NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Sport walki,
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 11:52  
Cytuj
czesc, szukam jakiegos sportu walki do potrenowania w naszym miescie (ewentualnie w okolicach) ktory wyrobi we mnie dyscypline, sportowa sylwetke, kondycje fizyczna i umiejetnosc samoobrony(zadawania ciosow itp itd).

przy czym nie chodzi mi o sport po ktorego treningach bede wracal z podbitym okiem, polecicie cos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 11:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 15:22  
Cytuj
www.klubkaito.pl
dość bogata oferta sportów walki, od września rusza nabór do nowych grup MMA, BJJ, K1, Boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 15:50  
Cytuj
To może ja rozwine jak to jest w kaito ^.^

Boksu nie ma prowadzonego na ten moment.
K1 - prowadzi Kuba Witkowski treningi zaczynają się od tej środy jest to sport przygotowujący na tzw. samoobrone w kwestji bicia tzn. Nauczysz się tam wyprowadzania ciosów kopania łokci kolan tego typu.
MMA- Sport przygotowujący w 2 płaszczyznach na treningach początkującej grupy nie ma sparingów na "ciosy" jest to oczywiście uczone ale większy nacisk jest na parter czyli kończenia. Po tym jak się już czujesz możesz spróbować sił w lepszej grupie tam jest całkowite sparingi od stójki po parter
BJJ- Sport Chwytany no w tym sporcie obowiązuje gi ponieważ jest to sport chwytany oczywiście na początku się gi nie wymaga ale jak ktoś myślał by o tym bardziej to polecał bym zakupić ponieważ takie gi można kupić jedno na całe życie a jest to inaczej jak bez niego ćwiczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »