NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
internet i tv netia,
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 11:18  
Cytuj
Witam ma ktoś może internet i tv z netii? Jeśli tak to prosiłabym o opinie. I ile kosztuje udostępnienie linii tp? czy przychodzi ktoś i instaluje wszystko czy trzeba samemu??
A może lepiej wybrać neostradę?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 11:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 16:44  
Cytuj
Nie polecam Netii!!! Miałem u nich internet przez 4 lata, a na końcu potraktowali mnie jak szmatę, wymówili mi umowę( spóźniłem się 1 miesiac z zapłata), a teraz wołaja jeszcze jakaś kasę,do końca nie wiem za co wołaja 350zł! Musisz samemu instalować, wczeniej dzwonia do tp o zwolnienie linii, tp ma 21 dni roboczych na to, więc w praktyce czekasz miesiac, drugi miesiac czekasz na modem....szkoda zachodu, lepiej od razu neostradę i jeszcze jakiś prezent dadza, np. tabetaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 19:18  
Cytuj
Z tego co wiem w naszym regionie nie ma tv z neti. A internet i telefon jak najbardziej polecam. Od 3 lat posiadam i nie narzekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam Netii!!! Miałem u nich internet przez 4 lata, a na końcu potraktowali mnie jak szmatę, wymówili mi umowę( spóźniłem się 1 miesiac z zapłata), a teraz wołaja jeszcze jakaś kasę,do końca nie wiem za co wołaja 350zł! Musisz samemu instalować, wczeniej dzwonia do tp o zwolnienie linii, tp ma 21 dni roboczych na to, więc w praktyce czekasz miesiac, drugi miesiac czekasz na modem....szkoda zachodu, lepiej od razu neostradę i jeszcze jakiś prezent dadza, np. tabetaumiech


Ciekawe, ja mam już internet z Netii ponad 4 lata. Z samym internetem nigdy nie było problemów. Samemu się instaluje czyli wpina wtyczkę i uruchamia płytkę na kompie, sześciolatek sobie poradzi.

Ciekawe w twojej opinii jest to, że po jednym niezapłaconym rachunku wypowiedzieli ci umowę. Żal.mlotek Netia odcina sygnał po 2 miesiącach bombardowania komunikatami, których nie można zignorować ani pominąć bo dopiero po potwierdzeniu odczytania powraca internet.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 20:52  
Cytuj
Ja polecam netię, chodzi aż miło, teraz dają router netiaspot który tylko wpinasz w sieć i działa, przez 4 lata nie miałem żadnej przerwy w dostawie, z tym miesiącem niepłacenia to lipa ja nie wierzę.
Jak masz internet z neti to możesz mieć i tv cena jest uzależniona od pakietu to sprawdź w cenniku na ich stronie, dostajesz od nich netia player który kablem albo przez wifi robi streaming, działa to przyzwoicie obraz hd jest nieco gorszy niż z nc+ ale naprawdę tylko nieco natomiast zaletą jest brak jakiejkolwiek anteny.
Montarz naprawdę zaczyna i kończy się na wpięciu netiaspotu do sieci telefonicznej i elektrycznej a netia playera do telewizora i sieci elektrycznej.
Nigdy w życiu liveboxa.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2013r. 21:46  
Cytuj
Dzieki z odpowiedzi umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 08:20  
Cytuj
Kolego Nigdy Prznigdy nie korzystaj z Netii, ja czekam do grudnia zeby z nim rozwiazac umowe. Dobre Ci radze-zebys nie plakał !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 11:36  
Cytuj
Tedy napisz coś więcej co jest powodem Twojej decyzji i dlaczego nie polecasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 12:11  
Cytuj
Witam !

Ja również nie polecam Netii. Pomimo, że od niej zacząłem przygodę z internetem w domu. Pierwsza umowa - łącze 1 Mbit przez dwa lata. Zdarzały się kilkugodzinne, kilkudniowe przerwy w dostępie, masa kasy wydana na infolinię która w przypadku komórki wcale taka darmowa nie jest. Oczywiście zrzucanie winy na TP /korzystają z jej łącz/, inny powód - router - miałem w sumie trzy ... Po dwu latach nie chcąc skorzystać z TP - nowa umowa - 8 Mbit - hurra. Przez rok było podobnie, ale już się przyzwyczaiłem umiech. Potem nagle ... transfery poszły w dół - sprawdzam - czasem 2 czasem 4 Mbit ... co jest grane ? Telefon na infolinię : "Na tej linii nie ma możliwości technicznych na 8 Mb - czy chce Pan zrezygnować z usługi ?". Pięknie - rok działało a potem nie ma możliwości ? Telefon do TP - słynna błękitna linia - nie ma problemu - na tej linii - do 20 Mbit. Chyba nie muszę tłumaczyć co wybrałem /cena wyższa o 10 zł na miesiąc/.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »