NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam hurtowni, opakowania jednorazowe
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 10:59  
Cytuj
poszukuję hurtownii opakowań jednorazowych, gdzie można w atrakcyjnych cenach kupić większą ilość talerzy jednorazowych, flaczarek, kubków itd...całe podkarpacie wchodzi w grę (lub firma która świadczy usługi na terenie całej Polski i prowadzi wysyłkę), będę wdzięczna za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 10:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 11:09  
Cytuj
cool girl....polecam sprawdzić allegro...a na miejscu tj.hurtownie w St.Woli ...porównać....jeżeli masz znajomych,którzy takowe opakowania zamawiają podpytać.....a najlepiej to przesłać prośbę do wytypowanych przez siebie dostawców o cennik.....cool girl ... wiadomo im więcej zamawiasz i im dłużej współpracujesz z danym dostawcą tym korzystniejsza może być oferta......nawet z konkurencji....cool girl ....potem możesz negocjować z odpowiadającym Ci dostawcą.....jeśli wcześniej miałaś jakiś tam biznesik kontakty są pomocne(lub zostaje Ci się powołać).....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 11:45  
Cytuj
Polecam: http://www.packing1.pl/
lub poszukaj gościa z Radomska na allegro, mają najtaniej. Mi opłacało zamówić się 20szt kartonów od nich z wysyłką kurierem i miałem taniej o1zł na każdej sztuce. Przy większych zamówieniach jeszcze bardziej będzie Ci się opłacać w stw szkoda czasu na szukanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 12:27  
Cytuj
Potwierdzam słowa żubra. Taniej niż allegro

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
poszukuję hurtownii opakowań jednorazowych, gdzie można w atrakcyjnych cenach kupić większą ilość talerzy jednorazowych, flaczarek, kubków itd...całe podkarpacie wchodzi w grę (lub firma która świadczy usługi na terenie całej Polski i prowadzi wysyłkę), będę wdzięczna za pomoc.


W stalowej jest z tego co sie orientuje dwa punkty na Giełdzie obok halmaru. pierwszy z nich to HASIP a drgi BEKAZET. Oni dostarczaja takie cos. Mysle ze jak bys chcial duza ilosc to i cena bedzie dobra no i na miejscu.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2013r. 11:44  
Cytuj
Polecam Hurtownie Markopol-Hermes na ul 1go Sierpnia (niedaleko budowlanki), jaka tam wszelkiego rodzaju jednorazowki od talerzy przez kubki, sztucce i inne cuda w hurtowych cenach i ilosciach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »