NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Bar Miasto, Porażka
Posty: 32
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 10:18  
Cytuj
Powiem ze jestem stałym klientem w tym barze od ładnych paru lat mam tam znajomą i wiem ze w tym Barze jest zawsze świeże jedzenie a to ze barmana cos tam pomagała nie oznaczało ze ma brudne rece a to ze cos sie zdarzyło surowego to kazdemu sie moze zdazyc nie zaglądała do srodka a nie oznacza to ze trzeba odrazu takie zeczy wypisywac. To nastepnym razem chłopie nie bierz tej roladki tylko wez ziemniaki napewno nie beda suroweuśmiech albo wez sórowke i tez bedzie git a co do kucharki to kazdej moze sie przydazyc nawet Geslerowej w tym barze jest najlepsze jedzenie duze porcje i tanio polecam placka zbójnickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 10:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 10:47  
Cytuj
Najlepszy jest filecik z kuraka, zawsze wielki i smaczny. Co do placka zbojnickiego kiedys byl lepszy, ostatnio zamawialem i byl zawsze z wierzchu mocno przypieczony a w srodku surowyjezyk Jak dla mnie moge poczekac dluzej aby byl dobrze usmazony. Surówki sa git, szczegolnie ta z kapuchy i kukurydza. Ogolnie lubie skoczyc tam na jedzonkiumiech obsluga ok
szczegolnie mila blond pani z kuchni ktora czasem tez sprzedajeumiech
A jezeli komus cos niedosmazyli to zawsze mozna grzecznie zwrocic uwage, napewno sie panie nieobraza a nastepnym razem zrobia lepiej. A no i dobre maja flaczki no i watrobkeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 12:03  
Cytuj
Ta blondyna jest najlepsza dobra i mila na klientow no i ta 2 barmanka tak samo gorzej z barmanem ale tez moze byc watrobka jest pyszna i flaki no racjaa filecik tez dobry uśmiech a co do roladki ta co była sórowa ciekawe jaka bys ty zrobil pozdro....
Moderowano przez: Jacek
Wycieczki osobiste wywaliłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
szczegolnie mila blond pani z kuchni ktora czasem tez sprzedajeumiech


Ja tam wole Pania B. Jest bardziej ogarnieta w obsludze klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
I co wy sie ludzie spinacie. Kazdemu sie moze zdarzyc, ze cos nie do smazy lub nie dogotuje. A moze akurat byl wiekszy ruch i trzeba sie bylo spiac, zeby wszystkich szybko obsluzyc.


To po co się spinać o to, że np.
-lekarz zaszył gazik, spieszyło mu się?
Jeszcze wiele pacjentów czeka...
-zamiast w banku dopisać zero, to je wymazali. Kolejka długa, ludzie czekają. reszta nie ma znaczenia.

Tu chodzi o własne zdrowie a nie o jakieś tam g...o

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »