NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Który z dostawców internetu..., Chcę zmienić operatora internetu
Posty: 42
Dołączył: 21 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 15:36  
Cytuj
Chcę zmienić operatora internetu.Dotychczasowy jest powolny(tylko 2Mbt)za 35 zł miesięcznie.Mam możliwość zmiany ale muszę podpisać umowę na 2 lata a szybkość będzie 3Mbt.Ważną jest również obsługa dostawcy.Panowie są mili,pomocni ale przdałby się troszkę szybszy.Bedę wdzięczna za kazdą podpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 15:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 15:39  
Cytuj
ja niedawno przeszedlem na internet swiatlowodowy 5mbit w covernet za 35zl miesiecznie i jestem bardzo zadowolony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 21 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 17:43  
Cytuj
Do PRECEDNS!Dzięki wielkie!Gdzie należy się udać żeby załatwić zmianę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 18:15  
Cytuj
1 pietro w mostostalu , najlepiej to wpisz sobie w google covernet stalowa wola i poczytaj oferte na ich stronie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 18:26  
Cytuj
ja bylem w covernet,i powiem szczerze nigdy na weekendzie nie mialem internetu,jak rowniez w swieta,teraz mam w orange predkosc to,, 4,,i dobrze ze koncze juz za miesiac bo chodzi jakby mial predkosc 1 bita,siostra ma lte z plusa i mieszka na gorce rozwadowskiej,ludzie pomylka,kiedys mialem sieciowy ze stelli i teraz wim ze byl najlepszy.pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 19:22  
Cytuj
ja mam w stelii i nie narzekam w nocy dają gratis więcej mocy, w burze, sniegi zawsze jest, 2 razy może zdażyło się ze w ciągu 5 lat była jakaś krotka awariagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 19:30  
Cytuj
eos bez obrazy ale pie******sz takie glupoty ze szok. internet w covernecie mam od 4 lat z tym ze wczesniej byl to zwykly net o predkosci 256kb/s fakt byl wolniutki ale byl zawsze, moze raz w miesiacu sie zdarzylo ze przez kilka godzin byla jakas awaria, teraz przeszedlem na swiatlowod i od 2 miesiecy nie mialem jeszcze zadnego problemu a predkosc jest taka jak ma byc czyli dokladnie 5mbit

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 19:35  
Cytuj
Widzisz eos, Precedens lepiej wie, czy miałeś internet czy nie miałeś. Widzę, że czegoś takiego jak chociażby różnica w jakości infrastruktury pod uwagę nie bierze.

Ja korzystałem swego czasu z Diany, krótko bo krótko, ale awarii żadnych nie było. W pracy mam Stellę i problemy zdarzają się bardzo sporadycznie. Czy cenowo Stella ma ofertę dobrą nie powiem, nie przeglądałem aktualnych ofert, ale mnie się wydaje, że mają dość drogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 22:35  
Cytuj
własnie trzeba patrzyć na cena ale i na awaryjność,kiedyś na początku miałem mtm to była porażka mały deszcz i nima neta,teraz niby się poprawili:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 21:15  
Cytuj
Witam! Mam od roku internet z MTM-INFO ijestem bardzo zadowolony z tej firmy,mam 10Mbit/sek za 40 zl.To jest korzystniejsza oferta w ST.WOLI!Jako nowy abonent przez pierwsze 3 miesiące placiłem tylko 1 zł abonamentu.Moja umowa jest zawarta na 24 miesiące.Do mojego bloku sygnał jest doprowadzany światłowodem. Wcześniej miałem internet z TVK Diana,też nie było problemów ale teraz w MULTI_MEDIA tak nie jest.Najwyższą prędkość internetu ST.Woli oferuje INTERBLOCK,tylko nie wiem czy wszędzie jest dostępny: za 37zł-do 100Mbit/s.INTERBLOCK doprowadza światłowód do mieszkania. W moim bloku jest już światłowód na klatce schodowej tzn.zrobiony pion. Za rok jak będzie kończyć mi się umowa z MTM-INFO to będę myślał o INTERBLOCK-u. Pozdrawiam!ST.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 12:15  
Cytuj
Ja mam z itb nie narzekam awaryjność? Bardzo rzadko.
Tak naprawdę do wsobodnego przeglądania internetu wystarczy wam 4Mb chyba że komus marzą się mega transfery.
Tutaj macie porównanie speedtest robiony 5 minut temu
Obrazek 9/10 sppeedtestów wypada podobnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Ja mam z itb nie narzekam awaryjność? Bardzo rzadko.
Tak naprawdę do wsobodnego przeglądania internetu wystarczy wam 4Mb chyba że komus marzą się mega transfery.
Tutaj macie porównanie speedtest robiony 5 minut temu
Obrazek 9/10 sppeedtestów wypada podobnie.

A robiłeś speedtest do innego serwera a nie do waszego serwera ITB ? Jakie są prędkości do serwerów w Polsce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 01:24  
Cytuj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2013r. 15:01  
Cytuj
mam juz dwa lata w MTM i jestem bardzo zadowolnona,przez ten czas moze z raz po burzy nie było internetu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2013r. 11:24  
Cytuj
Obrazek
ja place 40zeta /swiatlowod/ z mtm narazie nie narzekam jak skonczy sie umowa to pomysle o interbloku albo moze mtm da mi lepsza ofertegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »