam swoje zdanie w tym temacie. Nie rozumie dlaczego starasz mi sie narzucic twoje zdanie. A z kad mam takie zdanie. Bo znam kilku nauczycieli i nie raz opowiadali co gnojki potrafia robic, bo chodzilem do szkoly i widzialem co potrafili zrobic.
I takie jest moje zdanie ze oprocz rodzicow, ktorzy powinni wychowywac dzieci, szkola tez powinna wpajac wartosci i posrednio wychowywac.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 07:48  
Cytuj
Widzisz Tommi ja mam inne zdanie.

Skoro Ci twoi znajomi opowiadają, Ci takie historie to znaczy że z młodzieżą sobie nie radzą. Są słabi a młodzież to wykorzystuje. Może nie powinni być nauczycielami?

Od wychowania są rodzice. Nikt ich z tego obowiązku nie zwalnia. Oczywiście lepiej zrzucić winę na innych i powiedzieć, że to szkoła powinna wychowywać.
Szkoła jest od przekazania wiedzy i pewnych wartości. Wychowanie dalej zostaje w gestii rodziców.

Ty Tommi piszesz imię z małej litery. Co to oznacza? Brak wiedzy czy wychowania?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 08:27  
Cytuj

A czy ja gdzies napisalem, ze od wychowania jest tylko szkola? Nic takiego nie napisalem. A co do Twojego imienia. Zwaz na to, ze raz mi sie to zdarzylo.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 08:44  
Cytuj
Tommi, nie napisałeś że tylko szkoła. Napisałeś że szkoła pośrednio. A co znaczy to pośrednio? Ile ma wychowywać szkoła a ile rodzic? Taki wybieg zastosowałeś chyba tylko po to by każdy miał furtkę.
Niech się każdy zajmie swoją robotą najlepiej jak potrafi. Nauczyciel niech uczy a rodzic niech wychowuje.

A co do imienia? Jakie ma znaczenie ilość powtórek? Napisane to napisane. Pytanie było czy jest to brak wychowania, czy wiedzy? Ty i tak nie potrafiłeś odpowiedzieć więc też pokazujesz jakim człowiekiem jesteś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 09:51  
Cytuj
Czy na tym forum jest jakis moderator? Bo ktoś chyba powinien usunąć wszystkie posty z tego wątku oprócz pierwszego bo są niezgodne z tematem! mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »