NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
karta wedkrska, jak wyrobic karte wendkarska
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 11:58  
Cytuj
witam mam pytanko jak można wyrobić sobie karte wedkarska czy saok jakies egzaminy? i przedewszystkim ile to kosztuje ??

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 11:58  
Cytuj

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 14:50  
Cytuj
Kosztuje to 130zl na rok i nie wazne kiedy zdajesz czy to styczen czy grudzien i tak placisz tyle samo, jest egzamin gosc zadaje pytania z tematyki ogolnej (regulaminu) ogolna znajomosc regulaminu. Podobno nie ma osoby ktora by tego nie zdala, jedyne co trzeba to robic z poczatku roku zeby nie placic takiej kasy za 2msc. I pozniej oplaty 100zl na rok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
Kosztuje to 130zl na rok i nie wazne kiedy zdajesz czy to styczen czy grudzien i tak placisz tyle samo, jest egzamin gosc zadaje pytania z tematyki ogolnej (regulaminu) ogolna znajomosc regulaminu. Podobno nie ma osoby ktora by tego nie zdala, jedyne co trzeba to robic z poczatku roku zeby nie placic takiej kasy za 2msc. I pozniej oplaty 100zl na rok
zubrstw sprecyzowac trzeba twoja wypowiedz bo ty mowisz o oplacie za same rzeki a pelna karta kosztyje prawie 300zl nie majac zadnych ulgmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 09:27  
Cytuj
Zastanów się czy ta karta Ci potrzebna mięsiarze wszystko wyj... nie patrząc na okresy ochronne i wymiary.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
Kosztuje to 130zl na rok i nie wazne kiedy zdajesz czy to styczen czy grudzien i tak placisz tyle samo, jest egzamin gosc zadaje pytania z tematyki ogolnej (regulaminu) ogolna znajomosc regulaminu. Podobno nie ma osoby ktora by tego nie zdala, jedyne co trzeba to robic z poczatku roku zeby nie placic takiej kasy za 2msc. I pozniej oplaty 100zl na rok


Haha skad ty takie kwoty wziałeś?? Jak masz pisać takie brednie to bedzie lepiej jak nic nie bedziesz pisał...

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 14:52  
Cytuj
jezeli chcesz lowic na Sanie to karta ci niepotrzebna, (zero kontroli)przynajmniej mnie jeszcze nie kontrolowali od 97r hehehe. Pozdrawiam miesiarzy umiech takie czasy trzeba brac wszystko, jak Ty nie wezmiesz to wezmie ktos inny!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 16:53  
Cytuj
karte i legitymacje wyrabiasz w starostwie egzamin zdajesz w jakims kole wedkarskim na wolnosci jest kolo nr5 w rozwadowie kolo nr 3 na ozecie nr 13 samo lapanie na rzeki kosztuje 160 zł rocznie tylko spławik grunt jeżeli chcesz wykupić pełną jkartę to koszt około 290 zł wtedy masz wszystkie rzeki jeziora i zalewy w okolicy z którymi koło wędkarskie do ktorego sie zapiszesz ma porozumienie, w tej kwocie 290 zł masz spławik grunt spining na wszystkich mozliwych łowiskach z którymi koło ma porozumienie wg ogólnego regulaminu i regulaminu poszczególnych łowisk +jeszcze 10 zł za wydanie rejstru połowów, egzamin jest prosty wystarczy poczytać troszkę regulamin amatorskiego połowu ryb. I nie patrz na tych co piszą że na Sanie nie sprawdzaja karty co jakis czas jeżdzi sobie psiarnia ze strażą rybacką i takie łapanie bez karty może się zakończyć wysokim mandatem lub nawet sprawą w sądzie za kłusownictwoumiech polamania kijaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 19:46  
Cytuj
combos ogarnij się, natomiast blazkovic nie pisz bzdur. Składka roczna PEŁNA kosztuje nie 130 a 100zł (tylko że z ulgą studencką, zapomniałem dopisać nie zwracałem na to uwagi gdy ją opłącałem), składka roczna pełna bez zniżki 200zł. Zapraszam na stronę Koła nr 3 z Rozwadowa gdzie znajduję się szczegółowy cennik. (http://pzw.rozwadow.pl/index.php/opaty)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 11:32  
Cytuj
Pełna to pełna a nie studencka kosztuje 200 zł, poczytaj dokładnie wiem chyba ile płaciłem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 10:50  
Cytuj
Moderowano przez: zubrstw

Nie na temat


no dobra poleglem na wstawieniu zdjeciasmiech2 66 zl podstawowa składka członkowska PZW 200 zł składka okręgowa wody nizinne plus 10zł za rejestr polowów jednorazowo plus pare złotych za zapisanie sie do koła gdyż wyrabiając kartę wędkarską pewnie do żadnego nie należysz egzamin jeśli dobrze pamiętam to koszt 20 zł i 2 zdjecia do karty i do legitymacji 20 lat wędkuję wiec wiem ile płacę zuberstw pierwsza moja opłata to było jeszcze w starych pieniadzach wiec nie wiem jak ci to przeliczyc i byłem wtedy jeszcze uczestnikiem nie członkiem pzw z racji wieku od 95 roku dla uczestników byl to koszt jakos 15 zeta rocznie teraz czasy sie zmienily i sie placi za wszystko duzo więcej a ryb mniej cóż mięsiarzeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 12:45  
Cytuj
Czesto się zastanawiałem nie mam opłaconej składki a mam kartę wedkarską , jak by mnie ukarali? Ciekawy jestem jak wyglądają takie kary, czy z was ktoś wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 18:28  
Cytuj
ja np dostalem w tym roku 50zl za brak wpisu do rejestru polowow zapomnialo mi sie raz i akurat psiarnia ze straza rybacka nad ciepla podjechaliumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2013r. 12:55  
Cytuj
http://pzw.rozwadow.pl/index.php/opaty tu znalazłam cennik oraz jego wyjaśnienie. Może się Wam przyda

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »