NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Fryzjer Marek B, Fryzjer Marek B
~~Beata
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:25  
Cytuj
Co myslicie o tym zakładzie. Byłam tylko raz. Miła obsługa, kawka, herbata. I skacza wokół Ciebie. Mam włosy do ramion pomalowali mi odrosty i podcieli koncowki i grzywke i wydałam jedybe 190,00 zł. Cenna kosmiczna. Wiec radze spytac o cennik za czym siadniesz na fotel. sciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:39  
Cytuj
NO TO SIE KOLEGA CENI...MOŻE TA KAWA CZY HERBATA W CENIE?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fferrodo
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:42  
Cytuj
//moderowano
nie zaniżaj poziomu !

 
 
 
 
~~Beata
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:45  
Cytuj
Nic nie piłam. Ale byłam zdesperowana i weszłam do pierwszego z brzegu fryzjera. I nikt mnie nie poinformował jaki tu cennik obowiązuje. Ale na szczescie mozna tam płacic karta. Ten fryzjer znajduje sie w bloku dużym na przeciwko Jokera. Chyba nazywa sie ten Zakład Fryzury MB.zdegustowany

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 15:37  
Cytuj
no to niezły z niego fryzjer ekstraklasypotluczony

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Co myslicie o tym zakładzie. Byłam tylko raz. Miła obsługa, kawka, herbata. I skacza wokół Ciebie. Mam włosy do ramion pomalowali mi odrosty i podcieli koncowki i grzywke i wydałam jedybe 190,00 zł. Cenna kosmiczna. Wiec radze spytac o cennik za czym siadniesz na fotel. sciana

Ja kiedyś..może z rok temu....byłam klientką pana MARKA B.
Włosy do ramion,farbowanie,strzyżenie i delikatne pasemka...
jedyne...180zł lub 190zł..już nie pamiętam...choć byłam lekko zaklopotanyw szoku
ale teraz to chyba samo strzyżenie,może z modelowaniem z 80zł..
fakt,ładny zakład...i cała "oprawa" ok..tylko jednak drogo....

 
 
 
 
~~renia
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:40  
Cytuj
tam tylko ceny zwalaja z nóg jakiś wystrzałowych fryzur to tam nie "produkują"

 
 
 
 
~~~`anka
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:06  
Cytuj
Ceny nie adekwatne do umiejetnosci. Strzyzenie na "pokemona"!

 
 
 
 
~~była klientkaMB
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:53  
Cytuj
Osobiście uważam, że Pan Marek jest doskonałym fryzjerem. Czasem za bardzo szaleje ze swoimi wizajmi, ale warto. Niestety ja zrezygnowałam z powodu cen. Ale z tego co sie orientuje to pozostale jego pracownice maja "normalny" cennik. Ta wysoka cena dotyczy tylko klientow ktorych osobiscie obsluguje. Wydaje mi sie ze czasem warto zainwestowac aby osiagnac doskonaly efekt.

 
 
 
 
~~blair
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:42  
Cytuj
hah, bylam tam z moim chlopakiem.
co prawda duzo z niego nie zdarli, ale widzialam cennik i stwierdzilam ze sama tam za chiny ludowe nie pojde.
poza tym, wyobraznia wyobraznią, ale oni jej nie maja.
scieli go na pedzia i kazalikupic prostownice.
polecam fryzjera studio modnej fryzury, elegancki zaklad, mila obsluga, kawka, herbatka
i co najlepsze: ceny dostosowane do naszego miasta i kryzysu!

 
 
 
 
~~Małgo
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 23:47  
Cytuj
A gdzie to studio modnej fryzury?

 
 
 
 
~~Małgo
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 23:53  
Cytuj
Marek B jest rzeczywiście dobrym fryzjerem, po wizycie byłam zadowolona, za cięcie i jakieś tam ułożenie zgarnął 70 zł. Ale te dziewczyny, które u niego pracują to zbytniego polotu nie mają (może nie wszystkie, ale ta, która ścinała mi włosy, nie miała, no i przez to mają inny cennik smiech2

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:42  
Cytuj
ale macie problemy. nie wszystkie zaklady sa dla kazdego. jak cie nie stac to idziesz tam gdzie ci cennik odpowiada. sa ludzie ktorym te ceny nie przeszkadzaja a za to przynajmniej czysty zaklad i na poziomie.

 
 
 
 
~~róża
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 15:18  
Cytuj
A ja polecam Gabriela, teraz to w zasadzie juz nie pracuja pod tą nazwą, ale super dziewczyny robią fryzurki, ciągle się szkolą, jeżdżą na pokazy, są na bieżąco w modzie fryzjerskiej.
Ceny podobne do tych u Marka, ale jak dla mnie wyższy poziom.
mod. a te superlatywy to nie czasem kryptoreklama??

 
 
 
 
~~krysia
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam Gabriela, teraz to w zasadzie juz nie pracuja pod tą nazwą, ale super dziewczyny robią fryzurki, ciągle się szkolą, jeżdżą na pokazy, są na bieżąco w modzie fryzjerskiej.
Ceny podobne do tych u Marka, ale jak dla mnie wyższy poziom.
mod. a te superlatywy to nie czasem kryptoreklama??


a ja zdecydowanie odradzam ten salon.....
moja koleżanka 2 razy korzystała z ich usług..
i dwa razy wyszło cos fatalnego..
fryzura niedobrana do twarzy!!!
pasemka....koszmar..czegos takiego nie widziałam nigdy!!!
jakby ktos ją osr.... z góry rzadkim.... "g"
cos fatalnego.....rok tam nie była i poszła..
drugi raz....
tym razem było samo strzyżenie.....
i powiem wprost kompletny niewypał..źle kobieta w tym wyglądaławykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
to pomimo ze pan MAREK B.jest b.drogi to świadczy usługi
na poziomie..
byłam,sprawdziłam i znajomi chwalili efekt
ale nie korzystam poniewaz jest tam dla mnie za drogo

 
 
 
 
~~do mod.
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:00  
Cytuj
moze i to była reklama ale kazdy wyraza swoja opinie.. i proponuje innego fryzjera.. zeby zachecic do pojscia do niego.. i w ten sposob moze jakos dojdziemy do fryzjera ktory najlepiej scina w stw. a jesli ktos ma jakies pretensje do tego fryzjera to znaczy ze cos z nim nie tak i pojdziemy do innego..jezyk

 
 
 
 
~~miła
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 13:23  
Cytuj
Witam
Ja korzystam z usług stylistek z Pracowni MB bo jest to jedyny salon na takim wysokim poziomie.
Nie każdy musi być zadowolony z tego samego.
Jeden jeździ mercedesem drugi bmw i każdy chwali swój.
Możecie sprawdzić co potrafią na stronce, bo mają dużo zdjęć www.pracowniafryzur.pl
Pracownia MB pewnie nie dla każdego, ale dla mnie i moich znajomych tak-- za jakość i profesjonalne porady.
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~gac
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 16:07  
Cytuj
ja polecam salonik w akademiku, jestem ich klientka od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona, za pasemka i strzyzenue place ok 70zl ...polecam!!!

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
ja polecam salonik w akademiku, jestem ich klientka od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona, za pasemka i strzyzenue place ok 70zl ...polecam!!!

Ja tam chodze od 10 lat i jestem bardzo zadowolona, wspaniala obsluga a fryzjerstwo na wysokim poziomie. Fryzura super dobrana do twarzy.POlecam!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~tajemniczy pan
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 20:19  
Cytuj
okfajna jest pani dorotka smiech2smiech2smiech2cool girl

 
 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 20:38  
Cytuj
Tez nie jedno slyszalam na temat tego pana..niestety niepochlebne opinie..mojej kolezance ktora miala wlosy prawie do pasa..chciala je lekko postrzępic scial wedlug swojej wizji,najlepsze ze nie pytajac wogole klientki o zdanie.Scial jej do ramion,tak poprostu na prosto bez zadych udziwnien,kazdy glupii tak sam potrafilby sie obciac.I tez skasowal ja nieziemska za ta usluge... W zyciu tam nie pojde..wogole zreszta nie chodze do fryzjera bo im nie ufam..zawsze jak sie skusze i pojde wracam niezadowolona.Wiec juz od jakis kilku lat robie to sama ii jestok Polecam wszystkim..chcesz byc zadowolona zrob to samasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mISIA
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co myslicie o tym zakładzie. Byłam tylko raz. Miła obsługa, kawka, herbata. I skacza wokół Ciebie. Mam włosy do ramion pomalowali mi odrosty i podcieli koncowki i grzywke i wydałam jedybe 190,00 zł. Cenna kosmiczna. Wiec radze spytac o cennik za czym siadniesz na fotel. sciana

Ja kiedyś..może z rok temu....byłam klientką pana MARKA B.
Włosy do ramion,farbowanie,strzyżenie i delikatne pasemka...
jedyne...180zł lub 190zł..już nie pamiętam...choć byłam lekko zaklopotanyw szoku
ale teraz to chyba samo strzyżenie,może z modelowaniem z 80zł..
fakt,ładny zakład...i cała \\\"oprawa\\\" ok..tylko jednak drogo....

Mogłaś poprosić paragon z kasy fiskalnejgood

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 00:48  
Cytuj
....no cóż....cztając wasze opinie na temat pana Marka mogłabym zaryzykować poddając się wizjom fryzjera/ki ale nie za taką kasę - 80zł strzyżenie i modelowanie a z farbowaniem 190zł????? Szkoda by mi było tyle wydać na fryzurę jeśli u innej osoby to samo 70zł...... Ale napisze wam,że być może pan Marek skończył jakieś studia czy coś tam np.w Paryżu więc zainwestował w swoją przyszłość wydając na szkoły i ma teraz moc dyplomów i nagród ..... tylko z takimi cenami to chyba raczej w większych miastach miał by szanse na opinie typu - miło,dobrze i jak tanio policzył ohcool girl nie sądzę,żeby na Stalówce tłumy szły z taką gotówką do fryzjeracool girlale być może się mylę i do pana M ustawiają się kolejki ....a w sumie to każdy fryzjer i tak ma swoich stałych klientów bez względu na ceny....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 12:59  
Cytuj
Odnośnie Pracowni MB to wiem,że Pan Marek pracował w firmach fryzjerskich gdzie zdobywał doświadczenie za granicą i w Polsce. Ja osobiśćie strzygę się u dziewczyn(personelu pracowni).Ceny u nich są niższe niż u Pana Marka, a jakość bardzo dobra.Wysokie ceny są owszem u szefa,ale dla mnie to nie ma znaczenia, bo chodzę do Jego stylistekuśmiech.

 
 
 
 
~~iwo
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
ja polecam salonik w akademiku, jestem ich klientka od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona, za pasemka i strzyzenue place ok 70zl ...polecam!!!

fakt, pani małgosia ma dobre cięcie.
Jednak syf jaki ma w zakładzie odstraszył mnie na dobre. Takiego brudu dawno nie widziałam, a biorąc pod uwagę że generalnie przy tego typu usługach można coś złapać, juz tam nie chodzę. A moze sie coś zmieniło?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »