NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Strefa Wellness,
Posty: 9
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 13:17  
Cytuj
dziwi mnie co tu jest wypisywane... jeśli ktoś nie lubi danej instruktorki to po prostu wybiera inną lub inny klub

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 13:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 14:18  
Cytuj
dokładnie, teraz jest tyle klubów w stw i tyle intruktorów i instruktorek, że można przebierać. Zresztą istnieją też formy treningów indywidualnych, które można równie dobrze stosować w domu lub na świeżym powietrzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem, ale chodziłam do klubu jeszcze jak był na Poniatowskiego i teraz gdy jest na KEN. Nigdy nie zdarzyło mi sie odczuć 'tej atmosfery' o jakiej piszecie, ale może dlatego, że ja chodzę tam ćwiczyć, a nie zajmować się problemami do okoła. Jak chce sobie poplotkoać to zostaje po zajęciach i robie to prywatnie już jako z koleżankami, a nie z instruktorkami czy właścicielem. Zresztą jak widzę, jak tam dzieczyny ćwiczą, to więcej się ogadają obgadają niż cokolwiek z tego wynika, więc co za różnica gdzie pójdzi się ćwiczyć, jak się nie ma właściwego nastawienia i celu. Niektóre laski widzę, co dwa dni od 2 lat i wciąż wyglądają tak samo. Chodzą na siłownie, właśnie tylko chodzą, jak czasami słyszę na jakie to zajęcia nie uczęszczają, to powinny wyglądać jak przecinek, a nie tak jak to przeważnie jest prosię.


czuję się w obowiązku zareagować, ja chodzę do strefy od dawna , regularnie, na wiele rożnych zajęć, do róznych instruktorów, duzo gadam, głównie w szatni i poza nią, i rzeczywiście wygladam cały czas tak samo - jeśli to jest dla Ciebie jakimś sposobem na ocene innych ludzi, ale teraz zastanawiam się, czy dalej chcę tam chodzic w takim towarzystwie... 2- nigdy mi sie nie zdarzyło narzekać publicznie na atmosferę
poczułam sie dotknieta tym co piszesz, bo dla mnie ruch to przede wszystkim sposób na utrzymanie kondycji i zdrowia oraz na dobry relaks, a jeśli Ty masz inne powody do ćwiczeń, to ja je szanuję i nie oceniam Cię po tym, że zdrowie jest dla Ciebie na drugim miejscu, a wygląd na pierwszym...chyba już tam nie wrócę...to się dopiero nazywa "atmosfera"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wiem, ale chodziłam do klubu jeszcze jak był na Poniatowskiego i teraz gdy jest na KEN. Nigdy nie zdarzyło mi sie odczuć 'tej atmosfery' o jakiej piszecie, ale może dlatego, że ja chodzę tam ćwiczyć, a nie zajmować się problemami do okoła. Jak chce sobie poplotkoać to zostaje po zajęciach i robie to prywatnie już jako z koleżankami, a nie z instruktorkami czy właścicielem. Zresztą jak widzę, jak tam dzieczyny ćwiczą, to więcej się ogadają obgadają niż cokolwiek z tego wynika, więc co za różnica gdzie pójdzi się ćwiczyć, jak się nie ma właściwego nastawienia i celu. Niektóre laski widzę, co dwa dni od 2 lat i wciąż wyglądają tak samo. Chodzą na siłownie, właśnie tylko chodzą, jak czasami słyszę na jakie to zajęcia nie uczęszczają, to powinny wyglądać jak przecinek, a nie tak jak to przeważnie jest prosię.


czuję się w obowiązku zareagować, ja chodzę do strefy od dawna , regularnie, na wiele rożnych zajęć, do róznych instruktorów, duzo gadam, głównie w szatni i poza nią, i rzeczywiście wygladam cały czas tak samo - jeśli to jest dla Ciebie jakimś sposobem na ocene innych ludzi, ale teraz zastanawiam się, czy dalej chcę tam chodzic w takim towarzystwie... 2- nigdy mi sie nie zdarzyło narzekać publicznie na atmosferę
poczułam sie dotknieta tym co piszesz, bo dla mnie ruch to przede wszystkim sposób na utrzymanie kondycji i zdrowia oraz na dobry relaks, a jeśli Ty masz inne powody do ćwiczeń, to ja je szanuję i nie oceniam Cię po tym, że zdrowie jest dla Ciebie na drugim miejscu, a wygląd na pierwszym...chyba już tam nie wrócę...to się dopiero nazywa "atmosfera"


Barbie - Nie przejmuj się dziewczyno tym co jakaś laska wypisuje! Nie daj jej tej satysfakcji i dalej trenuj umiech Rób to co lubisz i nie przejmuj się niczym! Myślisz, że ona się tym przejmie że przestaniesz tam chodzić? Ona to oleje a Ty nie będziesz czuła się z tym dobrze także głowa do góry i miej w dupie to co inny mówią, najważniejsze byś Ty robiła to co lubisz. Też tam chodzę i jakoś nie czuję złej atmosfery... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 16:50  
Cytuj
Barbie, chyba mnie źle zrozumiałaś, ja nie generalizuję, chodzi mi oczywiście tylko o niektóre osoby, jeśli cię uraziłam to przepraszam. Ale sama widzisz co niektórzy wypisują i to cię nie obraża chodząc tam? Ja mówię o osobach, które głównie chodzą tam tylko po to żeby chodzić, a nic z tego nie wynika, ale mają najwięcej do powiedzenia na temat wszystkiego co się dzieje wokół. Nie denerwuje cię, że dziewczyny po zajęciach jęczą w szatni, że było za ciężko i one nie wykonują niektórych ćwiczeń bo to jest głupota, że po 30-stce nie robi się niektórych rzeczy. Przyjdź czasami w sobotę na siłownie dowiesz się co piszczy w Stalowej u każdego. Ja już się tak nasłuchałam, że przestałam chodzić w soboty na siłownie.

Poza tym szkoda, jak jesteś stałąa bywalczynią i lubisz tam chodzić, że czułaś się w obowiązku zareagować na to co ja napisałam, a nie na inne wypowiedzi na forum dot. Tego tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 19:39  
Cytuj
Zgadzam sie z powyzszym w 100 procentach. A to ze mam nowego nicka to świadczy tylko i wylacznie o tym ze tez jestem stala bywalczynia strefy i jak zobaczylam co tu się wypisuje na pewne osoby to mnie ruszyło i musialam sie wypowiedzieć bo to sa zagrywki bardzo prostackie i swiadczace tylko o braku kultury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 19:55  
Cytuj
ahaha nie tak nowego mam nicka jak ty MALPECZKA ty już tu nie pajacuj tylko jak ci nie pasuje temat to się nie wypowiadaj i TYLE MAM DO POWIEDZENIA DO WSZYSTKICH TAKICH JAK TY


i jeszcze jedno do Rogala TO BAAAAARDZO MAŁO MASZ DO POWIEDZENIA HAHAHAHAHA.............. A O CZYM TO ŚWIADCZY ??????? JAK NIE MACIE CO ROBIĆ TO BAWCIE SIĘ DALEJ W ZGADYWANKI TYLKO NIE CUDZYM KOSZTEM BO CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!!. I WIĘCEJ NIE BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEN TEMAT BO JA W PRZECWIEŃSTWIE DO CO NIEKTÓRYCH MAM SIĘ CZYMŚ ZAJĄĆ I NIE MUSZĄ ŻYĆ ŻYCIEM INNYCH. WIĘC ROGAL NIE FATUGUJ SIĘ I NIE MYŚL ZA DUŻO CO BY TU ZRIPOSTOWAĆ BO CI SIĘ ZWOJE PRZEGRZEJĄ HEHEHEHEHEHEEHHE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
ahaha nie tak nowego mam nicka jak ty MALPECZKA ty już tu nie pajacuj tylko jak ci nie pasuje temat to się nie wypowiadaj i TYLE MAM DO POWIEDZENIA DO WSZYSTKICH TAKICH JAK TY


i jeszcze jedno do Rogala TO BAAAAARDZO MAŁO MASZ DO POWIEDZENIA HAHAHAHAHA.............. A O CZYM TO ŚWIADCZY ??????? JAK NIE MACIE CO ROBIĆ TO BAWCIE SIĘ DALEJ W ZGADYWANKI TYLKO NIE CUDZYM KOSZTEM BO CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!!. I WIĘCEJ NIE BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEN TEMAT BO JA W PRZECWIEŃSTWIE DO CO NIEKTÓRYCH MAM SIĘ CZYMŚ ZAJĄĆ I NIE MUSZĄ ŻYĆ ŻYCIEM INNYCH. WIĘC ROGAL NIE FATUGUJ SIĘ I NIE MYŚL ZA DUŻO CO BY TU ZRIPOSTOWAĆ BO CI SIĘ ZWOJE PRZEGRZEJĄ HEHEHEHEHEHEEHHE


HEHEHEHEHEHEHEHEHE HAHAHAHAHAHAAHHAHAAH HIHIHIHIHIHIHI

nie byłem nigdy na zajęciach, ale jakbym miał sugerować się sobotą i szołem pod strefą na parkingu, to powiedziałbym, że wielka kupa :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 21:00  
Cytuj
hej rogal
mam propozycje dla ciebie i innych inteligentów wypowiadających się na temat niektórym znanych osób z klubu na forum.
mam pomysł.
pochwal się gdzie pracujesz, czym się zajmujesz a my pójdziemy do ciebie do pracy i sprawdzimy jak wypełniasz swoje obowiązki jak się spełniasz w pracy jakim jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie no i przede wszystkim jak super wyglądasz.... bo coż chyba jesteś tak przejrzysty pewnie bez wad
zarąbiście jest założyc sobie anonimowe konto i jechać po kimś...
Jsk jesteś taki odważny to powiedz gdzie cie można zastać..
a może płaszczysz dupsko w domu i z żalu i bezradności pozbywasz się kompleksów krytykując inne osoby... spójrz uczciwie w lustro i przyznaj że nie dorastasz im do pięt.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 13:23  
Cytuj
hmm... a mi sie podoba w Fabryce zdrowia, w koncu jakis fajny klub

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie, teraz trzeba będzie zatyczki do uszu nosić, i w sumie już od dawna o tym myślę, w szczególności w szatni, jak narzekają, że się zmęczyły no pain no gain, nie wiem po co chodzić na zajęcia jak się tego po prostu nie lubi. Trzeba wtedy się zastanowić, może czegoś innego spróbować. Dla mnie wszyscy w Wellness są spoko, no może właśnie oprócz tej Anety, do której w sumie osobiście nic nie miałam, po prostu wydawała mi się niemiła. Takie odnisłam wrażenie, dlatego do niej nie chodziłam, ale też nie odgadywałam na forum publicznym, bo nie znam osoby, a trudno oceniać kogoś na podstawie prowadzenia zajęć.


no moze wypadaloby pojsc na jej zajecia i zobaczyc ze wcale nie jest nie mila tak jak tu piszesz,bardzo fajna normalna nie wywyzszajaca sie dziewczyna i ja uwazam ze zrobila duzy postep wprowadzala fajy klimat na swoich zajeciach ja podziwialam ja za to ze ma taka kondyche mimo ze jest najstarsza instruktorka w strefie wiecej takich ludzi tam trzeba powinna nie jedna brac z niej przyklad!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 18:46  
Cytuj
Przepraszam a czy ja napisałam, że Aneta jest niemiła? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, a nie tworzycie tanią sensację. Tak właśnie tworzą się plotki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 20:34  
Cytuj
Następna obrończyni uciśnionych Z NOWYM NICKIEM mafin ja tu nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty jaka jest rzeczywistość,skoro pani G jest taka profesjonalna instruktorką to powiem tylko jedno POWINNA DBAĆ O TO ABY UCZESTNICY ZAJĘĆ BYLI W ICH TRAKCIE DOTLENIENI A NIE KISILI SIĘ W OPARACH CUDZEGO POTU JEŻELI WAM TO ODPOWIADA TO OK CHODŹCIE scianaSOBIE DALEJ I SIĘ DUŚCIE ZOBACZYMY JAK KTOŚ KIEDYŚ OMDLEJE TO CIEKAWE CO ZROBI PANI INSTRUKTORKA
OSOBIŚCIE NIC DO NIEJ NIE MAM BO JEJ NIE ZNAM ALE JAK JEST TAKA SUPER INSTRUKTORKA TO POWINNA TROCHĘ WIEDZY POSIADAĆ ODNOŚNIE TEGO CO WYŻEJ NAPISAŁEM!!!!!zaklopotanyJA JUŻ ZAGOŚCIŁEM NA DOBRE W FABRYCE ZDROWIA I WIEM ZE JUŻ NIGDY W STREFIE NIE ZAWITAM

ŻAL MI TYLKO WŁAŚCICIELA KTÓRY NIE UMIE LUB NIE CHCE Z JAKIEGOŚ POWODU zarumienionyZAREAGOWAĆ NA TO CO SIĘ W JEGO KLUBIE DZIEJE ZŁEGO I PRZEZ TO BĘDZIE NIESTETY TRACIŁ POMAŁU KLIENTÓW mlotek
A CO DO MOJEJ OSOBY TO SOBIE WYPRASZAM PYTANIA GDZIE PRACUJE I JAK WYGLĄDAM BO JA WAS O TO NIE PYTAM TO JEST KAŻDEGO PRYWATNA SPRAWA ,A POZA TYM JA TU NIKOGO Z WYGLĄDU NIE OPISUJE TYLKO MOWIE O TYM JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA BO BYŁEM I SIĘ PRZEKONAŁEMmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
ahaha nie tak nowego mam nicka jak ty MALPECZKA ty już tu nie pajacuj tylko jak ci nie pasuje temat to się nie wypowiadaj i TYLE MAM DO POWIEDZENIA DO WSZYSTKICH TAKICH JAK TY


i jeszcze jedno do Rogala TO BAAAAARDZO MAŁO MASZ DO POWIEDZENIA HAHAHAHAHA.............. A O CZYM TO ŚWIADCZY ??????? JAK NIE MACIE CO ROBIĆ TO BAWCIE SIĘ DALEJ W ZGADYWANKI TYLKO NIE CUDZYM KOSZTEM BO CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!!. I WIĘCEJ NIE BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEN TEMAT BO JA W PRZECWIEŃSTWIE DO CO NIEKTÓRYCH MAM SIĘ CZYMŚ ZAJĄĆ I NIE MUSZĄ ŻYĆ ŻYCIEM INNYCH. WIĘC ROGAL NIE FATUGUJ SIĘ I NIE MYŚL ZA DUŻO CO BY TU ZRIPOSTOWAĆ BO CI SIĘ ZWOJE PRZEGRZEJĄ HEHEHEHEHEHEEHHE


NIE ROZUMIEM CZYIM KOSZTEM I CZYIM ŻYCIEM SIE TU BAWIE???????
(WŁAŚCICIELA BO UCIEKAJ MU KLIENCI CZY P INSTRUKTOR BO MA MNIEJ UCZESTNIKÓW)!!!! PRAWDA JEST OKRUTNA I CZASEM BOLI ALE ZA GŁUPOTĘ TRZEBA CIERPIEĆ TYLKO W TYM WYPADKU NIE WIEM KTO NA TYM NAJBARDZIEJ UCIERPI WŁAŚCICIEL INSTRUKTORKA CZY LUDZIE KTÓRZY PRZESTAJĄ TAM CHODZIĆzaklopotany
PRZEMYŚL I NAPISZ COŚ MODREGO JAK JESTEŚ W STANIE COŚ JESZCZE MĄDREGO WYMYŚLIĆ MALPECZKA NERWOWA MORDECZKAchytry NA USPOKOJENIE POLECAM MELISKE good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 21:11  
Cytuj
A CO DO FABRYKI ZDROWIA POLECAM ZAJEBISTY SPRZĘT MAJA NA SIŁOWNI LUDZIE TAM PRACUJĄCY TEZ WYDAJA SIĘ W PORZĄDKU PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 21:18  
Cytuj
Po pierwsze to ty sie Rogal chybs już gotujesz bo piszesz czerwonymi literami po drugie anu w srefie ani wymienianej instruktorki nie widac odplywu ludzi a wrecz jest odwrotnie a po trzecie skoro tak jest zajebiscie w fabryce zdrowia to siedz tam i odwal sie od strefy i instruktorek już powiedziałeś co miałeś powiedziec i nie zaczynajvwalkowac od nowa tematu bo zaczynasz się powtarzac chyba ci sie budyń w glowe zagotowal od ciaglego odgrzewaniasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 21:22  
Cytuj
A odnosnie fabryki zdrowia to z tego co wiem tyle tam luda ze wiatr hula po tych metrach kwadratowychjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 22:12  
Cytuj
Nie wiem dlaczego tak złych opini na temat tego klubu. Chodzę tam co prawda krótko. Byłem na zajęciach u Pani Gosi i powiem jedno , że jest bardzo dobra w tym co robi.
A co do klimatyzacji. Nie wyobrażam sobie ćwiczeń z klimatyzacja. Zgrzany organizm plus klima = Choroba gwarantowana.

Wydaje mi się , że nie można komentować czegoś czego się nie spróbowało.
Piekne hasło dla kobiet
" Chcesz wygladać jak kociak, najpierw musisz spocić się jak świnia "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 22:18  
Cytuj
rogalu....

Jakbys mial troche oleju w mozgu zamiast nadzienia to zrozumialbys ze zwracajac sie czy piszac na forum publicznym o kims personalnie mozesz komus zrobic straszna krzywde!!!!!!... ale niech zgadne nie rozumiesz pradwa????
bo jak mozesz biedaku rozumiec jak nie masz czym.....

niestety nie mozna sie z toba skonfrontowac bo masz odwage wyrazac sie o kims tylko anonimowo.....

co do braku wiatrakow na zajeciach to powiedz mi jedno co to ciebie obchodzi skoro nie uczeszczasz na te zajecia/??
jesli sie'"dusze"czy "mdleje"(hahahahhahahaha") to ja a nie ty i skoro ci sie to nie podoba to zamilcz!!!
i nie trac swojej energii na wypowiadanie sie na tematy ktore cie nie dotycza, idz lepiej do fabryki i tam sie wyzyj i tam lecz swoje kompleksy zamiast wypisywac tutaj bzdury ktorymi mnie rozbawiasz do lez...

ale konwersacja z toba to jak walka z wiatrakami...

i z jednym sie zgodze.... dziwi mnie ze wlasciciel Pan Tomasz nie wyciagnie konsekwencji co do niektoryh wpisów osób ktore nie moga przezyc ze komus cos z zyciu wyszlo i ze ktos moze spelniac sie w pracy i wkladac w nia cale swoje serce!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 23:05  
Cytuj
Hahaha
co do obroncow ucisnionych to raczej ty rogal sie do nich zalczasz.. My mdlejaacy upoceni zmeczeni i duszacy sie...... Nie mamy juz sil.......ale oto szczescie jest on........ rogal..... Wstawil sie za nami. On nas wyzwoli od nieludzkiego traktowania. Och rogalu dzieki ci za twe łaski.ze unizyles sie i ujrzaales nasze cierpnienie... O wybawco jak sie odplacimy za twoje wstawiennictwo na forum?? Cale miastoo zobaczy teraz nasz trud i umeczenie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 00:26  
Cytuj
Bardzo dobrze, że powstają nowe miejsca takie jak Fabryka, ponieważ, chociaż sama nie skorzystam zapewne bo jestem wierna strefie, to konkurencja jest zdorwa i sprawia, że miejsca do których uczęszczamy zmieniają się na pewno na lepsze. Mobilizuje to właścicieli, do nowych rozwiązań i pomysłów, które mają na celu zatrzymać klientów. Problem tych wiatraków sama zauważyłam, szczególnie latem, ale to nawet nie u Gosi tylko na innych zajęciach. Były włączone, ale po paru godzinach ćwiczeń na sali, przy takim upale i na dodatek samym wysiłku fizycznym to normalne, że jest gorąco. Ogólnie tam jest spoko, a teraz jeszcze można sobie od razu na masaż skoczyć smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 07:15  
Cytuj
Ja ja wiem dlaczego tyle zlych opini bo to jest zwykla zawiść ludzka Gosia jest piekna dziewczyna zajebiscie wyglada i ma super klimat na zajeciach i tak gwoli ścisłości zeby nie bylo mam męża dzieci i NIE JESTEM ŻADNĄ LESBA. I to tyle bo tsk jak Mufin nspisal ripostowanie tu czegokolwiek to jak walka z wiatrakami nie da dyskutować z kims kto ma nadzienie zamiast mózgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 09:10  
Cytuj
Goska nie jest najstarszym instruktorem, tylko pan Tomek, pierwszy zaczął prowadzic zajęcia a potem równocześnie zaczęły prowadzic zajęcia beata i goska, jeszcze w starym klubie.Beata teraz miała prawie 1 rok przerwy bo była w ciaży, więc nie jest prawda ze goska jest najstarsza instruktorką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 11:12  
Cytuj
Karola a czy ktoś pisze, że Gośka jest najstarszą instruktorką? powtarzam: czytajcie ze zrozumieniem, a jak w ogóle chcecie się wypowiadać na jakiś temat to przeczytajcie rozmowy od początku, a nie tylko wybiórczo.

Co do wypowiedzi niektórych dot. lesbijek. Też nie jestem, ale to nie znaczy, że nie mogę docenić kobiecego ciała bez zawiści. No ale niektórzy najwidoczniej mają z tym problem. Nienawidze jej bo jest szczupła... hehehe żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 12:25  
Cytuj
no moze wypadaloby pojsc na jej zajecia i zobaczyc ze wcale nie jest nie mila tak jak tu piszesz,bardzo fajna normalna nie wywyzszajaca sie dziewczyna i ja uwazam ze zrobila duzy postep wprowadzala fajy klimat na swoich zajeciach ja podziwialam ja za to ze ma taka kondyche mimo ze jest najstarsza instruktorka w strefie wiecej takich ludzi tam trzeba powinna nie jedna brac z niej przyklad!!![/cytat]

czytać umiem, cytat powyżej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »