NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Durczok :))),
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:48  
Cytuj
No i kamilowi czasami tesz nerwy puszczajągood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:15  
Cytuj
Ale o co come on..????????
On jest "gwiazdą" tv i przecież nie będzie czytał..tego co mu przygotowali...znaczy "gotowca"..w towarzystwie jakiegoś paproszka...to uwłacza...sciana
KAMIL D. rules...goodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:37  
Cytuj




Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:41  
Cytuj
nie.no....to dużo lepsze nawetwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
goodgoodgoodgood
thanks a lot....."prawdziwy oryginalny"

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:51  
Cytuj
no właśnie panie Durczok.pokazujecie(esz) to 4 milionom ludzi...ale w kilku zdaniach uzyc chyba mniej wiecej tyle samo przeklenstw co normalnych słów to tez trzeba byc dobrym...

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
no właśnie panie Durczok.pokazujecie(esz) to 4 milionom ludzi...ale w kilku zdaniach uzyc chyba mniej wiecej tyle samo przeklenstw co normalnych słów to tez trzeba byc dobrym...


A czego sie spodziewales - prezenterzy TV to banda prymitywow nie umiejacych poslugiwac sie jezykiem polskim.

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 17:17  
Cytuj
Takie durczoki z telewizora wam mówią co macie myślećmlotek

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Takie durczoki z telewizora wam mówią co macie myślećmlotek


TV will eat your brain :-)

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
TV will eat your brain :-)

~~northern petrol nie musisz tutaj jechać z jakąś anglijszczyzną, ale serwują nam gówno z TV które łykamy bez popicia, kształtują nasze umysły i opinie jak im się żywnie podoba, a taki durczok jest jednym z wyrobników, który bierze za swoją fuchę niezłe pieniądze i to bez wyrzutów sumienia, zresztą jak wielu, którzy są wśród nas.

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Ponieważ TVN cenzuruje Internet

TVN nie cenzuruje internetu tylko wysyła do odpowiednich serwisów e-maile z prośbą o usunięcie materiału do którego prawa autorskie TVN posiada, a nie zgadza się na jego rozpowszechnianie. Gdybyś ze zrozumieniem przeczytał artykuł to MOŻE byś zrozumiał.
Nie ma się co oburzać na słownictwo, jesteśmy tylko ludźmi i w każdej chwili mogą popuścić nam nerwy. Dla mnie bardziej skandaliczne jest to że od kilku dni mają uj..any stół i nikt tego jeszcze nie wyczyścił tylko idąc na łatwiznę zmienił czołówkę. To jest skandal a nie tam jakieś drobne przekleństwa.
Ciekaw jestem jak Ty dyskutujesz między dobrymi znajomymi wiedząc że nikt tego nie nagrywa (np na temat polityki czy innych drażliwych tematów). Ciekaw też jestem tego czy nie starał byś się takiego kompromitującego Cię materiału (obojętnie jakiego) usunąć z sieci.
Pozdrawiam - Fox

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
Ponieważ TVN cenzuruje Internet

A ty tutaj nie zaciemniaj bo gościu, zdaje się, że ma rację.

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ponieważ TVN cenzuruje Internet

A ty tutaj nie zaciemniaj bo gościu, zdaje się, że ma rację.

mówię do oglądacza tefauenu

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:48  
Cytuj
ja nie jestem osoba publiczna i nawet w razie W to mój głos moze uslyszeć pare osób.ktos majacy sie za wybitnego dziennikarza w mniemaniu osób znających sie na rzeczy powinien wiedzieć ze takie rzeczy moga sie przedostać do netu.chyba ze do niektorych(pracownikow) nie mozna inaczej dotrzec jak przez mocne wyrażanie swojego niezadowolenia.ale jest lepszy sposób.uje.anie premii...znam to z autopsji...

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
ja nie jestem osoba publiczna i nawet w razie W to mój głos moze uslyszeć pare osób.ktos majacy sie za wybitnego dziennikarza w mniemaniu osób znających sie na rzeczy powinien wiedzieć ze takie rzeczy moga sie przedostać do netu.chyba ze do niektorych(pracownikow) nie mozna inaczej dotrzec jak przez mocne wyrażanie swojego niezadowolenia.ale jest lepszy sposób.uje.anie premii...znam to z autopsji...

Ja rozumiem, ale dlaczego się denerwujesz Stalówek, wypijmy flaszkę jak przyjaciele i będzie OK

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 23:16  
Cytuj
nawet nie pomyslalem o tym ze by sie zezłościc.wyraziłem swoja opinię i tyle..apropos tej flaszeczki to zdrówko bo żona po walentynkach poszła spać a ja teraz sobie właśnie solóweczke ciągne plus boczek pieczony przeze mnie ogladając ''Czerwonego Smoka'' i stukajac poniekąd...

 
 
 
 
~~double FF;-)
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
nawet nie pomyslalem o tym ze by sie zezłościc.wyraziłem swoja opinię i tyle..apropos tej flaszeczki to zdrówko bo żona po walentynkach poszła spać a ja teraz sobie właśnie solóweczke ciągne plus boczek pieczony przeze mnie ogladając \'\'Czerwonego Smoka\'\' i stukajac poniekąd...


boczek pieczony.....domowy.....to lepsze niż wszystko.....
niech wszystkie DURCZOKI się schowająwykrzyknik good

 
 
 
 
~~double FF;-)
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
nawet nie pomyslalem o tym ze by sie zezłościc.wyraziłem swoja opinię i tyle..apropos tej flaszeczki to zdrówko bo żona po walentynkach poszła spać a ja teraz sobie właśnie solóweczke ciągne plus boczek pieczony przeze mnie ogladając \'\'Czerwonego Smoka\'\' i stukajac poniekąd...


boczek pieczony.....domowy.....to lepsze niż wszystko.....
niech wszystkie DURCZOKI się schowająwykrzyknik good

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 21:32  
Cytuj
Durczok grozi, że osoba, która rozpowszechniła to nagranie poniesie konsekwencje.

 
 
 
 
~~andrzelika
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 06:28  
Cytuj
Takie słowa przy kobiecie wypowiadac to trzeba byc co najmniej GBUREM,ale prawde powiedział ze gówno pokazują to sie zgadza.

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 14:46  
Cytuj
http://rs453.rapidshare.com/files/198033909/Durczok_klnie_w_Faktach.avi

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 14:55  
Cytuj
durczok dał radeumiech

a teraz bardzo rezolutna dziennikarka TVP. Zapraszam do oglądniecia jej relacji wykolejenia się pociągu smiech2 haha


 
 
 
 
~~***LLL***
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 15:20  
Cytuj
jakion ------ buueeheeeee dobre....

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 20:02  
Cytuj
Heh. A kto dzisiaj fakty oglądał ten wie w jak cudowny sposób Kamil Durczok wybrną z tej całej sytuacji - na zakończeniu. Ciekawe czy to nagranie też będziecie tak dzielnie rozpowszechniać na youtube i innych serwisach. A po usunięciu za łamanie praw autorskich dzielnie wrzucać na rapidshare i rozsyłać znajomym.
Powiem jedno - bezczelnie obrzucać błotem każdy potrafi.

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 23:17  
Cytuj
Ehh a jednak zamieścili :]


 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »