NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zajazd za rondem w Nisku w stronę Rzeszowa,
Posty: 15
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 21:16  
Cytuj
Witam, co sądzicie o tym zajeździe, jakie jedzenie itd. Czy ktoś z was miał tam może wesele umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 21:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 08:22  
Cytuj
Grywamy w różnych lokalach, ale w GOSPODZIE zawsze mają super żarcie umiech wesela też są OK ale takie do 150 osób, ostatnio była zamiana sali jadalnej z taneczną i było naprawdę fajnie, jeszcze więcej miejsca, od strony muzycznej chyba jedna z bardziej akustycznych sal do grania, obsługa też daje radę, tak więc szczerze mogę polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 08:51  
Cytuj
Wracając z trasy miałem potrzebę skorzystać z tego lokalu. Jedzenie było dobre, przystępne cenowo, obsługa miła. Dla mnie było ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 11:01  
Cytuj
Znajomi organizowali tam wesele - jedzenie naprawdę smaczne, bardzo dobra obsługa.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 23:47  
Cytuj
heheh przyjdź koło 8 rano codziennie do biedrony w nisku właściciel robi tam zakupy na 4 wózkigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
heheh przyjdź koło 8 rano codziennie do biedrony w nisku właściciel robi tam zakupy na 4 wózkigood


Kolego w obecnych czasach podejrzewam, ze większość właścicieli gastronomii robi zakupy w marketach, zresztą ta gospoda to nie żadna ekskluzywna restauracja więc zakupy w biedronce mnie nie dziwią. Jadam tam rzadko bo średnio raz w miesiącu ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby coś było nieświeże.Obsługa miła, wybór surówek jak i warzyw z grilla duży. Osobiście polecam rybkę na szpinaku-pierwsza klasa a i wątróbka z cebulką też bardzo dobra umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 19:34  
Cytuj
Gdy jestem w pl to tez w tej gospodzie bywam, tylko ze ja zamawiam schabowe, albo sam wymyslam swoje danie z karty, a moja zona dorsza zapiekanego z warzywami.


Te surowki sa zarabiste wybierasz sobie jakie chcesz i ile chcesz.

Polecam tez placka po wegiersku ale na moja glowe to troche za duzy.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 19:40  
Cytuj
W biedronce sa w miare dobre rzeczy, a to ze codziennie kupuje towar to akurat chyba dobrze bo swiadczy o tym ze ma w miare swieze jedzenie i idzie na biezacoumiech Niektore markety maja lepsze ceny towarow jak sie kupuje na fakturke niz hurtownie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »