NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Fryzjer Marek B, Fryzjer Marek B
~~gac
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja polecam salonik w akademiku, jestem ich klientka od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona, za pasemka i strzyzenue place ok 70zl ...polecam!!!

fakt, pani małgosia ma dobre cięcie.
Jednak syf jaki ma w zakładzie odstraszył mnie na dobre. Takiego brudu dawno nie widziałam, a biorąc pod uwagę że generalnie przy tego typu usługach można coś złapać, juz tam nie chodzę. A moze sie coś zmieniło?




Co do zakladu Małgosi to wlasnie jest po remoncie wakacyjnym i jest slicznie, czysto, przestrzennie i ladnie...az milo!!ok

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 13:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 14:03  
Cytuj
Czy tak taniej jest u pracwonic Pana Marka B to nie jestem pewna. Bylam, zapytalam ile kosztuje strzyzenie na moich wlosach (dlugosc do ramion) i Pani mi powiedziala ze u niej 25 zl z modelowaniem. No to OK poszlam. Pani mi sciela wlosy - fakt ze ciut za krotko, ale w koncu odrosly, i zazyczyla sobie 50 zl. Zapytalam jej jaki jest powod tego ze ma to byc 50 zl a nie tak jak wczesniej mi powiedziala 25. Zrobila glupia mine i na tym sie skonczylo. Zaplacilam jej te 50 zl i wiecej tam nie pojde.

 
 
 
 
~~iwo
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 14:19  
Cytuj
Co do zakladu Małgosi to wlasnie jest po remoncie wakacyjnym i jest slicznie, czysto, przestrzennie i ladnie...az milo!!ok[/cytat]

to w takim razie brawo!!!! chyba wybiorę się ponownie umiech

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 18:39  
Cytuj
Jednak syf jaki ma w zakładzie odstraszył mnie na dobre. Takiego brudu dawno nie widziałam, a biorąc pod uwagę że generalnie przy tego typu usługach można coś złapać, juz tam nie chodzę. A moze sie coś zmieniło?[/cytat]
widac ze nigdy tam nie bylas, nigdy tam nie bylo syfu wiec po co te bzdury piszesz? konkurencja jestes czy co? Ja tam chodze od dawna i zadnego syfu nie ma. Zreszta jakby byl to sanepid juz dawno by go zamknal. Wydaje mi sie ze wcale tam nie bylas. Nie zabieraj wiec glosu jak dorosli rozmawiaja

 
 
 
 
~~Pinezka
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 07:13  
Cytuj
Byłam raz u Pana M. za ścięcie długich włosów na krótkie zapłaciłam i kolor zapłacilam 280 zł. Następnym razem wybrałam się do jego pracownicy, myślałam że zapłace mniej niż u mistrza okazało sie że ścięcie włosow o 10 cm. i kolor kosztował mnie u niej 250 zł. co to znaczy?? Że Pan M. ceni sie tak nisko czy jego współpracownice tak wysoko??co

 
 
 
 
~~iwo
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
Jednak syf jaki ma w zakładzie odstraszył mnie na dobre. Takiego brudu dawno nie widziałam, a biorąc pod uwagę że generalnie przy tego typu usługach można coś złapać, juz tam nie chodzę. A moze sie coś zmieniło?

widac ze nigdy tam nie bylas, nigdy tam nie bylo syfu wiec po co te bzdury piszesz? konkurencja jestes czy co? Ja tam chodze od dawna i zadnego syfu nie ma. Zreszta jakby byl to sanepid juz dawno by go zamknal. Wydaje mi sie ze wcale tam nie bylas. Nie zabieraj wiec glosu jak dorosli rozmawiaja[/cytat]

Byłam i widziałam. Nie jestem żadna konkurencją, tylko byłą klientką. Jak już mówiłam pani Małgosia jest świetnym fachowcem, ale był czas że w zakładzie miała bałagan. Był tam po prostu brud, być może było to spowodowane że było tam tyle klientek, że nie miała czasu zadbać o porządek. Skoro teraz jest inaczej, to tylko się cieszyć!!! A sanepid jak działa, każdy wie. Więc nie pisz farmazonów w stylu: "Zreszta jakby byl to sanepid juz dawno by go zamknal". Nie masz pojęcia jak działają tego typu służby więc lepiej sie nie wypowiadaj. A skoro nigdy nie widziałeś tam brudu, to albo byłaś tam już po remoncie, albo po prostu nie razi Cię to czyścioszku umiech))

 
 
 
 
~~Bobik
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 23:32  
Cytuj
Szkoda że jest tam tak drogo

 
 
 
 
~~Marta
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 11:34  
Cytuj
Byłam i widziałam. Nie jestem żadna konkurencją, tylko byłą klientką. Jak już mówiłam pani Małgosia jest świetnym fachowcem, ale był czas że w zakładzie miała bałagan. Był tam po prostu brud, być może było to spowodowane że było tam tyle klientek, że nie miała czasu zadbać o porządek. Skoro teraz jest inaczej, to tylko się cieszyć!!! A sanepid jak działa, każdy wie. Więc nie pisz farmazonów w stylu: \"Zreszta jakby byl to sanepid juz dawno by go zamknal\". Nie masz pojęcia jak działają tego typu służby więc lepiej sie nie wypowiadaj. A skoro nigdy nie widziałeś tam brudu, to albo byłaś tam już po remoncie, albo po prostu nie razi Cię to czyścioszku umiech)) [/cytat]

Wątpliwe czy masz o czynm kolwiek pojęcie. a z tego co piszesz to wręcz żadne!!!! Zanim kogoś zaczniesz obrażać to lepiej zobacz i się sam lub sama przekonaj jak w zakłądzie jest. A jeśli chodzi o działanie sanepidu to widać nie masz zielonego pojęcia. Ktoś wyżej miał racje, nie zabieraj głosu jak dorośli pisząmlotek

 
 
 
 
~~michael-wawa
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 15:31  
Cytuj
do wszystkich Laluń. Jeżeli idziecie Do Marka, wiadomo że nie idziecie do pierwszej lepszej zosi i czy gieni. To profesjonalista w swojej klasie ! To że wam sie nie podoba , pstrokato, bo tego za mało, bo tego za dużo, oznacza tylko i wyłącznie o tym jak słabe pojęcie o najnowszych trendach macie. Przejedźcie sie do większego miasta, u zwyklego fryzjera zaplacicie 200zł minimum. Cena marka za stylizacje i tak jest naprawde bardzo mała.

Mówie o jego profesjonaliźmie, dlaczego? Ludzie, facet nie jest fryzjerem bo zwykłej szkole, szkolił sie całe życie i do tej pory sie szkoli. Współpracował z magazynami takimi jak Avanti, Ślub jak z bajki czy nawet do Olivii. z byle kaprysu napewno go do takich sesji nie zaprosili !! A uwieżcie że w gazetach pacany nie pracują, są tam sami profesjonaliści i perfekcjoniści, którzy dopracowywują każdy detal co do cala.... Ale co będe mówił osobom które po swoich wypowiedziach pokazują iż nie znają pojęcia które zwie się "sztuką". Wakacje się zbliżają, wyjedźcie sobie do Paryża, mediolanu, czy nawet w polsce do krakowa czy wrocławia... zobaczycie jak różnią się style większych miast do małych miejscowości. Wy sie jaracie krawczykiem ktory zagra na dniach jagodowego grodu.... Aż głupio mi że w tej miejscowości są ludzie którzy naprawde myślą że wyżej s..ają niż ..upe mają... umiech

Pozdrawiam ze słonecznej warszawy !cool girl

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 16:30  
Cytuj
No, michael-wawa, ale dałeś... Teraz to dopiero zacznie się dyskusja. pzdr.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~michael-wawa
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 16:35  
Cytuj
jeszcze jedno umiech

stalowowolanki chciałyby zakład fryzjerski w którym za 10zł miałyby all inclusive, kawka herbatka, żeby wszystkie ko nich latały jak koło bogiń.... i oczywiście aby fryzurka była jak z okładki Vogue'a

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 17:24  
Cytuj
Cóż, sądzę, że tego chciałyby nie tylko stalowowolanki, ale i warszawianki, i paryżanki też...

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Daniela
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 19:53  
Cytuj
Byłam u Pana Marka i nie zrobił mi jakies wymyslnej fryzure. Tylko zwykła prosta ktora mogłaby zrobic kazda fryzjerka. Spodziewałam sie wiecej ale za to duzo policzył. Ja polecam Panią Basie która ma salon w Stalowej w Bloku obok sklepu z rowerami Rojax.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
do wszystkich Laluń. Jeżeli idziecie Do Marka, wiadomo że nie idziecie do pierwszej lepszej zosi i czy gieni. ............. Przejedźcie sie do większego miasta, u zwyklego fryzjera zaplacicie 200zł minimum. Cena marka za stylizacje i tak jest naprawde bardzo mała.............
.......Wakacje się zbliżają, wyjedźcie sobie do Paryża, mediolanu, czy nawet w polsce do krakowa czy wrocławia... zobaczycie jak różnią się style większych miast do małych miejscowości..............Aż głupio mi że w tej miejscowości są ludzie którzy naprawde myślą że wyżej s..ają niż ..upe mają... umiech

cool girl



...Jak wyjedziemy na wakacje to nowszem będziemy płacić ile trzeba a jak narazie Stalowa to ani Kraków,ani Wrocław,ani Warszawa, ani żadne "większe miasto" !!!!!! Więc czemu się Warszawianko dziwisz ,że ludzie nie są przyzwyczajeni do wygurowanych cen???? A jak Ci głupio za miejscowych - myślisz że jak z W-wy pozdrawiasz to jesteś wielka? Wyżej d..ę masz jak s....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klientaka
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 07:44  
Cytuj
byłam kiedyś u pana m b dwa razy pierwszy raz owszem byłam b. zadowolona drogo ale fajnie miała swoje długie włosy więc ładnie ściął itd. wyszła super fryzurka ale drugim razem gdy akurat miałam problem bo włoski zaczeły wypadać pan powiedział że z tego nie da się nic zrobić .....................

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 08:32  
Cytuj
Ja tam mam w poważaniu tego osobnika M.B chodzę od lat do salonu Oliwia. Pani Monika czyni cuda z włosami. Polecam salon Oliwiaok

 
 
 
 
~~mik8
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
Przejedźcie sie do większego miasta, u zwyklego fryzjera zaplacicie 200zł minimum

przyjmuję, że Kraków zalicza się do tych większych miast. ja tu u zwykłego fryzjera za ścięcie i kolor płacę od 70 do 100zł. i zawsze wychodzę zadowolona.

to, że ten cały Marek współpracuje z jakimiś pismami o niczym tak naprawdę nie świadczy. w telewizji też pracują różni styliści, a czasami, żeby ich ocenić wystarczy popatrzeć na stroje, fryzury czy makijaże naszych gwiazd i gwiazdeczek, które nierzadko są po prostu fatalne i z modą i wyczuciem mają tyle wspólnego, co ja z syrenką warszawską.

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 15:42  
Cytuj
jest za drogi

 
 
 
 
~~miss
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 18:56  
Cytuj
jest taki jeden salon fryz na okulickiego jest dobra obługa, miło, i kaweczka czy herbatka same Panie pytają i cena przyzwoita a nie 250 zł za ścięcie szok jak ktos u kogos tyle placi co moze miec to samo za 15zł i zadowolenie 100%

Jak ktoś nie ma co z kasą zrobic proponuje zrobic prezenty dziecom w ochronce cool girl

 
 
 
 
~~maria
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:04  
Cytuj
jest drogi

 
 
 
 
~~betii
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:39  
Cytuj
Drogi?? zależy dla kogo .. he he he

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:47  
Cytuj
Jest drogi moje Panie dla normalnego zjadacza chleba a takich nas większość, myślę.Jak na stalowowolskie warunki to on jest nawet przesadnie drogi.Poza tym widziała kilka efektów jego pracy i nie zachłysnęłam się z podziwu.Raczej zdziwiłam,że tak normalnie za takie duże pieniądze.Nasłuchałam się wczesiej o geniuszu i... marnie.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »