NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
konto na ebay.com, ......................
Posty: 43
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 12:14  
Cytuj
szuakm kogos kto pomogl by mi przy zalozeniu konta na ebay, chodzi mi dokladnie o mozliwosc kupowania min. w niemczech,w wlk.brytani a czasami nawet na sprzedazy na europe

....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 12:14  
Cytuj

....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 12:21  
Cytuj
Wystarczy założyć na ebay.pl.
Login będzie działać na każdej stronie: ebay.com, ebay.de itd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 13:18  
Cytuj
Wchodzisz poprzez ebay.pl i tyle.
Do tego zakładasz konto w paypalu i sprzedając musisz doliczyć prowizje paypala.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 08:00  
Cytuj
Z kupowaniem za granicą jest 1 problem - wielu sprzedawców nie chce wysyłać do Polski :( chociaż nie wszyscy.

A żeby sprzedawać za granicę to chyba trzeba mieć jakiś czas konto i ileś tam komentarzy.

PS. Uwaga na płatność PayPalem podczas gdy się sprzedaje !
Sporo osób lubi oszukiwać, a Paypal niestety sprzyja oszustom.
Kilku moich znajomych co dużo sprzedają na ebayu miało już wiele takich sytuacji, że sprzedało produkt - ktoś zapłacił PayPalem, wysłali mu produkt, a gościu założył spór w PayPalu, że produkt niezgodny z opisem, albo że wysłano mu niesprawny produkt i tym samym stracili kasę bo PayPal uznał reklamację kupującego - i nie są to sporadyczne sytuacje tylko dosyć częste.
Jak PayPal uzna kupującemu reklamację to nawet jeśli nie mamy kasy na koncie PayPal to PP robi nam minusa na naszym koncie PP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 09:52  
Cytuj

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 10:25  
Cytuj
Za granicą są inne zasady i tyle.
Jeżeli kupuje część do samochodu i ja się pomylę w zamówieniu, to sprzedawca i tak wysyła dobrą na swój koszt bo u nich kupujący jest najważniejszy. Po setkach aukcji na allegro nie rozumiałem tego.
Najgorzej kupuje się na ebayu włoskim, na francuskim lepiej ale często problemem jest wysyłka i dogadanie po angielsku, najprzyjemniej jest na Ebayu brytyjskim - max 5 dni i paczki u mnie.
Z ebay.com z usa czasami paczki idą do cła niezależnie od gabarytu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »