NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
park24 siec otwarta,
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 08:10  
Cytuj
witam!
Byłam ostatnio w Parku 24 i w telefonie wykryło mi siec otwartą niezabezpieczoną (MTM1090_TEL_158443437), siła sygnału bardzo wysoka, niestety nie mogłam się podłączyć do tej sieci i korzystac z jej dobrodziejstw. dlatego mam pytanie czy potrzebna jest jakas konfiguracja w telefonie aby móc bez przeszkód łączyć się z internetem w parku czy może ta siec jeszcze nie funkcjonuje?
bardzo proszę o info?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 08:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
witam!
Byłam ostatnio w Parku 24 i w telefonie wykryło mi siec otwartą niezabezpieczoną (MTM1090_TEL_158443437), siła sygnału bardzo wysoka, niestety nie mogłam się podłączyć do tej sieci i korzystac z jej dobrodziejstw. dlatego mam pytanie czy potrzebna jest jakas konfiguracja w telefonie aby móc bez przeszkód łączyć się z internetem w parku czy może ta siec jeszcze nie funkcjonuje?
bardzo proszę o info?


W nazwie sieci podany jest numer telefonu, można zadzwonić czy jest to sieć darmowa czy po prostu sieć bezprzewodowa firmy MTM umiech
Standardowo duże sieci bezprzewodowe działają jako sieci otwarte(bez hasła) co nie znaczy, że są darmowe jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »