NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Strefa Wellness,
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 13:33  
Cytuj
A czy przeczytałaś do kogo się cytowana wypowiedź odnosi? Bo mam wrażenie, że do Anety a nie do Gosi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 13:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Witam czy ktos z was uczeszcza do ww klubu STREFA WELLNESS na zajecia WALKEXERCISE lub SPINING do instruktor Goski??? Słyszałam ze jest super tyko tlenu brakuje bo nie włacza klimy??czy to prawda bo wydaje mi sie ze w tak znany klubie to nie mozliwe jest wybieram sie juz tam dłuzszy czas ale własnie ostanio przypadkowo sie to dowiedziałem i mi sie odechciało!!! Napiszcie czy to prawda z Gory Dzieki


Do administratora - proponuję usunąć już ten temat bo robi się żałosny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 14:41  
Cytuj
jestem za zamknięciem tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 14:48  
Cytuj
a może jednak nie zamykać tematu bo nie będe miała co w pracy czytać jak mi sie będzie nudzić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 15:12  
Cytuj
Nie rozumiem was dziewczyny! Nie podoba się wysiłek, nie podoba się wam pani prowadząca, zawijam kiecę i idę do innego klubu. Wam jak widzę nic się nie podoba: Top Gym beee, Wallness beeee, nowa strefa beeee, to usiądź jedna z drugą du... na podłodzę i wymachuj nogami w zaciszu swojego domu i z głowy. Wiatrak włącz, wyłącz, spoć się, umyj i po problemie. Nie pasuje Ci atmosfera podejdź do właściciela powiedź, do instruktorki podejdź i powiedz. To taki problem? Żenada... Wnioskuję o zamknięcie tej żałosnej polemiki.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2013r. 17:18  
Cytuj
CYTAT


no moze wypadaloby pojsc na jej zajecia i zobaczyc ze wcale nie jest nie mila tak jak tu piszesz,bardzo fajna normalna nie wywyzszajaca sie dziewczyna i ja uwazam ze zrobila duzy postep wprowadzala fajy klimat na swoich zajeciach ja podziwialam ja za to ze ma taka kondyche mimo ze jest najstarsza instruktorka w strefie wiecej takich ludzi tam trzeba powinna nie jedna brac z niej przyklad!!!


czytać umiem, cytat powyżej[/cytat]

fakt.... czytac umiesz ale nie rozumiesz........... smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »