NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Strefa Wellness,
Posty: 18
Dołączył: 7 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 08:50  
Cytuj
hahahaha....sory ale to chyba Pani G. pisze..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 08:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
Swiadczy to o tym ze jest na tyle madra zeby nie wypisywac na forim jak to u niej jest super i to tyle w tym temacie .


Chodzę do klubu do nie dawna to tez słyszałem już pogłoski o pani Gosi jak to mówi ludziom o innych instruktorach ze ich zajęcia są nudne to chyba nie na tym polega żeby jena instruktorka obgadywała drugiej za przeproszeniem d...e .A co do jej minusów to powiem krótko jak już ktoś wspomniał ze jak przyjdzie godzina zajęć to ma na równo, a czasem nawet na plusie,a ma tylko dlatego więcej ludzi ze kisi ich bez wiatraków i każdy myśli ze zajęcia były mega ciezkie,a tu guzik prawda każdy jest umęczony brakiem tlenu.A u pani Beaty zawsze wiatraki sa włączone i w tedy lepiej się ćwiczy umysł się dotlenia, a ćwiczenia dodają smaczku całemu treningowi.Ale co nie którym łatwiej jest iść do p.Gosi i się spocić z braku tlenu i dodać tyle oporu żeby się nie zmęczyć no i zajęcia odbębnione. A u p.Beaty trzeba dołączyć się niestety do ćwiczenia ale za to efekty są rewelacyjne pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zajęciach u p.Beaty.i nikt tu reklamy nikomu nie robi tylko po prostu pisze to co uważa za prawdę.Pozdrawiam wszystkich którzy lubią się kisić we własnych oparach potu,i wysłuchiwać ciągłego krzyku pani Gosi robisz to dla siebie i dla własnego ciała tak jak by ktoś był tępy i tego nie wiedział chyaba w końcu po coś tam poszedł!!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
hahahaha....sory ale to chyba Pani G. pisze..
TEZ MI SIĘ TAK WYDAJE ALBO KTOŚ POD NAMOWA HAHAAHHA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Swiadczy to o tym ze jest na tyle madra zeby nie wypisywac na forim jak to u niej jest super i to tyle w tym temacie .


Chodzę do klubu do nie dawna to tez słyszałem już pogłoski o pani Gosi jak to mówi ludziom o innych instruktorach ze ich zajęcia są nudne to chyba nie na tym polega żeby jena instruktorka obgadywała drugiej za przeproszeniem d...e .A co do jej minusów to powiem krótko jak już ktoś wspomniał ze jak przyjdzie godzina zajęć to ma na równo, a czasem nawet na plusie,a ma tylko dlatego więcej ludzi ze kisi ich bez wiatraków i każdy myśli ze zajęcia były mega ciezkie,a tu guzik prawda każdy jest umęczony brakiem tlenu.A u pani Beaty zawsze wiatraki sa włączone i w tedy lepiej się ćwiczy umysł się dotlenia, a ćwiczenia dodają smaczku całemu treningowi.Ale co nie którym łatwiej jest iść do p.Gosi i się spocić z braku tlenu i dodać tyle oporu żeby się nie zmęczyć no i zajęcia odbębnione. A u p.Beaty trzeba dołączyć się niestety do ćwiczenia ale za to efekty są rewelacyjne pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zajęciach u p.Beaty.i nikt tu reklamy nikomu nie robi tylko po prostu pisze to co uważa za prawdę.Pozdrawiam wszystkich którzy lubią się kisić we własnych oparach potu,i wysłuchiwać ciągłego krzyku pani Gosi robisz to dla siebie i dla własnego ciała tak jak by ktoś był tępy i tego nie wiedział chyaba w końcu po coś tam poszedł!!!!!good


Przestańcie już obgadywać te instruktorki... ja idąc na zajęcia, wchodząc na bieżnie czy wsiadając na rower mam w dupie to czy instruktorka jest profesjonalna czy początkująca, czy są wiatraki czy ich nie ma, wsiadam i skupiam się na sobie...po to by ćwiczenia robić dobrze po to by sie spocić po to by mięsnie mnie kuły po to by dorównać całej grupie po to by schodząc z rowera czy bieżni być zadowoloną z siebie, że dałam radę i nie mam czasu myśleć, o tym że się nie da oddychać że u tej jest nudno a u tamtej macha się hantlami (zresztą chyba dobrze, że mamy wybór na co chcemy iść). Cwiczę bo chce i koniec kropka wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i twoich chęci. Czy będzie 20 stopni czy+40 chcesz to wykonasz ten trening i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 20:11  
Cytuj
Zgadzam się z powyższym postem i bynajmniej nie jestem Panią Gosia jak to co niektórzy piszą. To jest zalosne nie podoba sie do idzcie cwiczyc do Pani Beaty i nie traccie zbednych kalorii na siedzenie na forum i pisanie dyrdymalow. Po co chofzicie do klubu ? Poćwiczyć czy po to zeby później posiedziec na forum i poobgadywac bo to wlasnue robicie .ŻALplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 13:41  
Cytuj
Dzisiaj będą zajęcia open - Ciekawe kto, czy raczej która, wzbudzi większe zainteresowanie.
Tak mi się wydaje że p. Beata nie ma parcia na szkło, nie musi się reklamować - w przeciwieństwie do "innych" instruktorek. A jak się nie posiada zdolności i umiejętności, to wchodzi do użytku nachalna reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj będą zajęcia open - Ciekawe kto, czy raczej która, wzbudzi większe zainteresowanie.
Tak mi się wydaje że p. Beata nie ma parcia na szkło, nie musi się reklamować - w przeciwieństwie do "innych" instruktorek. A jak się nie posiada zdolności i umiejętności, to wchodzi do użytku nachalna reklama.


Owszem są ale Pani Gosia i Pani Betata prowadzą dwie inne dyscypliny. Jedni lubią kolarstwo halowe inni indora proste..ludzie pójdą na to co lubią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj będą zajęcia open - Ciekawe kto, czy raczej która, wzbudzi większe zainteresowanie.
Tak mi się wydaje że p. Beata nie ma parcia na szkło, nie musi się reklamować - w przeciwieństwie do "innych" instruktorek. A jak się nie posiada zdolności i umiejętności, to wchodzi do użytku nachalna reklama.

Bardzo dziwne ze o pani Gosi dobrze wypowiadaj się tylko osoby będące na forum od całkiem niedawna wiec chyba to o czymś świadczy ze to ona sam lub ktoś pod jej namowa to robi hahhahha Z tego co wiem to już nie długo w Nowym kubie maja zakupić rowery może i na pewno kilka osób tam odejdzie bo będzie to się bardziej opłacać nawet finansowo bo karnet zakupiony obejmuje wszystkie zajęcia bez ograniczeń bo nie powiem ze teraz za same zajęcia aerobowe to trochę drogo to wychodzigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 12:07  
Cytuj
Z tego co wiem to teraz w wellness kupujesz karnet za 120 zl i masz w tym siłownię oraz Step, Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Joga, Brzychomania, Fit Ball, Walk; -Rano, -15:50, -20:20, -Week End) do bólu... Także tam na pewno nie jest taniej. Gosie lubię zarówno prywatnie jak i jako instruktorkę, zresztą jej ciało jest najlepszą motwacją i myślę, że to jest główny powód zawiści oraz całej tej rozmowy na forum. Grube babsztyle weźcie się do roboty, bo jeszcze nikt nie schudł od odgadywania innych. Jak wam Gośka nie pasuje to droga wolna można iść do innych, ja wolę osobiście zajęcia u Iwony Leśkiewicz, ale to nie znaczy, żę muszę pluć jadem na kogoś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dzisiaj będą zajęcia open - Ciekawe kto, czy raczej która, wzbudzi większe zainteresowanie.
Tak mi się wydaje że p. Beata nie ma parcia na szkło, nie musi się reklamować - w przeciwieństwie do "innych" instruktorek. A jak się nie posiada zdolności i umiejętności, to wchodzi do użytku nachalna reklama.

Bardzo dziwne ze o pani Gosi dobrze wypowiadaj się tylko osoby będące na forum od całkiem niedawna wiec chyba to o czymś świadczy ze to ona sam lub ktoś pod jej namowa to robi hahhahha Z tego co wiem to już nie długo w Nowym kubie maja zakupić rowery może i na pewno kilka osób tam odejdzie bo będzie to się bardziej opłacać nawet finansowo bo karnet zakupiony obejmuje wszystkie zajęcia bez ograniczeń bo nie powiem ze teraz za same zajęcia aerobowe to trochę drogo to wychodzigood


Rogal - Człowieku przestań biadolić na tym forum tylko rusz dupe i idz na zajęcia do jednej i do drugiej i sam zobaczysz jak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Z tego co wiem to teraz w wellness kupujesz karnet za 120 zl i masz w tym siłownię oraz Step, Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Joga, Brzychomania, Fit Ball, Walk; -Rano, -15:50, -20:20, -Week End) do bólu... Także tam na pewno nie jest taniej. Gosie lubię zarówno prywatnie jak i jako instruktorkę, zresztą jej ciało jest najlepszą motwacją i myślę, że to jest główny powód zawiści oraz całej tej rozmowy na forum. Grube babsztyle weźcie się do roboty, bo jeszcze nikt nie schudł od odgadywania innych. Jak wam Gośka nie pasuje to droga wolna można iść do innych, ja wolę osobiście zajęcia u Iwony Leśkiewicz, ale to nie znaczy, żę muszę pluć jadem na kogoś innego.


Dokładnie! Całkowicie się z tym zgadzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 13:56  
Cytuj
przestancie juz walkowac w kolko ten sam temat, prawda jest taka ze predzej czy pozniej i tak wszyscy pojda na zajecia grupowe do fabryki zdrowia bo oni pewnie tez zejda z ceny jak im bedzie przybywac klientow, wiec wszystkie goski,kaski itp zamykajcie powoli swoje smieszne kluby fitness

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
przestancie juz walkowac w kolko ten sam temat, prawda jest taka ze predzej czy pozniej i tak wszyscy pojda na zajecia grupowe do fabryki zdrowia bo oni pewnie tez zejda z ceny jak im bedzie przybywac klientow, wiec wszystkie goski,kaski itp zamykajcie powoli swoje smieszne kluby fitness


Nie pojdzie do zamknięcia bo ma lepszą lokalizację a to też jest ważne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
przestancie juz walkowac w kolko ten sam temat, prawda jest taka ze predzej czy pozniej i tak wszyscy pojda na zajecia grupowe do fabryki zdrowia bo oni pewnie tez zejda z ceny jak im bedzie przybywac klientow, wiec wszystkie goski,kaski itp zamykajcie powoli swoje smieszne kluby fitness


Ja nie pójdę, ponieważ to nawet nie chodzi o cenę, ale po prostu lubię tam gdzie już uczęszczam, a po co zmieniać to co dobre? A niech każdy sobie chodzi gdzie chce i do kogo chce, ale nie obrażajmy się nawzajem. A najgłośniej krzyczą Ci, co właśnie znajdą każdą wymówkę, żeby nie ruszyć dupska sprzed telewizora, bo przeszkadza Gosia, bo mi gorąco, bo się pocę, bo się zmęcze bo bo i bo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 18:54  
Cytuj
Dokladnie przestance juz bo sie niedobrze robi kluby byly w Stalowej i beda to po pierwsze po drugie fabryka zdrowa szalu nie robi a po trzecie ty rogal tez masz nowego nicka wiec spasuj idz poszukac sobie pracy moze zaloz nowy klub z zajeciami pod tytułem " rogal a rowerze " gwarantuje minusowa frekwencje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Dokladnie przestance juz bo sie niedobrze robi kluby byly w Stalowej i beda to po pierwsze po drugie fabryka zdrowa szalu nie robi a po trzecie ty rogal tez masz nowego nicka wiec spasuj idz poszukac sobie pracy moze zaloz nowy klub z zajeciami pod tytułem " rogal a rowerze " gwarantuje minusowa frekwencje.


Hahaha nie tak nowego mam nicka jak ty MALPECZKA ty już tu nie pajacuj tylko jak ci nie pasuje temat to się nie wypowiadaj i TYLE MAM DO POWIEDZENIA DO WSZYSTKICH TAKICH JAK TY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 10:20  
Cytuj
hahahaha
niedalej jak miesiac temu zostaly wprowadzone zmiany personalne na strefie. Podjudzanie i robienie zlej atmosfery przez niektore osoby w klubie bylo nie do zniesienia.
na strefie juz macic nie moga wiec wylewanie jadu na malgosie przenioslo sie z klubu na forum.....
Czysta zazdrosc bo malgosia ma piekne cialo i jest bardzo ciepla osoba. zeby nie bylo nie jestem malgosia.
zenada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
hahahaha
niedalej jak miesiac temu zostaly wprowadzone zmiany personalne na strefie. Podjudzanie i robienie zlej atmosfery przez niektore osoby w klubie bylo nie do zniesienia.
na strefie juz macic nie moga wiec wylewanie jadu na malgosie przenioslo sie z klubu na forum.....
Czysta zazdrosc bo malgosia ma piekne cialo i jest bardzo ciepla osoba. zeby nie bylo nie jestem malgosia.
zenada




Widze ze ktos tu sie zastanowil i zmienil tresc.....o jakich Paniach wczesniej pisalas/pisales?????? I dlaczego uwazasz ze one podjudzaly i robily zla atmosfere?????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 12:55  
Cytuj
chora atmosfera dalej jest pomimo zmian personalnych , i dalej będzie trwała , ludzie będą odchodzić jak do tej pory, przeważnie z powodu jednej osoby, nie powiem jakiej , ale osoby zainteresowane będą wiedzieć. Tak było w starym klubie na Pniatowskiegi i jest do tej pory.Zmiany personalne w klubie od samego początku są co jakis czas a atmosfwera w klubie ta sama, więc chyba zmiany są kierowane do złych osób. Niestety prawdziwe gwiazdy są tylko na NIEBIE!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
chora atmosfera dalej jest pomimo zmian personalnych , i dalej będzie trwała , ludzie będą odchodzić jak do tej pory, przeważnie z powodu jednej osoby, nie powiem jakiej , ale osoby zainteresowane będą wiedzieć. Tak było w starym klubie na Pniatowskiegi i jest do tej pory.Zmiany personalne w klubie od samego początku są co jakis czas a atmosfwera w klubie ta sama, więc chyba zmiany są kierowane do złych osób. Niestety prawdziwe gwiazdy są tylko na NIEBIE!!!




hahahaha....BRAWO!!!Zgadzam sie w 100%!!!!!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 14:37  
Cytuj
Nie wiem, ale chodziłam do klubu jeszcze jak był na Poniatowskiego i teraz gdy jest na KEN. Nigdy nie zdarzyło mi sie odczuć 'tej atmosfery' o jakiej piszecie, ale może dlatego, że ja chodzę tam ćwiczyć, a nie zajmować się problemami do okoła. Jak chce sobie poplotkoać to zostaje po zajęciach i robie to prywatnie już jako z koleżankami, a nie z instruktorkami czy właścicielem. Zresztą jak widzę, jak tam dzieczyny ćwiczą, to więcej się ogadają obgadają niż cokolwiek z tego wynika, więc co za różnica gdzie pójdzi się ćwiczyć, jak się nie ma właściwego nastawienia i celu. Niektóre laski widzę, co dwa dni od 2 lat i wciąż wyglądają tak samo. Chodzą na siłownie, właśnie tylko chodzą, jak czasami słyszę na jakie to zajęcia nie uczęszczają, to powinny wyglądać jak przecinek, a nie tak jak to przeważnie jest prosię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 20:34  
Cytuj
hehe mlotektak prawde mowiac klub jest spoko oczywiscie poza jedna pania G i moze sa niektore lesby zapatrzone w tylek tej instruktorki ale nie wiekszosc.moim i nie tylko moim zdaniem jest wychudzona zero kobiecosci jak to mowi moj facet ale to oczywiscie kwestia gustu.a to ze jest mila to wszystko sztuczne ona tak musi bo to wy jestescie dla niej gotowka ja bylamu pani G kilka razy i jak dla mnie za bardzo sie popisuje zdecydowanie wole pania BEATE bardzo fajnie prowadzila spining pani E najbardziej na bieznie lubilam chodzic do pani ANETY ktorej niestety juz nie ma,pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 11:58  
Cytuj
Weszłam na forum bo zastanawiałam się nad zakupem karnetu, zima idzie, rower do piwnicy czas schować....ale nie dziękuję, wolę jednak pompki robić w domu niż spotykać się z laskami narzekającymi na wszystko i wszystkich....ehhh

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 12:54  
Cytuj
Dokładnie, teraz trzeba będzie zatyczki do uszu nosić, i w sumie już od dawna o tym myślę, w szczególności w szatni, jak narzekają, że się zmęczyły no pain no gain, nie wiem po co chodzić na zajęcia jak się tego po prostu nie lubi. Trzeba wtedy się zastanowić, może czegoś innego spróbować. Dla mnie wszyscy w Wellness są spoko, no może właśnie oprócz tej Anety, do której w sumie osobiście nic nie miałam, po prostu wydawała mi się niemiła. Takie odnisłam wrażenie, dlatego do niej nie chodziłam, ale też nie odgadywałam na forum publicznym, bo nie znam osoby, a trudno oceniać kogoś na podstawie prowadzenia zajęć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 12:59  
Cytuj
I jeszcze jedno, G może nie ma kobiecych kształtów, ale na pewno włożyła sporo pracy w to jak wygląda, zresztą nie tylko ona, wszystkie dziewczyny, które są instruktorkami i za to należy się szacunek, bo same wiecie, że to ciężka praca. No tak, ale zawsze można sobie zrobić cycki jak Pani Chodakowska i opowiadać jak to się akceptuje własne ciało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »