NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Moduł CI (CAM),
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 21:45  
Cytuj
Orientuje się ktoś jak nagrać jakiś film bądź serial z telewizji cyfrowej? Dodam, że nie mam dekodera tylko moduł CAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 07:22  
Cytuj
Mam moduł CAM w Multimedia, TV Samsung, nagrywam na dysk zewnętrzny poprzez USB. Jedyny minus to to,że później da sie tylko odtworzyć na tym tv na którym było nagrane. Nie da sie również oglądać np kanał 1 a nagrać w tym samym czasie kanał 2

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 11:24  
Cytuj
a jeśli dokupie sobie nagrywarkę to też będą takie problemy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 11:40  
Cytuj
Mam nagrywarkę sony ale w analogu - eurozłącze, nie podpinałem jej. Poprzednio gdy nagrywałem telewizje w analogu nie było problemu z ogladaniem kan 1 a nagraniem kanał 2

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 12:56  
Cytuj
Mozna w multimeduia kupic moduł CAM? Bo jeszcze w czerwcu nie mieli tego w ofercie. Jaka jest cena? orientuje się ktoś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 13:52  
Cytuj
Kupowałem w ubiegłym roku, jak kupilem nowy tv. Teraz juz nie oferuja telewizji z modułem tylko dekoderem

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 14:10  
Cytuj
tzn że w dianie kupowałeś? czy to mozna kupic niezależnie od operatora kablówki? np. w sklepie RTV czy na necie w zależności do jakiego telewizora? Ten tuner co mam z multimediów to poprostu tragedia, co poustawiam kanały to mi sie zawiesi i jak restartuje to kanały znowu mam porozrzucane. Stella ma to w ofercie a taki moloch jak multimedia nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 14:45  
Cytuj
Kupowałem jeszcze w Dianie i to wydzwaniałem z miesiac bo ciągle nie mieli. Pewnie można kupić na allegro lub Stelli. Przecież chodzi tylko o przełozenie karty z dekodera do modułu CAM

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 23:24  
Cytuj
moduł cam możesz kupić gdziekolwiek wkładasz do niego kartę z Multimedi programujesz kanały tunerem telewizora i w ten sposób nie jest ci potrzebny żaden dekoder za który trzeba płacić co miesiąc a drugi plus jest taki że masz jednego pilota mniej bo używasz tylko tego od telewizora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 19:19  
Cytuj
Witam. Nie da się zwrócić lub zrezygnować z dekodera który mam z multimediów. Dzwoniłem i pytałem. Już teraz nie płaci sie dzierżawy za dekoder tylko jakiś "dostep do pakietu" więc się wycwanili. W ogóle powiedzieli, że nie ma innej możliwośći odbierania ich kanałów niż przez ten ich dekoder. Niech się ktoś wypowie kto ma taki moduł jak to w końcu jest?. Gdzie to kupić, ile kosztuje? Jak to działa?. Czy to poprostu wkłada się tą kartę z dekodera do tego modułu a potem do telewizora i to wszystko? jakoś to sie programuje? Pytać o to w sklepch RTV czy lepiej na necie kupić. Zależy mi na tym żeby mieć jednego pilota, ten dekoder co mam sie co chwilę zawiesza i strasznie wolno pracuje, czy po zmianie na taki moduł jakoś szybciej to chodzi? Z góry dzięki za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 19:28  
Cytuj
W stelli kupisz tylko nie przyznaj sie ze jestes z multimedii., Jakies 110 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
W stelli kupisz tylko nie przyznaj sie ze jestes z multimedii., Jakies 110 zł


Nie ogarniam...to co mam powiedziec, że mam stelle? bo jak nie to bedzie drożej czy wogóle mnie wygonią? Poprostu wierzą na słowo?umiech
Nie mają jakiś zabezpieczeń? Jak masz jakieś doświadczenie z tymi modułami to podziel się wiedzą proszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2013r. 15:31  
Cytuj
na allegro możesz bez problemu kupić, musi być w systemie CONAX

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2013r. 17:30  
Cytuj
http://allegro.pl/modul-ci-cam-conax-smit-hd-tnk-kablowka-audax-i3729915672.html

Czy ktoś sie orientuje czy ten moduł bedzie współpracował z kartą z multimediów? Czy te karty co sie wkłada do dekoderów sa przypisane do konkretnego dekodera czy można je stosować z tymi modułami CI. Planuję kupić ten moduł ale narazie to nie mam pewności że będzie działać, a tani nie jest. Nie mam kogo zapytać, na infolini multimedia albo udają debili albo napawdę nie wiedzą o co chodzi. Jak ktoś się orientuje w temacie bardzo prosze o rozjaśnienie paru kwesti bo jak narazie to czeski film.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »