NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Najlepszy kebab w stalowej woli, Proszę o Wasze opinie.
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 15:50  
Cytuj
newlive - a frytki są cięte na miejscu z surowych ziemniaków ?
Mi wyglądały na gotowy półprodukt ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 15:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 16:08  
Cytuj
newlive, A można prosić o skład wyrobu mięsnego i sosu- taki jak na etykietach wędlin. [/cytat]

To tak jakbym Ci podał przepisumiech
No chyba,że go zastrzegę to czemu nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 16:24  
Cytuj
Parę słów o kebabach http://seria(...)dcinek-7 good

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 18:49  
Cytuj
Dzisiaj wybrałem się na kebab na wp byłem tam ostatnio dość dawno bo jakieś pół roku temu no może 4mce, nowością był dla mnie kebab z grilowanymi warzywami wiec postanowiłem spróbować bo i cena w porządku.
nie czekałem długo bach otrzymałem kebaba jednak zwykłego od razu zwróciłem uwagę temu panu co mi robił i powiedział że nie ma problemu wymienimy i tego którego mi dał z łagodnym sosem dał panu obok który chciał z sosem pikantnym i zrobiło sie małe zamieszanie ale to już nie mój problem umiech
ja swojego otrzymałem za minute i powiem... bardzo mi smakował umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 19:19  
Cytuj
Kupujesz kebaba osiedlasz araba - wolę schabowego ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
Kupujesz kebaba osiedlasz araba - wolę schabowego ;)


arab to też człowiek jakby nie było.
a czy tobie ktoś broni jechać tam do nich i sprzedawać pierogi albo bigos? być może okaże się to strzałem w 10 ;)

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 08:46  
Cytuj
CYTAT

arab to też człowiek jakby nie było.
a czy tobie ktoś broni jechać tam do nich i sprzedawać pierogi albo bigos? być może okaże się to strzałem w 10 ;)


Serio Stefek? Myślisz, że sobie możesz "do nich" pojechać i robić biznes? Zobacz co się dzieje w Europie, w krajach, w których "arabów" jest mnóstwo, chcesz tego samego w Polsce?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
newlive - a frytki są cięte na miejscu z surowych ziemniaków ?
Mi wyglądały na gotowy półprodukt ...


Dobre pytanie. Zapomnialam o frytkach, ale wg mnie niemozliwe jest zeby byly one ciete na miejscu. Wszystkie niemalze identyczne i taki charakterystyczny smak mrozonych "frytków".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
To tak jakbym Ci podał przepis

Przepis a skład to dwie różne rzeczy. Konsumenci powinni mieć dostęp do skłądu wyrobów spożywczych.

CYTAT
My zawsze wołowy zamawiamy, w innych ewentualnie pseudo baraninę, kurczak sporadycznie.
tak się pytam bo myślałem, że na wojska prym wiedzie drobiowy

Według mnie surowo oceniając bary z kebabem pierwsze miejsce przyznałbym temu z wojska polskiego. Za wygląd baru wewnątrz i stolików na zewnątrz (w emre brudne ceraty i brzydkie zniszczone krzesła, kleopatra to odstrasza na kilometr)za zaangażowanie właściciela- nawet ich panda jest zawsze czysta, a mieszkam obok to widzę bez przerwy.
Minimalna kwota na zamówienie przez telefon też w normie, bo w emre już od około 20zł
Nie wiem, co jest ze mną nie tak, ale wołowina na wp mnie nie smakuje tylko kurczak, jakaś taka za bardzo przypieczona, czarna sam nie wiem. Kurczak za to b. dobry. Fajnie, bo zawsze kończąc gonitwę po mieście za różnymi sprawami nożna tam wpaść i szybko się posilić.
W sumie mógłby ten bar mieć ciekawszą (jednosłowną) nazwę niż "kebab z wojska" tak jak ochrzcili go klienci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To tak jakbym Ci podał przepis

Przepis a skład to dwie różne rzeczy. Konsumenci powinni mieć dostęp do skłądu wyrobów spożywczych.


Newlive, Dedek dobrze to ujął - to dwie różne rzeczy. Nie musisz pisać w jaki sposób obrabiasz, w czym i jak długo marynujesz mięso, ale na żądanie klienta powinieneś podać informację dotyczącą składu, a przede wszystkim jaki to rodzaj mięsa i ile go jest (procentowo). Ci, którzy nie chcą podawać dokładnego spisu tajemnych przypraw nadających smak zwykle piszą po prostu "przyprawy" bo ich udział w całości jest stosunkowo niewielki.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Newlive, Dedek dobrze to ujął - to dwie różne rzeczy. Nie musisz pisać w jaki sposób obrabiasz, w czym i jak długo marynujesz mięso, ale na żądanie klienta powinieneś podać informację dotyczącą składu, a przede wszystkim jaki to rodzaj mięsa i ile go jest (procentowo). Ci, którzy nie chcą podawać dokładnego spisu tajemnych przypraw nadających smak zwykle piszą po prostu "przyprawy" bo ich udział w całości jest stosunkowo niewielki
otóż to, tajemnice samaku potraw zamyka się słowami: przyprawy, aromaty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 13:18  
Cytuj
przeciez sklad % to prawie przepis, to sztuka znalezc odpowiednie proporcje tluszczu, miesa chrzastek i chuj wie czego, przecie to podal to polowa mnie roboty dla chcacych kopiowac :] przypuszczam ze przypraw uzywaja podobnych badz prawie takich samych, ale jak widac to mieso robi roznice

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
prawie
robi wielką różnicę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 14:13  
Cytuj
Smieszna reklame ma nazir "Nasze produkty sprowadzamy prosto z Egiptu", ile % prawdy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
prawie
robi wielką różnicę

kup sobie miesa mielonego, podziel na 2 porcje, do jednej dodaj kostke sloniny, zwaz, dokladnie tak samo przypraw, usmaz, przyjdz na forum i powiedz mi ze nie ma roznicy w smaku ;]

przyprawa robi roznice to oczywiste ale nie mniejsza niz mieso :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Smieszna reklame ma nazir "Nasze produkty sprowadzamy prosto z Egiptu", ile % prawdy??


tam u niego w lodówce stoja jakieś nie nasze napoje nazwą zalatujące egiptem ale skąd on to ma tego nie wie nikt znaczy on wie i może pracownice jezyk

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
przyprawa robi roznice to oczywiste ale nie mniejsza niz mieso
to oczywiste i się zgadzam z tym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 19:12  
Cytuj
Rozumiem ze zgadzamy sie w czesciach ze polowa sukcesu to mieso, a druga polowa to przyprawy.
I teraz chcesz by newlive zdradzil polowe sukcesu? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 20:08  
Cytuj
kilkadziesiąt lat temu mój dziadek miał knajpe w zamościu- miał wydrukowany skład każdej potrawy na wypadek gdyby ktos przy stoliku tego potrzebował np. na wypadek czy nie zje w czymś czegos na co jest uczulony. i ponoć to było jego obowiązkiem. Ale receptury przyrządzania nie musiał zdradzać i nawet nikt nie powinien sie pytać o to bo wiadomo to tajemnica zakładu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 20:48  
Cytuj
CYTAT


Serio Stefek? Myślisz, że sobie możesz "do nich" pojechać i robić biznes? Zobacz co się dzieje w Europie, w krajach, w których "arabów" jest mnóstwo, chcesz tego samego w Polsce?


Dziewczyno masz 100% racji. Im arabow mniej tym lepiej.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Im arabow mniej tym lepiej.
Dlaczego tak sądzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Im arabow mniej tym lepiej.
Dlaczego tak sądzisz?


Ja tam nie wiem kto sobie coś pomyślał, ale zwróć uwagę na zamieszki ostatnio w Szwecji czy problemy w UK, albo Francji czy Danii...

Co do kebabów. Rzadko jadam, nie przepadam. Dzisiaj troszkę zatankowałem procentów więc naszła mnie ochota na coś takiego. Zakupiłem na WP małego z wołowiną i powiem jedno - mięso bardzo dobre, do tej pory czuję smak czy zapach tego mięsa, na prawdę przyjemne aromaty. Jakiś czas temu spróbowałem od Nazira i więcej nie kupię... na szczęście tak jak pisałem... rzadko się zdarza, żebym kupił kebab na trzeźwo ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 23:04  
Cytuj
we wszystkich kebabach są gotowe półprodukty, te typu. emre, nazir, klepoatra, piramida mają 1000% wszystko made in tesco, frytki kupne, sosy na bazie majonezu, mięso z e-hurtowni, ponadto mięso na noc foliowane i znowu grzane na 2 dzień, surówki z dnia poprzedniego serwowane po nocy w zamrażarce na drugi dzień, chociaż nie wiem jak to przy wojska polskiego, ale obawiam się że tam pewnie to samo. nie jestem z kebaba przy wp. po prostu wiem co mówię. kebaba prawdziwego w stw nie ma... ogólnie wszędzie w pl można kupić praktycznie to samo - sztuczne podgrzane mięso doprawione masą sosów z czosnkiem w proszku i suszonym koperkiem z torebki...to jest biznes moi drodzy ;-) pizzerie też święte nie są. pozdrawiam wszystkich smakoszy kebabów i innych fast-foodów.
ps. sam czasem pod wpływem % i w przypadku nagłego głodu zdarza mi się zjeść kebaba albo pizze, ale koniec z Tym, po tym wszystkim co widziałem w swoim życiu i to w dodatku na własne oczy to odechciało mi się tego typu żarcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
kilkadziesiąt lat temu mój dziadek miał knajpe w zamościu- miał wydrukowany skład każdej potrawy na wypadek gdyby ktos przy stoliku tego potrzebował np. na wypadek czy nie zje w czymś czegos na co jest uczulony. i ponoć to było jego obowiązkiem. Ale receptury przyrządzania nie musiał zdradzać i nawet nikt nie powinien sie pytać o to bo wiadomo to tajemnica zakładu.

ale tu tez masz skład, mieso z barana, kury czy czego tam innego, ale Ty wciąż się upierasz i chcesz poznać proporcje :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 16:25  
Cytuj
nie proporcje tylko dodatki, np. czy jest glutaminian sodu czy guanylan wapnia itak dalej itak dalej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »