NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
zlamana noga-gwoździe expert w kosci, rehabilitacja
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 20:40  
Cytuj
czy ktos z Was mial zlamana noge i stabilizacje gwoździami expert ?metoda bez gipsu, jak dlugo chodziliscie z takim gwozdziem i jak przebiegala rehabilitacja (jakie zabiegi).Po jakim czasie odwazyliscie sie chodzic bez kul majac gwoździe w kosci czy da sie normalnie funkcjonowac przez 1-1,5 roku z takim gwoździem w kosci do momentu usuniecia go po zrosnieciu zlamania.bede wdzieczna za informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 20:50  
Cytuj
witam.,mialem zlamanie po ktorym wlasnie dostalem gwozdzia.,rewelacja.,jesli zapakuja cie do gipsu to masz 6 miesiecy stawania na noge z glowy a ja pamietam jak po 3 miesiacach pomalutku juz chodzilem bez kul.,ale pomalu umiech gwozdzial mialem wyjac juz dawno bo zlamanioe mialem w 2004 roku a gwozc mam do dzis.,narazie nic sie zlego z tym nie dzieje .,w sumie super sprawa jesli chodzi o leczenie zlamania.,aha.,mialem 3 sruby .,po 4 tygodniach byla dynamizacja i jedna srube mi wykrecili.,teraz zostaly mi 2 umiech jesli masz jeszcze jakies pytania to smialo umiech pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia Tobie czy tam tej osobie ktora ma gwozdzia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 08:35  
Cytuj
Jak masz jeszcze jakieś pytani to też z chęcią odpowiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 17:26  
Cytuj
jezeli ktos ma jakies doswiadczenia z takim zlamaniem i gwoxdziem w kosci prosze piszcie,cos mi poczta nie dziala wiec na pv raczej nie piszcie na forum szczegolnie interesuje mnie jak dlugo mieliscie gwoździe w kosci jakie rehabilitacje i jak dlugo dochodziliscie do pelnej sprawnosci po zlamaniu.
AGUSIEK88 bardzo dziekuje za odpowiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 15:22  
Cytuj
Tak ku wyjaśnieniu, mój profil opanował mój mąż i to on opowiedział swoją historię umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Tak ku wyjaśnieniu, mój profil opanował mój mąż i to on opowiedział swoją historię umiech


he he he dziekuje bardzo za wyczerpujace informacje od męża bardzo mi rozjasnil sprawe zlamania i gwoździ,oraz rady i sugestie -pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 22:02  
Cytuj
Też miałem złamaną nogę,w wieku 19 lat.Teraz,od 30 roku życia,na zmianę pogody rwie mnie strasznie.Śruby wyciągałem po 4 latach,bez problemu.A ortopedzi w Stalowej Woli (w moich czasach),to WETERYNARZE!!!Nie obrażając lekarzy weterynarii.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lis 2013r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Też miałem złamaną nogę,w wieku 19 lat.Teraz,od 30 roku życia,na zmianę pogody rwie mnie strasznie.Śruby wyciągałem po 4 latach,bez problemu.A ortopedzi w Stalowej Woli (w moich czasach),to WETERYNARZE!!!Nie obrażając lekarzy weterynarii.mlotek


mam nadzieje ze wszystko bedzie u mnie ok ;) mloda kadra jest w porzadku tak mi sie wydaje ale czy slusznie to sie okaze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »