NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Galeria Stal, Co jest w galerii?
Posty: 2
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 14:23  
Cytuj
Jestem ciekawa czy byliście w nowej Galerii? Chciałabym się dowiedzieć co tam jest oprócz fitness i media expert?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 14:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 19:36  
Cytuj
narazie chyba nic, oprocz tych 2 rzeczy w boxach chyba cos sie dzieje i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 12:37  
Cytuj
Byłem widziałem, galeria ładna narazie pusta, oprócz Media, i fitnesu jest juz jakies wyposażenie domu, bar i nic pozatym, no i jeden lokal omalowany na I piętrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 15:51  
Cytuj
I cisza w temacie? Nikt nic nie wie co tam się dzieje?jakie sklepy tam jeszcze będą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 08:44  
Cytuj
ja widzialam ostatnio ze juz prawie rozlozony jest sklep zoologiczny,na pierwszy pietrze chyba, a tak to pustka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 13:56  
Cytuj
Swojego czasu słyszałem, że ma tam też być KOMFORT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 16:07  
Cytuj
kolejna nie potrzebna galeria. Po co się pytam? I tak wszyscy chodzą na rynek albo do city parku ponieważ tam są "najmodniejsze" sklepy? Prima? Stal? dlaczego ktoś decydując się na galerię nie otworzy sklepów HM,(większego objetościowo Reserved) Zary, New Yorker... cokolwiek innego co ludzie lubią tylko jakieś sklepiki które upadają. Tak pewnie napiszecie, że nasze miasto nie liczy dostatecznej ludności. Ale nikt się jeszcze nie podjął nie otworzył i nie splajtował... nie rozumiem. Szczerze w stw nie ma dobrych sklepów!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
dlaczego ktoś decydując się na galerię nie otworzy sklepów HM,(większego objetościowo Reserved) Zary, New Yorker... cokolwiek innego co ludzie lubią tylko jakieś sklepiki które upadają. Tak pewnie napiszecie, że nasze miasto nie liczy dostatecznej ludności. Ale nikt się jeszcze nie podjął nie otworzył i nie splajtował... nie rozumiem. Szczerze w stw nie ma dobrych sklepów!!!


To po kolei. Ten co buduje z reguły nie otwiera sklepów, tylko wynajmuje lokale.
To ile musi mieć miasto, żeby mógł być H&M? Pytam bo jest np. w Skarżysku Kamiennej,Puławach.
Nie jesteś zorientowana, to Ci zdradzę nowinę. W przyszłym roku rusza budowa ogromnej galerii, w której najprawdopodobniej znajdą się, tak bardzo wyczekiwane przez Ciebie marki. I życie stanie się lepsze umiech Poizdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 18:45  
Cytuj
Moje życie już jest lepsze, ponieważ kupuję w tych sklepach mieszkając w większym mieście. Tylko pytam po co trzy prawie puste "galeryjki" jak nie długo, piszesz: "w przyszłym roku rusza budowa ogromnej galerii...", w której najprawdopodobniej znajdą się moje ulubione marki, zapewne nie tylko moje. Poza tym niech ktoś mnie oświeci..

Dlaczego nie ma franczyznobiorcy na takie popularne marki:
-bo powierzchnia jest za mała? to po co takie małe galerie się buduje.
-mało mieszkańców?
Myślicie, że jeżeli teraz nie zostają otwarte takie sklepy w Stw, biorąc pod uwagę wcześniej wymienione czynniki to po wybudowaniu ogromnej galerii zostaną otwarte?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 20:33  
Cytuj
Takie galeryjki powstają bo ktoś chce je budować. To czy są to przemyślane inwestycje to odrębna kwestia. Te marki, które tak ulepszają Twoje życie nie ulokowały się w Stalowej, bo jak dotąd nie miały gdzie. Cała filozofia. Wiadomo, że w Stalowej nie powstanie butik Armaniego, bo nie ma zbytu, ale tania masówka jak H&M swobodnie się tu utrzyma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 08:11  
Cytuj
Dala mnie to jest lokowanie pieniądza, bo nic innego. Za dużo kasy to sie inwestuje ;) ale są lepsze nieruchomości do inwestycji. Tak samo jak Centrum stoi puste, nie nie lubię tam chodzić i nie chodzę bo tam nic nie ma.
Nic ciekawego. I tak wole pojechać do W-WA i tam się konkretnie ubrać a nie tu w dziurze w której i tak nic jak na razie nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »