NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Szmateks koło fraca, Szmateks koło fraca
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2013r. 20:22  
Cytuj
Chciałbym napisać jak wygląda całkowita wymiana towaru w szmateksie koło fraca na górce.W środę, czyli niby nowy towar, tydzień temu wypatrzyłem kurtkę, niezniszczoną, tylko cena dosyć wysoka. Poszedłem we wtorek żeby kupić za złotówkę, (bo we wtorek wszystko po złotówce) kurtki nie było, czyli wg. mnie została sprzedana. Zachodze dzisiaj w środę do szmateksu, a ta kurtka sobie wisi z tą samą metką. Ten szmateks po prostu oszukuje klientów chowając do magazynu co lepsze rzeczy żeby ktoś nie kupił za złotówkę. W środę znowu na wieszak te same rzeczy. Oto jak sie nabija w butelkę naiwnych. Ludzie wala drzwiami i oknami do tego szmateksu jak w PRL-u za kiełbasą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2013r. 20:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2013r. 20:38  
Cytuj
przecież to norma w każdym szmateksie ze to co lepsze zostanie to zbierają na magazyn później wymieszają z nowym towarem i dalej się sprzedaje jest tyle szmateksow jak grzybow po deszczu wiec nie ma się co dziwic ze tak robia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 12:41  
Cytuj
Swego czasu jakaś dziewczyna która tamn pracowała, czy jej koleżanka opisywała sytuację, że przed wyprzedażą lepsze ciuchy chowają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 08:08  
Cytuj
Wszystkie szmateksy w tym te na świerzym powietrzu się zeszmaciły. Nie ma tam co szukac.Stanowią żródło towaru dla handlarzy, którzy po dostawie towaru, jak sępy rzucają się i wybierają co najlepsze. Nie ma tu miejsca dla zwykłego kulturalnego człowieka.Tolerując to, odstraszają klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »