NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
sony playstation 2, czy ktos wie
~~sekta
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:12  
Cytuj
co czy ktos wie gdzie w stalowej woli mozna przerobic sony playstation 2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~gwar
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:06  
Cytuj
Przerobić na PS3...? Chyba się nie da...

 
 
 
 
~~jupi
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:17  
Cytuj
Nie znajdziesz szukałem jedynie wysyłka

 
 
 
 
~~inż. Mechaniki
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:52  
Cytuj
Ale na co przerobić? Na otwieracz do konserw? Nie da rady - za kruchy plastik. Doniczki też z tego nie zrobisz bo będzie woda wyciekać. Podobnie nie nacieszysz się swoim PS2 w roli rolnetki. Wiesz, dałoby radę z tego zrobic młotek no ale co ci z młotka jednorazowego użytku? Byli tacy, którzy próbowali zaadoptować PS2 jako spinacz biurowy jednak było nieporęczne. Nie radzę też próbować przystosowywać konsoli do lotów orbitalnych. Jedynie co mi przychodzi do głowy to żebyś zrobił z konsoli podstawek na kwiatki.
Mam nadzieję, że mogłem pomóć.

Pozdrawiam

inż. Mamoń

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 00:30  
Cytuj
Można kupić chipa za około 20-30 zł i samemu przerobic albo zlecić elektronikowi umiech To nic trudnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 00:34  
Cytuj
Swojego czasu spotkałem się z innym rozwiązaniem - wkładasz specjalną płytkę do PS i uruchamiasz ją. Po chwili wyciągasz i wkładasz pirata i Ci śmiga umiech Gwarancji nie tracisz, sprzęt się nie psuje i grasz w co chcesz i ile chcesz jezyk same zalety umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~obyty
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Swojego czasu spotkałem się z innym rozwiązaniem - wkładasz specjalną płytkę do PS i uruchamiasz ją. Po chwili wyciągasz i wkładasz pirata i Ci śmiga umiech Gwarancji nie tracisz, sprzęt się nie psuje i grasz w co chcesz i ile chcesz jezyk same zalety umiech



ta plytka o ktorej wpomiales to "swop magic" lecz aby uzywac tej plytki nalezy najpierw przerobic konsole tzn w konsoli sa trzy zabezpieczenia jedno przy klapce drugie w dziurce gdzie wchodzi bolec od klapki a trzecie zabezpieczenie to nie pamietam bo mi to spec przerabial. A jesli chodzi o swop magic to dlatego ps musi byc przerobiony bo jak zamkniesz klapke i otworzysz to nie czyta plyt a chodzi o to ze nawet z otwarta klapka musi ci czytac plyte wiec dlatego sie przerabia konsole i wtedy po przerobieniu wkladasz swop magic odpalasz konsole i po chili podmieniasz plytki i giercujesz do woli a co do gwarancji to ja niestety tracisz good oj ogralem sie swego czasu w niejedna gierke

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 09:35  
Cytuj
na swap magic nie wszystkie gry odpalają, chip modbo 760 jest najlepszy.Podczas startu konsoli odpala chip, później się wyłącza żeby nie obciążać soniaka umiech Mój soniak jedzie na tym chipie już ponad 2 lata i nie mam problemów z konsolą a nie kupiłem nowej w sklepie tylko od ziomka ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sekta
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 11:19  
Cytuj
no widze ze niektórzy z was mają fajne pomysł ale wiadomo ocho chodzi mam soniaka z irlandi a gry z USA mi niechąc wczytywac i chodzi mi o speca od takich zadań dzięki i pozdrawiamcool

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »