NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
SONY HDR-SR10E, Co o niej sądzicie
~~Marcel
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:47  
Cytuj
Chcę kupić taka kamere moze jakies opinie??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~Lama
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 12:13  
Cytuj
http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/

 
 
 
 
~~Janek
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 12:44  
Cytuj
Eksploatuję taką od wakacji tylko z większym twardym dyskiem (120 G)i ekranem - HDR-SR12. Kupiłem po długich przymiarkach, czytaniach opinii, porównaniach i ostatecznym ogladnieciu jej i filmów nia kręconych - modelem taki jak w pytaniu z dyskiem 40 G. Było bardzo dobrze i z moja jest tak samo. Robi tez dobre zdjęcia (duża roszdizelczość matrycy) na kartach Memory Stick. Na MS mozna również zapisywać filmy - max. pojemnośc karty 8 G daje duzo czasu do nagrania - tyle ile inne kamery maja bez twardego dyski tylko dedykowane do zapisu na kartach pamięci. Jesli oglądasz na dobrej plazmie (typu Pioneer) lub przyzwoitym LCD full HD - to jest to, po prostu brzytwa przy lepszej od innych urzadzeń stabilności obrazu (pprzymierzałem do Panasonica ze względu na kompatybilnośc z innym sprzetem, ale były skargi na słaba stabilizacje obrazu). Przemyśl stodunek ceny do poejmności HDD - 40, 60 i 120 G, uważą, że warto wziąść większy. Waga nieznacznie większa, do tej pory jeszcze niczego nie kasowałem. Dodatkowo polecam dokup zapasowa baterie i ładowarkę do kontaktu, żeby nie trzeba było ładować jej w stacji dokującej na wszelkiego rodzaju wyjazdach. Pozdrawiam i zycze udanego filmowania.

 
 
 
 
~~Marcel
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 16:30  
Cytuj
Janek dziekuje za odpowiedz ja zamówiłem ją dzisiaj kosztuje 2180zł mysle ze bede zadowolony.

 
 
 
 
~~Marcel
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 20:08  
Cytuj
Może ktos jeszcze cos wie w tym temacie?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »