NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Komis Jak z tej bajki?,
Posty: 57
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2013r. 18:41  
Cytuj
Co sądzicie na temat komisu dla dzieci Jak z tej bajki??
Warto tam oddać ubranka, buciki itp.??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2013r. 18:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2013r. 06:41  
Cytuj
witam! moja znajoma oddawała tam pare rzeczy.Cene musiała ustalić odpowiednio niską bo babka z komisu dolicza jeszcze do tego swoją marże. Więc sporo to na tym zarabiają tylko Oni.Lepiej dac ogłoszenie na Stalowym Mieście a wtedy cena zależy od Ciebie. Ubranka i zabawki zniszczone i ceny bardzo wygórowne jak na komis- lepiej dołożyć troszke i nowe kupić lub z ogłoszenia jest dużo taniej.Pozdrawiam :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 14:27  
Cytuj
oddalam troche rzeczy jakis czas temu.zobaczymy.Pani niestety narzuca kosmiczna marze w umowie masz chyba 30 procent,bierze 50.faktycznie,wybor marny,scisk,malo miejsca,ciuszki upchniete na wieszakach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 15:01  
Cytuj
No marżę musi brać, bo w końcu za pośredniczenie sprzedaży coś się należy. Ale powinno być max tyle co w umowie. Ja tam sprzedaję i kupuję. Jako oddająca w komis nie narzekam. Dużo rzeczy się sprzedaje ale ja cen wygórowanych nie daję. Wolę tam niż się ogłaszać. Bo po pierwsze nigdy nie wiesz kto do domu ci przychodzi, a raz miałam Panią, która z córką przeglądała ubranka, zeszło im z 3 godziny, bo każdą rzecz mierzyły... kupiły dwa sweterki, po 10 zł, a ja nic w sobotę w domu zrobić nie mogłam. A kupiłam tam tanio huśtawkę, zabawki i trochę ubranek. Wszystko w jednym miejscu, a to oszczędność czasu. Co prawda lokal mały i wszystko pouciskane. Ale coś za coś... ja tam lubię szperać i wynaleźć coś fajnego. Z ogłoszeń to różnie bywa. Inaczej ktoś opisuje, inaczej wygląda na zdjęciach a co innego zastajesz jak już pojedziesz obejrzeć rzecz na miejscu. Ceny różne, bo to zalezy kto za ile chce do komsu oddać, jeden chce sprzedać taka samą rzecz za 10 zł, a drugi za 30 ... trzeba szukać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 09:17  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedziumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »